Temat: mam pytanko

podajcie mi stronę w necie gdzie można kumia tanie odrzywki.Z gory dzieki.

2

Odp: mam pytanko

nie wiem czy tanie ale dobre według mnie www.hitec.pl

3

Odp: mam pytanko

jest mnowstwo sklepów inteernetowych...

4

Odp: mam pytanko

ja mogę podac jeden z najtańszych w polsce a teraz jest przesylka za free weic sie oplaca ale tu adresu nie podam bo juz za to ze wczesniej podalem mam ostrzezenie od Hadesa : :evil: :evil: :evil: jka coś to gg lub PW

5

Odp: mam pytanko

allegro.pl - polecam tamtejsze bialko lol

a tak na poważnie to wejd? sobie na google.pl i wpisz sklep kulturystyczny lub jakiś podobny zwrot (olimp, trec etc - w zale?nosc co Cie interesuje) i sam poszukaj i porównaj ceny.
pozatym odżywki w ro?nych skepach są w podobnej cenie a promocje przeważnie są na te same produkty, bo ustala je producent.

6

Odp: mam pytanko

Megapower ma tańsze od DSO.

www.megapower.pl

7

Odp: mam pytanko

allegro.pl - polecam tamtejsze bialko  :lol:  .

własnie co do allegro, nie boicie sie że kupując bialko lub kreatynke jakas nie kupicie maki za ktora zapłacicie baaardzo dużo

8

Odp: mam pytanko

To akurat była ironia, ale jak sie kupuje np od super sprzedawców jakieś NORMALNE suple to jest praktycznie 100% pewnosci.

9

Odp: mam pytanko

allegro.pl - polecam tamtejsze bialko  :lol: .

tylko czeka3em az sie zacznie bu?a lol lol lol

_____________________

ETYL ?artowa3, to co sprzedaj na allegro to nie bialko tylko serwatka bialkowa
_____________________

a najchętniej to był złapa3 takiego dupka z allegro, który tp sprzedaje i kaza3 mu zjeść to jednorazowo

to jest banda oszustow, którzy chcą zarobić na ludziej niewiedzy i na tym że spo3eczenstwo jest biedne i ludzi nie stać na prawdziwe bialko

10

Odp: mam pytanko

Serwatka bialkowa :zygi: Ochydna jest.

11

Odp: mam pytanko

2784 2784