1

Temat: jakie odzywki na pierwszy raz

mam pytanie. Na silownie chodze juz 5 miesięcy i chce pzrybrac na masie i jestem na kupnie odzywek i nie wiem jakie kupić ponieważ mam 15,5 lat 183 cm wzrostu i waze 64kg i chce przybrać na masie. Zastanawiam sie nad kreatyna, czy to dobry pomysl? jak tak to z jakiej firmy najlepiej kupic. Lub jakie odzywki inne na poczatek mi polecacie.
Prosze o pomoc!!!

2

Odp: jakie odzywki na pierwszy raz

Musisz najpierw przedstawić nam swoja diete.

3

Odp: jakie odzywki na pierwszy raz

nie mam diety ustalonej , jem jak najwiecej bialka i weglowodanow, praktyczni etylko tym sie zywie bo unikam tluszczy, staram sie ich wogole nie jadac.
To co proponujecie?

4

Odp: jakie odzywki na pierwszy raz

To błąd nie jadac tluszczow Proponuje udać sie do dzialu odzywianie w celu ulozenie zbilansowanej diety

5

Odp: jakie odzywki na pierwszy raz

Zapraszam do tego dzialu na pewno coś poradzimy big_smile

6

Odp: jakie odzywki na pierwszy raz

Odzywki są uzupelnieniem diety.
One cudow nie czynia.
Bez zbilansowanej diety nie ma szans...

7

Odp: jakie odzywki na pierwszy raz

Zastanawiam sie nad kreatyna, czy to dobry pomysl?  
Nie! Jak zaczynasz dopiero ćwiczyć to zapomnij o krecie to bez sensu bo pierwszy cykl krety dzial najmocniej-kolejne są juz słabsze wiec uluz dobra dietę i trenuj solidnie a efekty zobaczysz szybko. mój Qmpel pierwsze co zrobił jak sie złapał za ciężary to wziął cykl krety potem jeszcze 2, teraz kreta juz wogule na niego nie dzial a on ma nadal 34 na lapie :motylanoga:

8

Odp: jakie odzywki na pierwszy raz

wejdź na forum zadaj pytanie a eksperci ci na nie odpowiedzą wiec zadalem pytanie jakie odzywki na poczatek to oczekuje jasnej odpowiedzi a nie wyskakujcie z dieta :?

9

Odp: jakie odzywki na pierwszy raz

człowieku Dieta to polowa sukcesu co ty chcesz same odzywki jeść to tylko uzupelnienie diety!!! na samych odzywkach nic ci nie urośnie a tylko kasę zmmarnujesz Juz ci ułożyłem dietę jest w dziale odzywianie w katalogu Dieta na masę i to tylko zalezy od ciebie czy ja będziesz stosował

10

Odp: jakie odzywki na pierwszy raz

Ty jesteś niezbyt Qmaty .. jak masz 15 lat i ważysz 64 kg to nie potrzebujesz odzywki bo stosunek 2gbialka/1kg masy ciała uzyskasz z NORMALNEJ POZADNEJ DIETY wiec nie ma sensu wyzucac kasy.
Myslisz pewnie ze wpierdzielisz se odzywke i zaraz urośniesz !?. Tu są ludzie którzy sie znają i chcą ci uświadomić ze jesteś w bledzie wiec zacznij sluchac....wiem ze to cie boli...sam nic nie wymyslisz-kozystaj z doswiadczenia innych.

11

Odp: jakie odzywki na pierwszy raz

Ja juz ułożyłem mu dietę teraz to tylko jego sprawa czy ja zastosuje Stary masz podane na tacy co ci szkodzi zastosować