Temat: Trening na biceps

Siemka mam pytanko czy biceps mozna trenować co dziennie jako dodatkowe cwicznie..? czy jak mam plan treningowy w np.poniedzialek barki+nogi to mogę dodatkowo ćwiczyć biceps??

2

Odp: Trening na biceps

możesz ćwiczyć w poniedzialek ale tylko raz w tygodniu ewentualnie dwa razy ale na razie 1raz Ci wystarczy

3

Odp: Trening na biceps

dokładnie j\w a jak bys mial jeszcze watpliowsci to poszukaj tu planów rozkładów dni cwiczen itd.

4

Odp: Trening na biceps

Nie możesz bicepsa traktować tak priorytetowo! a juz w ogole ze swoim malym stazem.Mozesz trenować na każdym treningu jedynie w wypadku gdy robisz trening obwodowy.
ale wtedy ćwiczysz wszystie partie na każdym treningu.
Zawsze ćwicz kazda partie tyle samo razyw tygodniu.Jedynym wyjątkiem jest brzuch możesz ćwiczyć nawet codziennie.
resztę partii traktuj na rownym poziomie

5

Odp: Trening na biceps

a ile potrzeba czasu treningu aby w lapie przybrać 1cm? :unsure: nie pytam bo jestem niecierpliwy tylko po prostu chciał bym sie dowiedzieć //:-D :-D /

6

Odp: Trening na biceps

Po pierwsze to zalezy od stazu.
jeżeli ćwiczysz powiedzmy 1miesiac to 1cm możesz przybrać w 2tyg.
A jeżeli ćwiczysz dwa lata lub wiecej to za jednym cm czekasz pol roku, rok... To zalezy tez od predyspozycji, treningu, diety, odzywek.
Z tym jest roznie nie mozna odpowiedzieć jednoznacznie.
Im masz wiekszy staż tym trudniej przybrać

7

Odp: Trening na biceps

aha //:-D :-D to czeka mnie ciezkaaa praca ćwiczę planem wg.
LEE 3 dniowym w domu kupiłem sztangę <jupi> mam nadzieje ze bedzie po mnie widać efekty dzieki za rady