1

Temat: Czy mozna tak cwiczyc KLATKE ??

Witam! Mam takie pytanie, czy mozna na jednym treningu ćwiczyć gore klatki i dol z pominięciem srodkaż?
np.
-wyc sztangi na skosie w gore (na 45 stopniach)
-wyc hantli na skosie w gore (na 3 stopniach)
-rozpietki ma skosie w gore (na 3 stopniach)
-wyc hantli na skosie w dol
-rozpietki na skosie w dol

chciałem sprobowac takiego treningu bo od niedawna mam nowa ławeczkę ze skosem w gore i w dol a srodkowa czesc mam dość rozwinietom z tym ze znowu nie potrafię zrobić rowka na srodku, wiec prosze was o pomoc, z gory dzieki.

2

Odp: Czy mozna tak cwiczyc KLATKE ??

nie mozna tak zostawić jedna czesc klatki, jak juz jej nie chcesz rozbudowywać to ja utrzymoj.
4 cwiczenia ci wystarcza na klatke.
wycisknie w skosie /dol/gora/na płaskim i rozpietki.

3

Odp: Czy mozna tak cwiczyc KLATKE ??

zalezy po ile robisz serii na każde cwiczenie ogólnie nie powinno sie robić wiecej niz 12-2 serii na tydzień w zależności od stopnia zaawansowania

4

Odp: Czy mozna tak cwiczyc KLATKE ??

jak chcesz zrobić rowek to rob wyciskanie na skosie glowa w gore w wąskim uchwycie, dłonie na szerokości barkow

5

Odp: Czy mozna tak cwiczyc KLATKE ??

Brama tez jest dobra na rowek... troche za dużo masz tych cwiczen na klate... ogólnie plan moze byc ale i tak za dużo cwiczen ...

6

Odp: Czy mozna tak cwiczyc KLATKE ??

To wiec moze zostać taki plan czy lepiej go zmienić ?? Bo każdy z Was mówi co innego

7

Odp: Czy mozna tak cwiczyc KLATKE ??

Plan moze zostac, ale dobrze by było jakbys podzielił to na 2 dni np poniedzialek i czwartek i dodaj coś na płaskiej

8

Odp: Czy mozna tak cwiczyc KLATKE ??

ćwicz wyciskanie na płaskiej możesz zastosować trening 2 razy w tygodniu jeśli zdążysz sie zregenerowac, a cwiczen zdecydownie za dużo jak na jeden trening!

9

Odp: Czy mozna tak cwiczyc KLATKE ??

Z treningiem dwa razy w tygodniu to raczej nie bardzo bo nie mam na tyle czasu, ale coś takiego moze byc?:

-wyc hantli/sztangi na skosie w gore
-rozpietki na skosie w gore
-wyc sztangi na płaskiej wąskim
-wyc sztangi na skosie w dol

i chciałem sie jeszcze zapytać czy moze lepiej jest sztangę zamienić na hantle czy tak jak jest?

10

Odp: Czy mozna tak cwiczyc KLATKE ??

juz lepiej bedzie:
- sztanga płasko
- sztangielki skos w gore
- sztanga skos w dol
- rozpietki

rob sztanga i sztangielkami, ew. raz na jakiś czas możesz dla odmiany robić wyciskania sama sztanga