1

Temat: plan 2 razy w tygodniu-co o tym myslicie?

witam ćwiczę juz od ok 3 lat ale ostatnio musze zmienić plan i mam takie pytanie co myslicie o tym zeby cwoczyc 1 albo 2 razy w tygodniu (w weekend) bo praca nie pozwala mi na treningi a jednak nie chce rezygnować z siłowni moze ktoś wie jak rozegrać taka sytuacje z gory dziex

2

Odp: plan 2 razy w tygodniu-co o tym myslicie?

super efektow niebedzie ale zawęszę lepsze to niz nic

3

Odp: plan 2 razy w tygodniu-co o tym myslicie?

poczytaj o "full Body workout" podaje link: 10396.0jest to idealny plan dla tych co maja ograniczenia czasowe.Jak będziesz układał plan i dawał do oceny to napisz ile masz rzeczywiście czasu w tyg? Raz czy 2 razy w tyg?

4

Odp: plan 2 razy w tygodniu-co o tym myslicie?

całkowicie mam 2 dni w tygodniu wolne mam ławkę gryf  i sztangielki wczesniej ćwiczyłem treningiem na masę 3 razy w tygodniu ale teraz musze coś wykombinować sprobuje tego FBW  tylko jak ułożyć plan na wszystkie partie miesni tylko w 2 dni w tygodniu???? moze zrezygnuje z cwiczenia nóg bo dużo jeździłem zawsze rowerem i nogi mam dobrze zbudowane

5

Odp: plan 2 razy w tygodniu-co o tym myslicie?

Sobota Klatka piersiowa + barki +tricepsWyciskanie sztangi lezac plasko  2 serieWyciskanie sztangielek skos  2 serierozpietki 2 serieWyciskanie z klatki piersiowej  2 seriePodciaganie sztangi wzdluz tulowia  2 serie Wyciskanie francuskie lezac  3 serie unoszenienie hantli bokiem 2 serieNiedziela Plecy+ triceps Martwy ciąg na prostych nogach  3 seriePodciaganie na drazku  2 seriewioslowanie sztangielka 2 serieUginanie ramion ze sztanga  3 serieUginanie ramion w podporze  2 serieco myslicie o takim planie skopiowałem go z full body workout i dodałem 3 swoje cwiczenia wywaliłem tez nogi ,wiem ze to troche nieprofesjonalne jest i pytam o rade  z gory dzieki z pomoc

6

Odp: plan 2 razy w tygodniu-co o tym myslicie?

no to problem jest jeszcze wiekszy gdyż musisz trenować 2 razy pod rzad.
Tu masz poniżej przykład zwykłego splita: Sobota Klatka piersiowa+barki+tricepsNiedzielaplecy+biceps+nogiKlatka piersiowaWyciskanie sztangi lezac płasko 4 x 12-6Wyciskanie sztangi na skosie (glowa w gore) 4 x 12-6Rozpietki 3 x 10BarkiWyciskanie żołnierskie 3 x 10-6Podciaganie sztangi wzdluz tułowia 3 x 10-6TricepsWyciskanie francuskie 3 x 10-6Wyciskanie francuskie jednorącz 2/3 x 10-6PlecyPodciaganie szerokim uchwytem 4 x 10Wioslowanie sztangi 4 x 12-6MC na prostych nogach 4 x 12-6 /do nog/BicepsUginanie ramion ze sztanga stojąc 4 x 12-6Uginanie ramienia w oparciu o kolano 4 x 10NogiPrzysiady ze sztanga na barkach 4 x 12-6Wspiecia na palce z sztangielkami 4 x 15FBW - 2  razy w tygodniu Wyciskanie sztangi lezac płasko (klata) 2 serieWyciskanie sztangielek skos (klata)  2 serieWyciskanie z klatki piersiowej (barki) 2 seriePodciaganie sztangi wzdluz tułowia (barki) 2 serieWyciskanie francuskie lezac (triceps) 2 seriePodciaganie na drazku (grzbiet) 2 seriewioslowanie sztangielka (grzbiet) 2 serieUginanie ramion ze sztanga (biceps) 3 seriePrzysiady ze sztanga na barkach (nogi) 2 serieMartwy ciąg na prostych nogach (grzbiet, nogi) 2 seriewspiecia na palce stojąc (nogi) 2 serieUnoszenie nóg w lezeniu płasko (brzuch) 2 serieSkretosklony w przód lezac płasko (brzuch) 2 serieWybierz jeden z tych treningowpozdro

7

Odp: plan 2 razy w tygodniu-co o tym myslicie?

a jeśli wybrałbym fbw to są 2 dni treningów caly komplet cwiczen na wszystkie partie czy mam to podzielić na 2 dni  ,i jeszcze jedno wiem ze to nie ten dzial ale czy sadzisz ze powinienem sięgnąć po jakieś suple np krete  z dekstroza i jakiś gainer zeby to lepiej wchodziło ????staram sie utrzymać diete  jestem ekto/mezomorfikiem i ćwiczę juz 3 lata z przerwami chociaż większość tego czasu zle wykorzystałem

8

Odp: plan 2 razy w tygodniu-co o tym myslicie?

fbw lecisz caly trening dzien po dniuprzy takim trenowaniu jedyne suple jakie ja osobiście Ci polecam to ciezka praca i dieta ale uprzeć zawsze sie możesz

9

Odp: plan 2 razy w tygodniu-co o tym myslicie?

a jeśli wybrałbym fbw to są 2 dni treningów caly komplet cwiczen na wszystkie partie czy mam to podzielić na 2 dni To jest caly komplet cwiczen 'oczko',i jeszcze jedno wiem ze to nie ten dzial ale czy sadzisz ze powinienem sięgnąć po jakieś suple np krete  z dekstroza i jakiś gainer zeby to lepiej wchodziło ??staram sie utrzymać diete  jestem ekto/mezomorfikiem i ćwiczę juz 3 lata z przerwami chociaż większość tego czasu zle wykorzystalemKupisz sobie suple jeśli będziesz mial wiecej czasu (3/4 razy w tyg). Tak to tylko gainer jako uzupelnienie diety.
jeśli chcesz sie upewnić pisz w dziale "odzywki i suplementy", bo to nie moja dzialka ':trening:'.

10

Odp: plan 2 razy w tygodniu-co o tym myslicie?

ok dzieki za pomoc