1

Temat: Niesymetryczna klatka piersiowa

możecie coś poradzic, bo nie wiem jak zatuszować to ze mam niesymetrycznie rozwinieta klatke piersiowa.
TZN miesien po lewej stronie jest ładnie uformowany a po prawej widać ze jest mieien ale jest on tak jakby rozlany:> czy sam trening na masę i przybieranie na wadze da zadowalajacy efekt czy trzeba zastosować jakiś specialny "trik"?? prosze o porade.Z gory THX /

2

Odp: Niesymetryczna klatka piersiowa

Przy wyciskaniu na płaskiej ławeczce trzymaj sztangę tylko jedna reka, ta po której jest ten niedorozwój /

3

Odp: Niesymetryczna klatka piersiowa

Po pierwsze zapamiętajcie ze ciało jest niesymetryczne wiec jeden miesien masz bardziej zbity, podniesiony drugi "rozlany". Masz dopiero 15 lat wiec jeszcze dużo lat treningu przed toba.
Przy nabieraniu masy i dobrym treningu roznica sie zmniejszy.
możesz ewentualnie robić wiecej cwiczen hantelkami.

4

Odp: Niesymetryczna klatka piersiowa

dzieki deryl.... czyli narazie nie robić zadnych cwiczen tylko masa masa masaż?

5

Odp: Niesymetryczna klatka piersiowa

zastąp sztangę sztangielkami, jeśli masz problem z dobra technika sztangielek to rob dalej sztanga, narazie sie tym nie przejmuj zbytnio

6

Odp: Niesymetryczna klatka piersiowa

a co robić w tym wypadku? bo ja tak mam hmm

7

Odp: Niesymetryczna klatka piersiowa

W1t1s1tt ty chyba polujesz na nowe tematy bo na jakiś wchodzę to juz ty odpowiedziałeś tak jak trzeba daj sie czasem innym wykazać /

8

Odp: Niesymetryczna klatka piersiowa

Sadzac po twojej masie i wzroscie toKlatka:- wyciskanie sztangi na ławce prostej 4serie 12,10,8,6- wyciskanie nalawce skośnej 4serie 12,12,10,8- rozpietki na lawce(maszynie) 4serie 12,12,10,8wszystko z dokładaniem + dieta wysokobialkowa

9

Odp: Niesymetryczna klatka piersiowa

w tym problem ze nie uczęszczam na silownie i nie korzystam z lawek a w domu zabardzo nie mam jak i z czego : czy są na to jakieś inne ciwczenia z hantelkami? i czy to mozliwe aby to sie wyrownalo?

10

Odp: Niesymetryczna klatka piersiowa

te 3 cwiczenia, które podalem mozna robić hantelkami ;

11

Odp: Niesymetryczna klatka piersiowa

eee, nie masz dostępu do lawki ? No to jak ty chcesz klatę ćwiczyć ? Se chopie posklodej z taboretow, albo zbuduj z jakiejś deski, z biurka brata i stolika na kawe mamy.
To napisz moze jakie cwiczenia robiłeś w takim razie dotychczas... i w jaki sposob, bo nawet z hantlami sie trzeba polozyc.PS.
ładnie se sutki naszkicowales.

12

Odp: Niesymetryczna klatka piersiowa

teraz zrobie jeszcze ze dwa razy cykl na mase, a jak nabiorę masy to moze z jeden cykl na rzeźbę i wtedy powinno sie wyrownac, jak uwazacie??

13

Odp: Niesymetryczna klatka piersiowa

czyli te 3 cwiczenia pomogą mi to wyrównać tak? a tak to robilerm pompki a także cwiczenia hantlami na wyprostowanych ramionach czytałem gdzieś tez ze to moze zależeć od mięśnia

14

Odp: Niesymetryczna klatka piersiowa

mielu jak ty to robiłeś na prostych ramionach?? napisz dokładniej jeśli możesz

15

Odp: Niesymetryczna klatka piersiowa

95005:date nie, 19 lis 2006 - 01:03:name IAom) ''(IAom @ nie, 19 lis 2006 - 01:03) snapback95005/snapback ''!teraz zrobie jeszcze ze dwa razy cykl na mase, a jak nabiorę masy to moze z jeden cykl na rzeźbę i wtedy powinno sie wyrownac, jak uwazacie??ja uwazam, ze to bedzie dla Ciebie dobre.
Masy nigdy za wiele /

16

Odp: Niesymetryczna klatka piersiowa

wiadomo marekkk......a po rzezbie jak troche poprawie sylwetke, znowu masa: a jak masy bedzie bardzo duzo, wtedy sila i rzezbaMASA TO PODSTAWA!!

17

Odp: Niesymetryczna klatka piersiowa

zbaczacie od tematu wiec prosze nie pisac, a co do tej klaty to jeśli tak naprawdę jest to paskudnie troche dużo Ci brakuje, ja bym Ci radził zalac sie troche tłuszczykiem wtedy to przestanie byc takie widoczne, kiedyś czytałem o takim wyciskaniu chyba sie nazywa kubanskie, bierzesz hantle i łapiesz je tak ze są rownolegle do tułowia i wypychasz je do gory to moze pomoc, życzę szczęścia

18

Odp: Niesymetryczna klatka piersiowa

95049:date nie, 19 lis 2006 - 10:51:name W1t1s1tt) ''(W1t1s1tt @ nie, 19 lis 2006 - 10:51) snapback95049/snapback ''! ja bym Ci radził zalac sie troche tłuszczykiem wtedy to przestanie byc takie widoczne, zalac tłuszczykiem ? eee...Prawdopodobnie masz po prostu zbudowany jeden miesien inaczej niz drugi, ja bym sie ty na twoim miejscu nie przejmował w ogole.
Moje tez nie są takie same i nie mam zamiaru kombinować zeby to naprawic.
ćwicz normalnie i sie nie przejmuj.

19

Odp: Niesymetryczna klatka piersiowa

gdy zlapie tluszcz mięśnie sie zaokragla i to przestanie sie rzucać w oczy osobiście tez bym sie tym narazie nie przejmował

20

Odp: Niesymetryczna klatka piersiowa

spojz na zdjecia kulturystów nawet Marek Olejniczak ma mala roznice w miesiniach klatki

21

Odp: Niesymetryczna klatka piersiowa

No a Andrzej Lepper tez ma nierówno i sie tym nie przejmuje. //:-D :-D Jak widać na zdjeciu u gory //:-D :-D /