1

Temat: Trening na przedramie ?

Zapytam was w jaki sposob ćwiczycie przedramie, ile razy w tyg.Oczywiscie napiszcie z waszego doswiadczenia co wam najlepiej wchodzi.

2

Odp: Trening na przedramie ?

Juz prawie miesiąc temu poruszyłem temat przedramion...Dostalem pare bardzo różniących sie podpowiedzi.Wybralem wg mnie najlepsza i teraz robie tak:Raz w tygodniu-Najpierw "nachwytem" 3 serie po 15-12-1 powtórzeń z przerwami conajwyzej niecala minute! "Podchwytem"-3 serie po 20-18-15 powtórzeń (co do ciężaru to musisz sprobowac co jesteś w stanie podnieść 2 razy na starcie itd... oczywiście z progresja!Przerwa tez niecala minute.Jak ostatnio wróciłem po takim treningu do domu to szkalnki nie moglem u3mac //:-D :-D Musisz poprobowac ,pokombinowac tak jak ja i napewno wielu,wielu innych /

3

Odp: Trening na przedramie ?

podchwyt i nadchwyt po bicepsie po 3 serie po 15 powotrzen do tego 2 razy w tyygodniu na koniec podchwyt 4 serie po 15

4

Odp: Trening na przedramie ?

Ja trenuje raz w tyg i mam efekty.
mój trening:-podchwyt 3 serie po max-nachwyt 3 serie po max-uchywt młotkowy 3 serie po maxDzieki temu trenuje cale przedraie a nie tylko jego czesc.
Trzy rozne cwiczenia na rozne partie przedramienia.

5

Odp: Trening na przedramie ?

@ypatrykyNmb: '' ''!podchwyt i nadchwyt po bicepsie po 3 serie po 15 powotrzen do tego 2 razy w tyygodniu na koniec podchwyt 4 serie po 15czyli mam rozumiec, ze do treningu w poniedzialek (robie wtedy klatę i bica) dorzucam:podchwyt i nadchwyt 3x15 powt.w srode i pićtek, na końcu treningu robie:podchwyt 4x15Trenuje przedramię 3x w tyg.
?

6

Odp: Trening na przedramie ?

tak, przedramię mozna ćwiczyć wiele razy bo mocne jest /

7

Odp: Trening na przedramie ?

no wlsanie Ci Mylffon76 udzielił odpowiedzi, jeszcze robie takie coś ze zakładam dość duży ciężar tak aby wykonać max 3 powotrzenia lecz gdy juz nie umiem zrobić to trzymam w pozycji gdzie umiem najmocniej tak ze miesien jest maxymalnie spięty i obciążony po 1 sekundach nastepuje dość silny bol wtedy odkładam ta duza sztangielkę i biorę sie za mniejsza i robie serie dopiero

8

Odp: Trening na przedramie ?

Trzeba pamiętać o tym, zeby ruch był wooolny i dokladny, tzn.
wykorzystywać pełen zakres ruchu nadgarstka.

9

Odp: Trening na przedramie ?

możesz tez stosować inna sprawdzona metode, bierzesz odpowiedni ciężar i robisz cwiczenie a gdy zacznie Cie piec przedramię wtedy liczysz dopiero powtorzenia w serii, tak samo możesz robić z łydkami

10

Odp: Trening na przedramie ?

trening przedramiona jest wazny, ale trening sily chwytu tez.
Od tego zalezy czy ciężar niewyslizgnie sie nam z rak podczas np.
MC pzd