Temat: trening+inne rownie wazne sprawy

witam, to mój piewrszy post wiec pozdrawiam cala ekipę forum //:-D :-D trenuje od 2ch miesięcy ale to byla taka ogolnorozwojowka zeby wyrobić sobie technikę i po prostu sie oswoić ze sprzetem, od jutra chce zacząć na powaznie i prosze o propozycje najlepszego treningu na masę jaki nadaje sie dla mojej osoby posiadam ławkę regulowana 1 kilo obciazenia, 2 hantelki po 10kg i 2 po 5 kilogramow, moja dieta wyglada nastepujaco: , mam także gainera 4,75 kg Ultimate oraz odzywke Cream Mass 1,5kg (kreatyna+tauryna+dextroza), jak zabrać sie za siebie aby osiągnąć 1 kg masy, na jakie cwiczenia położyć nacisk, kiedy przyjmować odzywki(pory dnia), w jaki sposob wykorzystać najlepiej swoj sprzet...checi mam co nie miara, klopoty sercowe sprawiły ze postanowiłem sobie znalesc nowe hobby i wybrałem kulturystyke, z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi,D@widos

2

Odp: trening+inne rownie wazne sprawy

Poszukaj sobie treningów na mase, jest ich tu naprawdę wiele.
Co do odzywek, to według mnie jest za wcześnie by je stosowac.
Skup sie raczej na diecie.
jeśli juz na poczatku będziesz stosował jakieś wspomagacze, to tak naprawdę nie będziesz dokładnie wiedział jak twój organizm reaguje na cwiczenia i jaka prace wykonales.
Najpierw wyrob sobie naturalnie jakas podstawę miesniowa.
jeśli jednak naprawdę nie umiesz sie doczekać by to wszystko skonsumowac... to trudno.Korzystaj z tematów jakie juz są na forum, bo nie jesteś jedynym który prosi o taka pomoc, wiec po co powielać odpowiedzi.Plus dla Ciebie, ze przynajmniej ogolnorozwojowke zrobiles.

3

Odp: trening+inne rownie wazne sprawy

dzieki za sugestie, zrobie jak radzisz z tymi odzywkami plan treningowy juz znalazlem, chciałbym sie tylko upewnić czy ćwiczyć systemem pon-sr-pt czy na masę wskazane jest coś innego? acha, kazda partia ma byc cwiczona raz na tydzień jeśli sie nie myle, jak coś prosze mnie poprawic, pzdr

4

Odp: trening+inne rownie wazne sprawy

Wklej plan, musze miec coś do czego mogę sie odniesc.
jeśli chcesz trenować 3 dni, to najlepiej rob przerwy co dzien, jeśli 4 to możesz np.
co dwa dni.
Wszystko zalezy od tego jak intensywnie będziesz ćwiczyć i jak szybko będziesz sie regenerowal.
Przerwy są jednak niezbedna.

5

Odp: trening+inne rownie wazne sprawy

IKlatka- Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 12 1 1 8- Wyciskanie sztangielek na skosie w gore 12 1 1 8- Rozpietki na skosie w dol 12 12 1 10Biceps- Uginanie przedramion ze sztanga prosta stojąc 12 1 8- Uginanie przedramion ze sztangielkami chwytem młotkowym 12 1 8- Uginanie przedramienia ze sztangielka w oparciu o kolano 3x8IIUda- Prostoanie nóg na maszynie 12 1 8- Uginanie nóg na maszynie 12 1 8- Przysiady ze sztanga na karku 12 1 8Lydki- wspięcia na palce siedząc 3x15- wspięcia na palce stojąc 3x15Kaptury- Szrugsy ze sztanga 12 1 1 8IIIlecy- Unoszenie ramion ze sztangielkami na boki w opadzie 12 1 8- Wiosloanie 12 1 1 8- Przyciaganie sztangielka w opariu o ławkę 12 1 8- Martwy ciąg 12 1 1 8Triceps- Wyciskanie sztangi w wąskim chwycie na skosie w dol - 12 1 8- Wyciskanie francuskie ze sztanga lamana na skosie w dol - 12 1 8- Prostowanie ramiona ze sztangielka za glowa - 3x10IVBarki- Wyciskanie sztangi zza głowy stojąc 12 1 1 8- Unoszenie ramion ze sztangielkami na boki siedząc 12 1 1 8- Wyciskanie sztangielek chwytem neutralnym 12 1 1 8Przedramiona- Uginanie nadgarstków ze sztnaga 4x12Brzuch- Unoszenie nóg wisząc na drazku 3xmax- skłony tułowia na ławce skośnej 3xmaxTu masz przrykladowy plan ostanito juz go komuś dawalem, ćwiczysz np w pon wt czw ptgainera zostaw a cream masa odstaw zostaw na potemDIETA to jest najwazenijesze życzę miłego pakowania

6

Odp: trening+inne rownie wazne sprawy

dzieki @Darek1984 za ten plan, o wiele lepszy od mojego tylko prosze o lekka korektę niektórych cwiczen (nie mam sztangi lamanej oraz maszyn, ćwiczę w domu)

7

Odp: trening+inne rownie wazne sprawy

Spoko juz zrobione IKlatka- Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 12 1 1 8- Wyciskanie sztangielek na skosie w gore 12 1 1 8- Rozpietki na skosie w dol 12 12 1 10Biceps- Uginanie przedramion ze sztanga prosta stojąc 12 1 8- Uginanie przedramion ze sztangielkami chwytem młotkowym 12 1 8- Uginanie przedramienia ze sztangielka w oparciu o kolano 3x8IIUda- Przysiady ze sztanga za karkiem palce u nogi skierowane na zewnątrz piety lepiej zeby sie stykaly, troche ciężkie to jest 12 1 8- jedna nogę kładziesz na ławkę paznokciai do dołu a druga noga robisz takie przysiady pocztakowo wspomagaj sie jakimś kijem ciezko utrzymać równowagę 12 1 8- Przysiady ze sztanga na karku 12 1 8Lydki- wspięcia na palce siedząc 3x15- wspięcia na palce stojąc 3x15Kaptury- Szrugsy ze sztanga 12 1 1 8IIIlecy- Unoszenie ramion ze sztangielkami na boki w opadzie 12 1 8- Wiosloanie 12 1 1 8- Przyciaganie sztangielka w opariu o ławkę 12 1 8- Martwy ciąg 12 1 1 8Triceps- Wyciskanie sztangi w wąskim chwyciel - 12 1 8- Wyciskanie francuskie ze sztanga prosta - 12 1 8- Prostowanie ramiona ze sztangielka za glowa - 3x10IVBarki- Wyciskanie sztangi zza głowy stojąc 12 1 1 8- Unoszenie ramion ze sztangielkami na boki siedząc 12 1 1 8- Wyciskanie sztangielek chwytem neutralnym 12 1 1 8Przedramiona- Uginanie nadgarstków ze sztnaga 4x12Brzuch- Unoszenie nóg wisząc na drazku 3xmax- skłony tułowia na ławce skośnej 3xmaxKoszt lamanej sztangi to max 90zl a to bardzo sie oplaca

8

Odp: trening+inne rownie wazne sprawy

//:-D :-D no teraz jest gicior, za 2-3 miechy pochwale sie jak idzie, dzieki za wszystko, pzdr

9

Odp: trening+inne rownie wazne sprawy

6 tygodni stosuj ten plan po tym czasie wprowadź jakieś zmiany w nim lub uluz nowy