1

Temat: trening silowy.

siema.
prosze was o trening na sile bez uzycia zadnych wyciągów it.
Tylko: -lawka regolowana(skos dol, i 3 pietra gorne) no i poziomo-sztanga prosta, 2 gryfy krotkie(hantelki) i przyzad zamocowany przy ławce na nogi(do prostowania i uginania nog) no i ciezar, najlepiej aby był 3 dniowy -. wtorek ,pićtek, niedziela.
poprzedni plan był na Marta-Pe.
niestosowalem jeszcze nigdy planu na sile!! plany zmieniałem średnio co 4-5tyg //:-D :-D pzdro

2

Odp: trening silowy.

Czy nie sadzisz ze twój wiek nie jest zamaly aby stosować silowke dotego ten wzrost, niektóre cwiczenia beda strasznie obciążać kręgosłup w wyniku czego przestaniesz roznac a ten twój wzrost nie jest zbyt

3

Odp: trening silowy.

Marta-Pz racje ! to wybiorę takie cwiczenia aby nieobciazaly osiowo kregoslupa! a jest taki trening(mozna go stosowac) jak polaczenie treningu na sile i Marta-Pe?? np.
klata trening na sile, biceps tez, barki trening na Marta-Pę i np.
wtr.
klata treningiem na sile pićtek-barki trening Marta-Powy, bic tr.sila, niedziela- tric-trening siłowy albo Marta-Powy, plecy tr.Marta-Powy wiem ze to śmiesznie wyglada

4

Odp: trening silowy.

no troche smieszno, dziwne Marta-Pz podejscie klata i bic sila ja bym juz wolal Marta-Pę ale każdy według upodobania, nie wiem czy taki rodzaj rozpisek istnieje trzeba poszukać troche ciekawe to moze byc, ale lepiej zostaw to w spokoju zrob normalna Marta-Pówkę w seriach 888 w malych a w dużych progresje 8866 to taka Marta-Pa z sila, zresztą zrobisz jak uważasz

5

Odp: trening silowy.

teraz robie na duze partie serie 10-8-8-6 a male to 8-8-8.
poszukam......a moze ktoś ma jakiś plan na sile do zaoferowania, bo uparłem sie na nia, od 8 miechow robie Marta-Pe, i tylko Marta-Pe, mi sie znudziła to moze chociarz na 3 tyg trening silowy..?? /

6

Odp: trening silowy.

na sile plan podobny do treningu na Marta-Pę tylko ujmij wszdzie po 1 cwiczenniu i ćwiczysz z dużym obciazeniem

7

Odp: trening silowy.

ok.
a ilość powtórzeń jaka.....6,8, a moze 4???

8

Odp: trening silowy.

Zalezy jak bardzo chesz sie zkatowac zrob se 12 na rozgrzewkę 664 mięśnie beda odpowiednio przygotowane z uwagi na twój staż

9

Odp: trening silowy.

tez od następnego tygodnia zaczynam cykl 4 tyg na sile w systemie 3 dni w tygodniu 1 dzien plecy: martwy ciąg 5-4-3-2-1-1 powtorzen, wiosłowanie sztanga 3x62 dzien klatka: wyciskanie 5-4-3-2-1-1, rozpietki 3x6; nogi: przysiady 5-4-3-2-1-13 dzien barki: wyciskanie zza głowy 5-4-3-2-1-1, biceps: unoszenie przedramion ze sztanga 5-4-3-2-1-1, triceps: wyciskanie wąskie 5-4-3-2-1-1.Wczesniej jeszcze nie robiłem cyklu na sile mam nadzieje ze plan nie jest zły //:-D :-D /

10

Odp: trening silowy.

1 powtorzenie??

11

Odp: trening silowy.

1 powotrzenia nie rob.za dużo tych serii

12

Odp: trening silowy.

a co znacie na zmniejszenie wystających lopatek....bo mi to bardzoprzeszkadza... wystają mi strasznie.
chciałbym sie tego pozbyc!! //:-( :-( //ohmy.gif yikes ohmy.gif /

13

Odp: trening silowy.

93676:date Nov 3 2006, 07:47 AM:name mackoPL) ''(mackoPL @ Nov 3 2006, 07:47 AM) snapback93676/snapback ''!a co znacie na zmniejszenie wystających lopatek....bo mi to bardzoprzeszkadza... wystają mi strasznie.
chciałbym sie tego pozbyc!! //:-( :-( //ohmy.gif yikes ohmy.gif /nie garb sie to pomaga

14

Odp: trening silowy.

a jakieś cwiczeniaż? Metody typu wieszanie na drazku?? pomozcie/?

15

Odp: trening silowy.

jakieś cwiczenia korekcyjne, basenik dobry jest ogólnie na plecy kręgosłup itd

16

Odp: trening silowy.

wez sobie metrowy kij, chwyć go mniej wiecej na szerokości barkow.
cw.
1: ręce proste z kijem nad glowa - robisz skrety, ale takie, zeby ruszały sie w tym samym momencie glowa, barki i klata.
Wazne, aby brzuch był napiety i nieruchomy.
Musisz tez czuc, ze pracują mięśnie plecow, spinaj lopatki.
cw.
2: pozycja wyjsciowa jak w poprzednim.
Ale tym razem robisz tradycyjne skłony do stop.
Na poczatku staraj sie maksymalnie pogłębiać sklony, a z czasem jak juz sie rozciagniesz, to ten kij na chwile zaczep sobie o palce u stop i spokojnie, nie za mocno naciągaj lopatki.
cw.
3: usiądź sobie, nogi proste ( oczywiście trzyMarta-Pz kij na szerokości barkow ) i rob skłony do PROSTYCH nog.
ważne - nie zginaj kolan! Rob coraz glebsze skłony i z czasem tak jak w poprzednim cwiczeniu zaczep na chwile kij o palce u nóg i stosunkowo mocno rozciągnij plecy i lopatki.
następnie znajdz sobie jakiego partnera, który chwyci kij ( ty tez Marta-Pz tego kija caly czas trzymać ) i pomoże Ci sie jeszcze mocniej naciagnac.
Jednak z umiarem.
cw.
4: Stan w pozycji jak do cwiczenia nr 1; ręce w gorze, trzyMarta-Pz kij i przechylasz jednocześnie glowe, barki i klatę na boki.
Pamietaj, aby nie ruszać brzuchem.
Staraj sie napinać lopatki, gdy są w pozycji wygiecia na bok.
No to chyba wszystko... każde cwiczenie rob mniej wiecej 4 - 5 min.
To daje Ci jakieś 15 - 2 min.
cwiczen dziennie.
Moze to troche duzo, ale w ten sposob z pewnością pozbędziesz sie wady, przynajmniej czesciowo.
Napisz za jakiś czas jak Ci poszlo.
pozdro

17

Odp: trening silowy.

ok.
dziekowa.
bede to robił o ile bedzie mi sie chciało - jak najczęściej oczywiscie.
pzdr

18

Odp: trening silowy.

sory za posta pod postem ale.................................chce wykonywać trening niemieckich ciężarowców , wiem ze jest tam 10seri na płaskiej po 5-4lub 3 powtorzenia, trening tobimy co 3-6dni... ale: czy oprócz treningu na klatke robimy tez inne np.
na biceps?? np.
wtorek klata sroda plecy.przedramiepićtek klata bic niedziela klata tric poxdro--prosze o odpowiedz /