1

Temat: Powazny plan na mase - poprawcie

PONIEDZIALEKKlatka - Triceps - NogiKlataProsto - 4 x 12,10,8,8Wyciskanie hantli -4 x 10,10,8,8Glowa w dol - 4 x 12,10,8,8Rozpietki - 4 x 10,8,8,8TricepsWyciskanie hantli za głowę na siedząco - 4 x 12,10,10,8Francuz na prostej ławce sztanga - 4 x 10,8,8,8Wyciag - prostowanie rak do polowy w dol - 4 x 12,10,10,8Wyciag - ściąganie lin w dol - 4 x 12,10,10,8Nogi Wypychanie przed siebie na maszynie - nie wiem ile robic?Przysiady ze sztanga - nie wiem ile robic?Lydki - wspięcia na palce na siedzaca - nie wiem ile robic?WTOREKPlecy - kaptury- przedramieWyciag - ściąganie za głowę 4 x 12,10,10,8Wyciag - ściąganie z przodu do klatki... - 4 x 12,10,10,8Podciaganie ciężaru do klatki w pozycji Adama Małysza //:-D :-D - 4 x 10,10,8,8KapturyBok hantlami 4 x 12,10,10,10Przod sztanga 4 x 12,10,10,10Tyl sztanga 4 x 12,10,10,10PrzedramieNie wiem jak mam robicSRODABarki - BicepsZa glowa na suwnicy - 10,10,10,8Z przodu na suwnicy - 10,10,10,8Podciaganie do szyi sztanga lub na wyciągu - 10,10,8,8Przed siebie sztanga lub na wyciągu - 10,10,8,8BicepsHantlami na stojąco - 4 x 10Sztanga na stojąco - 4 x 10Podciaganie na wyciągu 4 x 10Modlitewnik 4 x 10,10,8,8CZWARTEKNogi - kaptury - tricepsNogiWypychanie przed siebie na maszynie - nie wiem ile robic?Przysiady ze sztanga - nie wiem ile robic?Lydki - wspięcia na palce na siedzaca - nie wiem ile robic?KapturyBok hantlami 4 x 12,10,10,10Przod sztanga 4 x 12,10,10,10Tyl sztanga 4 x 12,10,10,10TricepsWyciskanie hantli za głowę na siedząco - 4 x 12,10,10,8Francuz na prostej ławce sztanga - 4 x 10,8,8,8Wyciag - prostowanie rak do polowy w dol - 4 x 12,10,10,8Wyciag - ściąganie lin w dol - 4 x 12,10,10,8PIATEKChyba wolne...
SOBOTABiceps - PrzedramieBicepsHantlami na stojąco - 4 x 10Sztanga na stojąco - 4 x 10Podciaganie na wyciągu 4 x 10Modlitewnik 4 x 10,10,8,8PrzedramieNie wiem jak mam robicPlan ma byc na mase! Cwiczenia staram sie wykonywać powoli, dokladnie, zwiększać obciazenie.
Na brzuch bede robić ABSCzy mogę robić tak jak napisalem, podwójne cwiczenia w tygodniu? Prosze o komentarze, poprawe, ilość serii, lub zmiana niektórych cwiczen na inne.Z gory TXH!Postanowilem robić nie które partie 2 x w tygodniu ponieważ wakacje zaraz, nie ma co sie oszczędzać Tylko czy mi to da wiekszy efekt? Prosze o pomoc, z gory thx panowie!Mysle tez zeby robić barki 2 razy w tygodniu, co o tym myslicie, warto?

2

Odp: Powazny plan na mase - poprawcie

Sylwester tez zaraz...Jaki masz staż ? Za dużo cwiczen i serii, no i jeśli nie masz doswiadczenia, a podejrzewam, ze dużego nie masz to odpuść sobie te priorytety.Pamietaj, to, ze będziesz ćwiczył wiecej nie sprawi, ze szybciej urosniesz.

3

Odp: Powazny plan na mase - poprawcie

1.
za dużo wszystkiego.
Ile chcesz siedzieć na silowniż w poniedzialek to w 3h moze sie wyrobisz.2.
rob wszystko najwyzej raz w tygodniu, do wakacji i tak nie nabierzesz za dużo miesni, a jak sie przetrenujesz to bedzie tylko gorzej.3.
skąd wziąłeś trening na kapturyż 12 serii i praktycznie takie samo cwiczenie, wystarcza 3-4 serie jednego np z plecami.Wiecej juz sie pisać nie chce lepiej poczytaj na forum ile serii powinno sie robić na dana partie i ile czasu maksymalnie powinno sie siedzieć na siłowni a jak będziesz systematycznie trenował to do wakacji nabierzesz sporo masy do wakacji 2008

4

Odp: Powazny plan na mase - poprawcie

temat powinnien sie nazywać niepoważny plan na mase, tu nie ma co poprawiac, katowanie sie na siłowni nic nie da mięśnie rosna regenerując sie, zobacz w powieszonych i z tamtad wez sobie, ćwicz 4 razy w tygodniu, kazda partia miesni raz w tygodniu,Poczatkowo myslem ze kaptury to są barki tyle cwiczen na bok na przód na tyl....ogolnie te partie co wymagają dużo seri takie jak plecy masz mało a na bicu tricu....ss ja bym tego nie nazwał prorytetem nawet

5

Odp: Powazny plan na mase - poprawcie

- Proszę, poczytaj najpierw urzekły mnie 2 ćwiczenia //laugh.gif lol laugh.gif Barki - BicepsZa glowa na suwnicy - 10,10,10,8Z przodu na suwnicy - 10,10,10,8

6

Odp: Powazny plan na mase - poprawcie

xXxgalalasxXx tu chodzi o maszynę schmita zapewne

7

Odp: Powazny plan na mase - poprawcie

to jest plan na przetrenowanie permanentne i kontuzje, zajechałbyś tym kazego koksa a Ty masz 16 lat i 64 kg..trening 3 razy w tygodniu, podstawowe cwiczenia, duze ciężary przy poprawnej technice a wiec bez wymuszonych, oszukanych powtorzen-nie dajesz rady-odkladasz sztange, a za tydzień starasz sie dołożyć troche obciazenia/zrobic wieksza ilość powtórzeń na tym samym ciezarze.. to proste i skuteczne