Temat: diety niskoweglowodanowe

Chlopaki, spece od diety moze popracujemy nad dietami na masę low-carb.
Podobno mozna robić na nich dobra masę i jednocześnie spalać tluszcz (chetnie posłużę jako krolik doświadczalny )Druga sprawa jest to, abyscie mi pomogli powiedzieć jak maja sie stezenia insuliny ludzkiej ( niesyntetycznej ) po spozyciu glukozy i ile trwa okres poltrwania.
Potrzebne mi to do tego aby stworzyć polaczenie diety węglowodanowej z niskoweglowodanowa - znajdowały by sie tam dwa rodzaje posilkow ( w okresie katabolizmu - wegle + bialko + TLUSZCZU; w inne pory bialko + tluszcze ) umożliwi to odpowiedni bilans diety ( organizmowi niczego nie bedzie brakować ), robienie masy i jednoczesnej utraty tluszczu - oczywiście takie są tylko moje zalozenia ale jak napisze to przetestuje i zdam dokladna relacje ( Zalozenia beda jednak dobre tylko wtedy gdy insulina po spozyciu 50g glukozy zniknie z osocza w ciągu 15 minut ) Moze da sie to jakoś sprawdzic? A moze insulina uwalniana jest przez organizm do krwi w takiej ilosci, zeby szybko przetransportować makroelementy i wydalana jest przez watrobe i nerki ale tutaj tworzą sie schody przez Indeks Glikemiczny

2

Odp: diety niskoweglowodanowe

ja taka juz mam od ponad 2 miesięcy i są efekty..opona znika a masa idzie mimo wszystko big_smile

3

Odp: diety niskoweglowodanowe

Chlopaki, spece od diety moze popracujemy nad dietami na masę low-carb.
Podobno mozna robić na nich dobra masę i jednocześnie spalać tluszcz (chetnie posłużę jako krolik doświadczalny )podpisuje sie pod tym postem

4

Odp: diety niskoweglowodanowe

dowiedziałem sie, ze okres poltrwania poltrwania insuliny wynosi 2-5minut u zdrowego czlowieka.
W takim razie przypuszczam, ze jeżeli na sniadanie zjadłby ktoś 50g wegli o IG niższym niz 7 to spokojnie za 3h poziom insy opadłby do " bezpiecznego poziomu " ;

5

Odp: diety niskoweglowodanowe

no tak ale przyjecie w katabolizmach to sniadanie posiłek potreningowy, do tego do okna trzeba dozucic przedtrenigowy, czyli zostają na dobra spawe 3 posilki normalne, w dodtatku insulina jest najbardziej anabolicznym hormonem, lecz nie przyjmowanie wegli powoduje jej "mocniejsze dzialanie" organizm jest bardziej wrazliwy, jakiś tam ujemny bilnas kaloryczny z wegli powstanie tak wiec nie wiadomo czy wzmocni sie lipoliza czy zacznie jebać po miesniach, sprawa jest taka troche dziwna bo tutaj by sie nadawało rozkład wegli w malych ilosciach, w dodatku trzeba pamiętać by zsyntezować 1g bialka trzeba dostarczyć 6g wegli moim zdaniem dobre jak ktoś ma rano treningi, juz kiedyś o tym słyszałem czytałem lecz wszystko jest oparte kolega koledze bratu, nic nie ma zbyt udowodnione, albo ktoś kto to brał walił saa wiec sprawa tez ma sie inaczej, takie sranie w banie, podchodzę do tego zagadnienia troche z dystansem, moim zdaniem jak ktoś chce robić masę polecam bardziej, stopniowe wegle w dniecie na dniach, lecz nie przekreślam tego typu diety bo jakieś zastosowanie ma

6

Odp: diety niskoweglowodanowe

Slipknotą987 wrzuć ja jestem ciekawy jak ona wyglada.

7

Odp: diety niskoweglowodanowe

Dobrze dobrze.
Testujcie to a potem piszcie opinie(bede bardzo wdzieczny). Teraz nie mam zamiaru stosować takiej ale na wiosne przyda sie jak złoto ':trening:'

8

Odp: diety niskoweglowodanowe

Niechce mi sie pisać diety bo mam roznie druknolem sobie tabele kaloryczna i na lodwce jest przyklejona...dlatego niebede pisał konkretnych produktów bo by sie mijało z prawda...ale +- to tak wyglada;5 posilkow x 20gB 30gW (obiad roznie jem co jest ale staram sie trzymać normy minimum 30gB do max 40gB) -streszcze sie..dlatego tak mało bialka bo mnie strasznie zkaza bialkowa lapie ale to w innych postach pisałem juz.. Bardziej bym to określił jako "niby diete" ale mino wszystko kg leci do gory a oponę trace..

9

Odp: diety niskoweglowodanowe

Sam mam wielki problem z taką dietą NIe wiem czym zstąpic słodycze. Mam na nie niesamowitą ochotę sad

10

Odp: diety niskoweglowodanowe

Tak bywa jak organizm się przyzwyczai. Od cukru mozna się uzaleźnić tak samo mocno jak od alkoholu czy od papierosów. Nie dostarczasz organizmowi cukru i on się go domaga. Spokojnie jednak, z czasem będzie coraz lepiej. Im mniej będziesz jadł słodyczy to tym mniejszą ochotę będziesz na nie miał.

A jeśli chce Ci się jakiejś przekąski to proponowałbym;
banana
pomidorki daktylowe: https://netto.pl/zdrowa-zywnosc/pomidor-daktylowy/
ewentualnie marchewkę