1

Temat: Przygotowanie do egzamin sprawnosciowego-pytanie o cwiczenia

Witka,

Za 3 mies mam egzamin sprawnosciowy. Cwiczenia na egzaminie:

1. Pompki (min 45-prawie daje rade)
2. skrętoskłony (min 45/min-prawie daje rade)
3. Bieg tzw koperta (brakuje mi 1.5 sek)
4. Pompki na poreczach (w pionie) - (min 6 nie daje rady NIC)
5. Skok w dal obonoz z pozycji stojąc (min 210cm, brakuje mi 5 cm)
6. Tzw. delfinki - z pozycji stojąc przechodzimy do kucnięcia z podparciem na rekach, wyrzucamy nogi do tylu i z powrotem do pionu (min. 28/min - ja po 23 zaryłem zębami w parkiet....)

I tu mam prośbę - pytanie, prosbe:

Do pkt 4 - jakie grupy miesni cwiczyc, jakie cwiczenia,zeby w ogole coś zrobic???

Do pkt 6 - zauważyłem ze najbardziej wymięka przy tym udko. I to tez postanowiłem cwiczyc..

Aktualnie chodze na silownie 3 razy w tygodniu po około 1.5 h (kiedys 1.5 roku, ale praca.....). Przed treningiem biegnę około 1km na biezni. W dni nietreningowe staram sie biegać po osiedlu ew. basen,zapomnialem jak smakuje czekolada,hamburgery i inne. Mam 187cm /95kg. Mysle ze najlepiej bloby chudnac,ale samo bieganie nie pomoze, trza nabrać sily....zreszta.....znam sie na samochodach, nie na kulturystyce. Dlatego prosze was o porade.

Pzdr znad morza

2

Odp: Przygotowanie do egzamin sprawnosciowego-pytanie o cwiczenia

Ad.4.
Triceps i klata.

Chcesz szybko zrzucić kilka kilo? Thermal Pro

3

Odp: Przygotowanie do egzamin sprawnosciowego-pytanie o cwiczenia

nie mogę namierzyć thermal pro.
kupiłem od jakiegoś goscia z allegro, ale chyba sprzedal mi herbatę w kapsulkach....bardziej na mnie podziałał fatburner proteca w plynie,tylko ze jest cholernie drogi....MA ktoś TERMALA DO SPRZEDANIA??? Zaraz ide biegac......nie ma lekko

4

Odp: Przygotowanie do egzamin sprawnosciowego-pytanie o cwiczenia

zamiast thermal pro, kup thermo speed,

musisz poprawić ogolna sprawność zeby zdac ten test, takie jest zalozenie teakiego sprawdzianu, tzn kompleksowe sprawdzenie Twojej sprawności

do 4. pracuje klatka i triceps, pochylaj sie barziej do przodu, wtedy mocniej pracuje klatka, klatka to wieksza grupa wiec bedzie latwiej, po prostu musisz robić te pompki do znudzenia

do 6. trening na nogi z duza ilością powtozen,

dobrze ze juz o tym pomyslales, masz 3 miechy, a nie 3 tyodnie, bo juz takich widziałem na forach

napisz jaki trening robisz na silowni, pomożemy Ci

5

Odp: Przygotowanie do egzamin sprawnosciowego-pytanie o cwiczenia

Przedewszystkim ćwicz te cwiczenia co musisz je zaliczyc, dziś zrobisz 23 delfinki za tydzień 24 i tak dojdziesz do perfekcji 3 miesiące to dużo czasu także spoko.
Jak będziesz codziennie probowal albo co drugi dzien to do tego czasu będziesz w stanie zrobić wiecej jak 6 pompek na poreczach.
Powodzenia jeśli chodzisz na silownie to powinieneś wykonywać trening na sile.
Skoro te zaliczenia są dla Ciebie bardzo ważne to tak z półtora tygodnia przed nimi powinieneś przestać chodzić na silownie zeby zregenerować całkowicie organizm-wtedy będziesz w pelni sil.
Jedynie letkie ćwiczonka wykonuj wtedy na rozruszanie w domu typu: pare pompek, przysiadow, te skrętoskłony ale wszystko tylko po 1 seri.
Taka moja rada