1

Temat: Co jesc w szkole:/ ???

chciałbym sie was zapytać co mam jeść w szkole bo nie mogę jeść juz tych kanapek, obrzydzenie mnie bierze a pozatym kanapki nie są pelnowartosciowe, co mi proponujecie na posilki szkolne, oczywiście takie zeby byly w miarę tanie

2

Odp: Co jesc w szkole:/ ???

Rozne owoce, w domu możesz przygotować tosty, możesz tesz zjeść precla, paczka jako bombe kaloryczna, ale tez zmielić platki kukurydziane z mlekiem

3

Odp: Co jesc w szkole:/ ???

co to znaczy zmielić platki:?? ja jem platki owsiane rano

4

Odp: Co jesc w szkole:/ ???

wsypujesz i zalewasz i miksujesz powstanie papka i masz węglowodany tyle ze ciezko to przełknąć bez wody

5

Odp: Co jesc w szkole:/ ???

Ok a węglowodany a jakieś bialeczko???

6

Odp: Co jesc w szkole:/ ???

serki topione, twarog, szynka, mozliwa kanapki z kurczakiem dużo opcji wystarczy pomyśleć wez tabele i popatrz na pewno coś znajdziesz co bedzie ci odpowiadało

7

Odp: Co jesc w szkole:/ ???

Jako bialko proponuje tunczyka, sam to praktukuje

8

Odp: Co jesc w szkole:/ ???

Wez sobie ryz z kurczakiem albo tuńczykiem czy czym chcesz.
Rano odgrzewasz troche ryz z miesem, wsadzasz do plastikowego pudelka i zjadasz w szkole.

9

Odp: Co jesc w szkole:/ ???

a jaki tuńczyk jest najlepszy na masunek??? bo ja zawsze kupuje takiego niebieskiego z biedronki co ma 21 biala i 1 tluszczu są tez takie co maja dużo tluszczu i biala wiec który jest lepszy;p?

10

Odp: Co jesc w szkole:/ ???

ekorkiwisici1976 ale zwróć uwagę ze tego rodzaju posilki zajmują troche czasu na przygotowanie a w sql. nie zawsze jest czas na SPOKOJNE zjedzenie, acz kolwiek dostarczają niezbednych substancji odżywczych ryz i piers. Najlepsze i szybkie w przygotowaniu są kanapki staraj sie z nimi kombinowac:
1. kup 2-3 bulki i naładuj tuńczyka do nich, badz twarozek, itp.
2. warto byłoby zaopatrzyć sie w jakiegoś gainera
3. w miarę dużo bialeczka jest w paluszkach, biszkoptach i o ile sie nie mylę rodzynkach możesz to także wykorzystać moim zdaniem (nie musisz przygotowywać tylko idziesz do sklepa i kupujesz)

Tak na marginesie dieta to podstawa, większość moich znajomych którzy dorobili sie ładnej sylwetki nie wyobrażają sobie pojscia do pracy/studia bez kanapek, jeżeli masz do nich juz obrzydzenie to pomysl ze są ona najłatwiejszymi srodkami odżywczymi (jezeli chodzi o sposob przygotowywania). możesz sprobowac szykować o 6 rano pierś z kurczaka do tego ryz, albo kupować co miecha dobre bialka ale i tak będziesz musial to oprzeć o solidna diete!! Tak wiec to co dobre i pożywne moze byc wrecz na wyciagniecie reki !!

11

Odp: Co jesc w szkole:/ ???

nom teraz tak robie bułeczki z twarożkiem ale jest jeszcze jeden problem bo szlag mnie trafia na tak krótkie przerwy dopiero co wyjdę z klasy a juz dzwonek zadzwoni i nie mam czasu zjeść : wiec czasami musze jeść przerwa po przerwie a woolalbym zjeść z 2 na jednej przerwie i następnie tak po 2 godzinach, moisz o gainerze a chodzi Ci o jego stosowanie w szkole?

12

Odp: Co jesc w szkole:/ ???

Roman. Ugotowanie ryżu wieczorem to jest jakieś 15min, wymieszanie tego ze slodka kukurydza i tuńczykiem 3min . Rozgrzanie tego rano to jest 5min.
wyciągasz pudełko z ryżem w szkole i jesz. kończy sie przerwa, masz coś do roboty; chowasz pudełko i kończysz na nastepnej przerwie. Przygotowanie
smacznych kanapek trwa o wiele dluzej.
testowałem big_smile

13

Odp: Co jesc w szkole:/ ???

ja jem kanapki np z grubymi plastrami szynki, piersią z kurczakanapce ka i bardzo dużo wazyw w np papryka czy kapysta pekinska a do tego z 5jablek i oczywiście 1,5l wody mineralnej

14

Odp: Co jesc w szkole:/ ???

ja na pierwszej pięcio minutowce opycham szybko jogurt 0,5 l
na kolejnej 1 min kanapkę z grubym plastrem szyny
na kolejnej 5 min jugort 15 g
na 2 minutowej 2-3 kanapki
potem za jakiej 1,5 h znowu jogurt 15 g
w klasie wszyscy sie smieja, ale w sumie ja tez big_smile:D

15

Odp: Co jesc w szkole:/ ???

nie patrz na kolesi z klasy bo nawet nie wiedza ile to ma składników odżywczych a oni jedza hamburgery czy jakieś suche kanapki bez warzyw.
ale jak zobaczą za jakiś czas efekty twojej pracy to sami beda sie pytali co jadłeś ze tak wygladasz.

16

Odp: Co jesc w szkole:/ ???

kukurydza dobry pomysl + kurczak albo tak jak ekorkiwisici1976 napisał tuńczyk

17

Odp: Co jesc w szkole:/ ???

właśnie po to wymyślono odzywki takie jak ostrowia i inne bialka i gainery...

łatwo przyzadzic i spozyc - w sam raz do pracy czy szkoly

18

Odp: Co jesc w szkole:/ ???

albo podrawke z ryżu itd.
smakuje nawet na zimno;D i dodać do tego jeszcze majonez lub sos tatarski mmmm<lol>

19

Odp: Co jesc w szkole:/ ???

wszystkei sposoby co wyminiliscie są dobre mozna włożyć w chleb koteleta dodam lub pierś kurczka ale niestety jest jeszce cimna strona medalu bo wielu z nasm ma bardzo ograniczony budrzet ,tzreba ejsc to co jestw lodoce a starszym trudno wbic do glwy by zmiast czegoś tam kupili ci puszkę tuńczyka przykladwoo, chodzi mi o uswiadomnie ich ze odywanie typu dieta to nie choroba(a tera dieta jest kojazona z głodzeniem sie , chodź ja to mam w dupie ....)