Temat: Trening narazie na wolnych ciezarach czy juz lacznie z cwiczeniami na maszynach?

Siemka.Cwiczylem 3 miechy później zrobiłem sobie przerwe przez wakacje,wrzesien ,pazdziernik.Teraz w listopadzie zamierzam wznowić treningi.Mam taka sprawe:czy mam ćwiczyć narazie tylko na wolnych ciezarach? czy mogę je juz łączyć z cwiczeniami na maszynach? prosze o porade.A druga sprawa to czy moglibyście mi ułożyć przykładowy plan treningowy na 3 dni na mase?Dzieki

2

Odp: Trening narazie na wolnych ciezarach czy juz lacznie z cwiczeniami na maszynach?

zrob wpierw trening ogólny przez tydzien-dwa, co do planu to poszukaj czegoś z podwieszonych, napewno coś znajdziesz, albo ułóż z kilki i daj do oceny

3

Odp: Trening narazie na wolnych ciezarach czy juz lacznie z cwiczeniami na maszynach?

No dzieki ale jak wyglada taki plan ogólny gdzie go mogę znaleźć na forum? a odnośnie tych wolnych ciężarów to co o tym myslisz/

4

Odp: Trening narazie na wolnych ciezarach czy juz lacznie z cwiczeniami na maszynach?

trening na wolnych ciężarach jest dobry.
ale raczej to maszynach idzie latwiej i lepiej rozwiniac mase.
życzę powodzenia

5

Odp: Trening narazie na wolnych ciezarach czy juz lacznie z cwiczeniami na maszynach?

Jakie są cwiczenia nna maszynach? Co przez to mam rozumiec?

6

Odp: Trening narazie na wolnych ciezarach czy juz lacznie z cwiczeniami na maszynach?

mateusz9 na siłowni są maszyny na których sie cwiczy.plan ogólny to taki w którym będziesz na każdej sesji ćwiczył kazda partie tak lajtowo zeby mięśnie przygotować do treningu.
3 x w tyg ci starczy

7

Odp: Trening narazie na wolnych ciezarach czy juz lacznie z cwiczeniami na maszynach?

Czyli wystarczy , ze bede robił ogólnym 3 razy w tygodniu przez 1-2 tygodniż no właśnie przez ile tygodni, starczy tyle?

8

Odp: Trening narazie na wolnych ciezarach czy juz lacznie z cwiczeniami na maszynach?

zrob przez 3-4 tyg i ci starczy

9

Odp: Trening narazie na wolnych ciezarach czy juz lacznie z cwiczeniami na maszynach?

Co do maszyn to wyręczają ciebie w technice, sztanga nie lata ci na boki i rowniotko wyciskasz do gory.
Na poczatku radziłbym ci poćwiczyć na wolnych ciezarach, tym bardziej, ze musisz włożyć w to wiecej sily by utrzymywać sztangę w odpowiedniej pozycji.

10

Odp: Trening narazie na wolnych ciezarach czy juz lacznie z cwiczeniami na maszynach?

zgodzę sie z przedmowcami, wolne ciężary maja Cie nauczyć poprawnej techniki.
uważam jedna, ze powinieneś używać maszyn bez zadnych watpliwosci.
Ich zadaniem jest ulatwienie treningu, przez to teoretycznie latwiej sie na nich cwiczy.
A wiec jeśli masz dostęp to używaj ich bez skrepowania.