51

Odp: co bedzie lepsze ?

jak nie masz kasy to rozejrzyj sie za glukoza spozywcza ( to samo dzialanie tyle, ze nie zawiera tauryny o ile sie nie mylę i nie jest smakowa ) 500g starczy spokojnie.
Wszystko co masz kupić to lepiej kupuj w proszku, moze niewygodne troche ale zawsze oszczędzasz na tym, ze nie płacisz za pakowanie w żelatynowe kapsułki

52

Odp: co bedzie lepsze ?

glukoza spozywcza..? mozna to dostać w sklepie? jak to jest pakowane? np.200g czy saszetka jak proszek do pieczeniaż ;p i ile takie coś moze kosztowac?

53

Odp: co bedzie lepsze ?

W sklepie spożywczym jak dostaniesz a ciezko dostać to 3,5zl za 750g.
Mozna tez kupić w aptece 4-5zl za 100g wiec warto szukać w sklepie

54

Odp: co bedzie lepsze ?

a gdybys mógł mi podac dawkowanie tych wszystkich specyfików co jak z czym i kiedy? czy po prostu jak kupie to stosować sie do dawkowana z opakowan? i ile bym musial miec tej glukozy spożywczej na ten cykl?

55

Odp: co bedzie lepsze ?

30-40g do każdej porcji krety wiec sobie policz, mono 10g dziennie w dwóch porcjach: rano i po treningu, glutamina 0,5g na 10kg/m/c po treningu, ewentualnie także po przebudzeniu.
No i gainer według brakow w diecie

56

Odp: co bedzie lepsze ?

a dextroze do czego?a ile po tym cyklu(jak go skoncze) mozna rozpoczynać kolejny 2-3 miechy?

57

Odp: co bedzie lepsze ?

dextro razem z kretynyprzerwa do następnego cyklu powinna wynosić minimum czas cyklu

58

Odp: co bedzie lepsze ?

fundusze podniosly sie do 200zl wiec moze jeszcze coś dodać ? hmm..? to jest mój 1 porządny cykl i chce wypaść na nim najlepiej (wczesniej slaba(najgorsza)kreta+mass xxl)

59

Odp: co bedzie lepsze ?

za 200zl to CUDOWNEGO cyklu raczej nie walniesz ale zawsze dobre i to !!

60

Odp: co bedzie lepsze ?

no jak na 1 to bedzie dla mnie cudowny ;Dp.s ile Ty dales za najdrozszy? (mi moze jeszcze coś kasy wleci)

61

Odp: co bedzie lepsze ?

dalem 6 razy  'ludek'

62

Odp: co bedzie lepsze ?

6 razy co dales?jaki masz staż ? ;D

63

Odp: co bedzie lepsze ?

domysl sie ; na serio to tak dawałem po 160zl :Dale planuje jebnąć taki za 400zl...ale to jeszcze troche czasu.staz to ok 16 miechow ale odjąć kontuzje trzeba big_smile

64

Odp: co bedzie lepsze ?

a widzisz a ja chce dac 2 to zle ;p ja zeby se taki pierdyknąć to jeszcze mam dużo czasu

65

Odp: co bedzie lepsze ?

ja tez właśnie mam go dużo jeszcze.. ;D mam wiele mozliwosci teraz jest tyle tego wszystkiego ze niewiadomo za co sie brac !!

66

Odp: co bedzie lepsze ?

dobra, ;p a ile po tym cyklu moim mogę se jakieś bialko zapodac? bo do czerwca musze miec przynajmniej 70kg ;p ;d

67

Odp: co bedzie lepsze ?

takie bialko możesz dac nawet tydzień po cyklu(zeby niepowiedziec odrazu po nim)  Ja tam niewidze zadnych przeciwskazan.

68

Odp: co bedzie lepsze ?

a jeszcze takie pytanie czy miedzy bialkiem badz gainerem trzeba robić przerwy?chodzi o to :sztyczen-bialko luty-gainer itd

69

Odp: co bedzie lepsze ?

raczej nietrzeba.
ale czytałem w Kulturystyka dla wszystkich ze niezdrowo jest caly rok nawalać odzywki.Trzeba co jakiś czas robić male przerwy.........np.
co kwartał na np.
3 tygodnie.

70

Odp: co bedzie lepsze ?

w końcu to SZTUCZNE zarcie.. tzw.
CHEMIA

71

Odp: co bedzie lepsze ?

nom ja bym robił na okrągło styczeń luty marzec (kwiecien-wolne) i dalejwiadomo miedzy tym co jakieś 2-3 miechy jekiegos cykla wlanac

72

Odp: co bedzie lepsze ?

no to taka opcja byla by dobra.
a taraz shoowekkk idzie w kimę ':trening:'

73

Odp: co bedzie lepsze ?

no to tak bede sie starał robic  'cosl'  ja tez ide spac  ':trening:' bo jestem 'zmeczony'

74

Odp: co bedzie lepsze ?

a jakie witaminy by byly najlepsze ?

75

Odp: co bedzie lepsze ?

Daily Formula