1

Temat: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

tak jak w temacie bo na maila niedostalem odp.

2

Odp: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

no napewno trzeba miec bardzo duza wiedze
a po ci to ?? chyba nie chcesz nim byc ??

3

Odp: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

chce

4

Odp: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

musisz zostać zauważony przez admina lub jakiegoś innego moda, który w dziale tylko dla modów wysunie twoja kandydature....
aby byc zauważony pisz madre wypowiedzi lub moze przygotuj jakiś artykol, zdjecia...

5

Odp: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

coś gangsty dawno nie widzialem; brakuje fotek i filmów wstawianych przez niego

6

Odp: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

acha ok dzieki etyl

7

Odp: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

w sumei sposob by byc modem to mzoe założyć wlasne forum
ja tam sie nie spisze do modowania sadze ze mamy kompetentnych moderatorów big_smile
od moda sie tez wiecej wymaga....

8

Odp: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

tzreba miec powolanie big_smile hrhr................... przez Hadesa jak bedzie tzreba i on zobaczy ze coś wiesz w danym temacie to ci to zaproponuje

9

Odp: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

Zaniedlugo te forum beda obsługiwać same mody

10

Odp: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

taka moda, ze każdy chce miec moda i Villy_Fulca raczej nic na to nie poradzisz lol

11

Odp: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

narazie to jest nas aktywych 6-u modów : Etyl, Conan, Barar_, marijo, ja i ostanio zwerbowałem PowerBena reszta modów jakoś ucichla ostanio
przez forum dziennie przewija sie napradwe masa ludzi, wydaje mi sie ze sobie radzimy
jak macie jakieś sugestie to walcie smialo

12

Odp: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

ja to mysle dla tMQ podwujny tytuł sie nalerzy 1 znawcy i moderator co by sie chłopak nie denerwował jak praktycznie w jego dziale bo w nim jest on najlepszy pojawiają sie jakieś głupawe pytania :

13

Odp: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

to fakt tMQ odwala full pracy, tylko ze on nie chce moda

14

Odp: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

skromny chłopak z niego

15

Odp: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

no ot jakiś specjalny tytuł dla niego

16

Odp: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

jaki proponujecie ?

17

Odp: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

Koksiarz big_smile hrhrhr

18

Odp: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

supermoderator

19

Odp: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

ja zauwazylem, ze nam bardziej zalezy na forum niz Hadesowi - a to mu powinno najbardziej.
powinni wraz z Gromozem częściej udzielać sie na forum i także robić porzadek.

20

Odp: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

nono Hades i Gromoz coś ostatnio zadko bywaja,ale cóż moze taki czas wiem to po sobie... co do modów to modem nie moze byc każdy ktoś chce,musi miec niezle pojecie w tym fachu i tyle.
Liczy sie jakoś a nie ilosc, dlatego jak widze ze ETYL lub MAARIL elegancko udzieli informacji to nie pisze juz zbędnych dodatkow zeby tylko nabić sobie licznik.
Ostatnio nie zauważyłem zadnego nowego kandydata na moda...a co do TMQ to SUPERMODERATOR jest dobrym rozwiazaniem to miano pasuje jeszcze dla wielu z nas ale on i MARIJO naprawdę niezla dowalają robote....<sorry jak kogoś pominolem , mój blad>

21

Odp: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

ale on nie chce byc modem czyli proponuje superprzyjaciel or encyklopedia koxu big_smile or superznawca or prawie mod big_smile <lol>

22

Odp: jak mozna ubiegac sie o moderatora ?

superznawca jest dobre i niech bedzie miało inny bardzo rzucający sie w oczy kolor