1

Temat: podzienkowanie

Wielkie dzienki dla IssMW,JessikaPL,MUMIN 57 ,GIERA,.Za cenne informacje.potrzebna mi dobra dieta na przyrost wagi.Jesli taka jest wam znana.

2

Odp: podzienkowanie

po pierwsz zły dzialpo drugie głupi posta po trzecie pisze sie PODZIEKOWANIE lolz

3

Odp: podzienkowanie

A po czwarte w regulaminie wyraźnie pisze, ze pytania do konkretnych osób kieruje sie na PW.
Powinienem zamknac, ale zrobie to potem.

4

Odp: podzienkowanie

no ale jak chciał "podzienkowac" niech "dzienkuje" /

5

Odp: podzienkowanie

niech sobie słownik kupi najpierw

6

Odp: podzienkowanie

Dziwne tylko, ze jeszcze nikt z tej listy sie nie odezwal.
Zawstydzili sie chopoki !

7

Odp: podzienkowanie

hhe taki blod jebnąć w nazwe tematu //laugh.gif lol laugh.gif ja robie bledy ale az takich to nie tego sie nie da normalnie wymówić <lol2> no clopakom trzeba napisać niech wejdą i zobaczą podzienkowania //laugh.gif lol laugh.gif /

8

Odp: podzienkowanie

Dzienki, dzienki za podzienkowania //:-D :-D A swoja droga, nie wiem jak u was, ale u mnie na kompie, jak pisze jakakolwiek odpowiedz i walne byka, to mam od razu podkreślone na czerwono, ze do korekty.
Znaczy, trzeba poprawic.

9

Odp: podzienkowanie

umnie tak niema a by sie przydało bo dużo bledow robie

10

Odp: podzienkowanie

Bo pewnie masz najnowszego firefoksa, tak jak ja /

11

Odp: podzienkowanie

dokładnie Clint, nie inaczej //:-D :-D /

12

Odp: podzienkowanie

Ale podkresla dopiero jak zrobisz spacje //:-D :-D /

13

Odp: podzienkowanie

A ja sie wyróżnię i przeniosę /Dieta dla 70kgSNIADANIE100g platkow owasianych300ml mleka 2%B:21 T:14 WW: 852 SNIADANIEpuszka tuńczyka 130g1 g ryżu + 1 g oliwy z oliwekB:23,5g T: 15 WW 78OBIAD150g piersi z kurczaka100g kaszy gryczanejwarzywa- salatka + oliwa z oliwek 10gB:3 T:13 WW: 76POSILEK PRZEDTRENINGOWYjogurt 200g100g ryzu10g oliwy z oliwekB:15 T: 15 WW 90POSILEK POTRENINGOWYjajecznica 5 bialek 2 zoltka + 10g oleju (smazone na oleju nie Wink )50g chleba razowegoB:20g T: 10g WW: 20gKOLACJA (posilek bialkowy)15 g sera chudegoB: 30gSUMA:
BIALKO: około 140gTLUSZCZE: około 70gWEGLOWODANY: około 340g

14

Odp: podzienkowanie

Patrzcie jak JessikaPL sie podlizuje /A spacje musisz zrobić bo program sam nie wie, czy juz skończyłeś pisać wyraz czy jeszcze nie.
Logike.