1

Temat: CREADRIVE firmy GNC

Mam pytanie bo kupiłem CREADRIVE 1800g i nie wiem co do tej odzywki kupic.Moze ktoś sie wypowie na temat tej odzywki.Z czym najlepiej ja wziasc,jak dawkować itp.Dziekuje za odpowiedzi

2

Odp: CREADRIVE firmy GNC

Moze napiszesz jej sklad?

3

Odp: CREADRIVE firmy GNC

Juz pisze sklad: Serving Size ONe Scosp (45g).Creatine Monohydtare 5.25g, Taurine 1000mg, Calories 140, Total Carbohydrate 34g, Protein 0g, Phosporus 200mg, Magnesium 60mg, Sodium 95mg, POtassium 80mg.A tutaj jest link do tej odzywki:

http://********/goods/product/default.aspx?id 350684&c 5〈 en

4

Odp: CREADRIVE firmy GNC

No i wszystko jasne. Jak dawkowac, to masz napisane (jedna miarka 45g, to jedna porcja). Na opakowaniu jest dawkowanie uwzględniające fazę nasycenia, ale olej to. Zapomnij W dni treningowe bierz jedna porcje przed treningiem i jedna porcje po treningu. W dni bez treningu, jedna porcja rano po przebudzeniu naczczo.
Do takiego stacka proponowałbym ci dokupić jakiegoś bulka , czyli coś ala gainer, ale o wyrownanych porporcjach węglowodanów w stosunku do bialka (mniej zatluszcza). prócz tego oczywiście odpowiednia dieta weglowodanowo-bialkowa.

UWAGA! staraj sie nie wklejać na forum linkow reklamujących inne sklepu z supłami

5

Odp: CREADRIVE firmy GNC

Dzieki wielkie kobertPol.Napewno nie mialem na mysli reklamowania sklepu, tylko pokazania o jaka mi odzywke chodzi.Dzieki wielkie