1

Temat: trec kreatyna skutki uboczne

siema, mam taki problem - używam sobie trec kreatynę z hmb i dextrose wszystko zgodnie z ulotka dolaczona do opakowania i zazwyczaj jak zazyje to jakieś pol godziny później mam .... no jakby jednorazowy atak sraczki :unsure: ... i zastanawiam sie, czy jak tak te troche wody ze mnie wyleci to czy to ma jakiś wpływ na cokolwiek?? czy powinienem to powstrzymywać jakos?? tez tak macie?? pije dużo wody mineralnej, kolo 2 l dziennie

2

Odp: trec kreatyna skutki uboczne

Napisz kiedy, ile i o której bierzesz kreatyne, hmb i dextro.

3

Odp: trec kreatyna skutki uboczne

o rany, no zgodnie z ulotka, nietreningowe dni2 kaps hmb przed snaidaniem i lyzeczka kreatyny przed sniadaniem2 kaps hmb przed obiademlyzeczka kreatyny przed kolacja2kaps hmb tuz przed snemtrenigowe2kaps hmb przed sniadaniemlyzeczka kreatyny + 3dextrose przed trniengiemhmb +lyzeczka kreatyny + 3dextrose po trniengu2kaps hmb przed snemze 2 tygodnie zazywam.. i kurcze, efektow zero a ćwiczę jakoś tam:p

4

Odp: trec kreatyna skutki uboczne

'' ''! lyzeczka kreatyny przed kolacjaBierz w porze treningu... '' ''!lyzeczka kreatyny + 3dextrose przed trniengiemhmb +lyzeczka kreatyny + 3dextrose po trnienguWywal dextro przed treningiem i daj całą dawkę po treningu razem z HMB i kreatyną, i przed treningiem też daj HMBNie wiem po czym masz taką sraczkę, ale dokładniej o jakiej porze ?To mono ?A jak stoisz z dietą ?

5

Odp: trec kreatyna skutki uboczne

lyzeczka kreatyny przed kolacjaBierz w porze treningu... - w dni nietrenigowe tez??a z tym hmb przed treningiem, to jesteś pewien co mowisz?? //:-D :-D bo na opakowaniu tak nie zalecaja...diete mam normalna, nic specjalnego... sraczka nie jest mocna, po prostu, z pol godziny, a nawet 15 min po zazyciu, zwłaszcza rano, zachciewa mi sie srac, ide i leci mi sama woda... no a potem juz jest dobrze wszystko...

6

Odp: trec kreatyna skutki uboczne

Tak w DN tez...
HMB to antykatabolik wiec sam sobie odpowiedz...

7

Odp: trec kreatyna skutki uboczne

116837:date śro, 02 maj 2007 - 11:56:name Snikersss) ''(Snikersss @ śro, 02 maj 2007 - 11:56) snapback116837/snapback ''!Tez tak mialem jak brałem kreatynę za pirwszym razem, ale po tygodniu mi przeszlo.
Czasami jest słabsza wątroba i poprostu musi się przyzwyczaić

8

Odp: trec kreatyna skutki uboczne

A moze przeterminowana ta kreta /

9

Odp: trec kreatyna skutki uboczne

po pierwsze dn ladujesz rano na czczo i w okolicach treninguw dt rano i po treningu, dwie dawki w takim czasie nie zdaza sie wchłonąć z logicznego punktu widzeniakreatyna nie wywoluje sraczki jej zepsuta forma kreatynina jest wydzielana przez mocz, z kupa nie ma nic wspolnego,

10

Odp: trec kreatyna skutki uboczne

a sraczka moze miec zły wpływ na zdrowie, sile, efekty treningow, bo poziom elektrolitów w organizmie sie gwałtownie zmienia! Dawkuj mniejsze porcje kreatyny!

11

Odp: trec kreatyna skutki uboczne

oki... ale nie mam pewnosci, ale to chyba jednak hmb wyzwala sraczke... a, ze tak powiem w dupie z tyma, no i oczywscie nie jest przeterminowanaa nazwy preparatów to trec creatine monohydrate 2 mesh czy jakoś taki hmb revolution;-)

12

Odp: trec kreatyna skutki uboczne

To sprobuj brac sama kreatynę przez jakiś czas i zobaczysz...

13

Odp: trec kreatyna skutki uboczne

jedz i sraj, przejdzie po jakimś czasie

14

Odp: trec kreatyna skutki uboczne

nie chciałbym przerywać cyklu, a poza tym, to bardzo mi to nie szkodzi, martwiłem sie tylko, czy to nie przelatuje przez mnie ta kreatyna, i zwiazku z tym, moje ciezko zarobione pieniadze;P