1

Temat: Najtansze weglowodany

chciałbym zebyscie tu wypisywali najtańsze produkty które zwierają węglowodany ja taki znalazłem w cherbacie granulowanej w 100g produktu znajduje sie 97g węglowodanów ale nie wiem jakie to weglowadany (moze ktoś wie ??) i czy to by było dobre jako węglowodany

2

Odp: Najtansze weglowodany

Kleik ryzwoy, lub kukurydziany ok 9 %

Zobaczcie również wątek n/t spalacza Trizer i opinie stosujących.

3

Odp: Najtansze weglowodany

JIMMY, a takich weglach zapomnij.
To sacharoza.
A jakie najtansze? Np.
kasza i ryz

4

Odp: Najtansze weglowodany

hheheheheh a ja myślałem ze to jakieś spoko wegle na które nikt nie zwrucil uwagi jakoś kiepsko działały bo jak je piłem przed treningiem to byłem jakiś słabszy . Tenx LavonD

5

Odp: Najtansze weglowodany

a co powiecie o dżemie 4 g wegli 0,2 tl i 0,3 bialka jest to dobre ?

6

Odp: Najtansze weglowodany

A probowales jeść ryz z dżemem ?? Pycha !

7

Odp: Najtansze weglowodany

ja tak jem big_smile big_smile

8

Odp: Najtansze weglowodany

Ryz z dzemem? trzeba sprobowac, bo tak sam to nie bardzo smakuje

9

Odp: Najtansze weglowodany

no trza bedzie sprubowac po trebingu powinno bydz dobre

10

Odp: Najtansze weglowodany

No przylanczam sie ryz z drzemem to chyba najtańsze zrudlo węglowodanów i za to jak smakuje

11

Odp: Najtansze weglowodany

Ten ryz z dżemem nie zle brzmi big_smile Ale jem ryz z mleczkiem Moze nie smakuje najlepiej ale jest nie zle

12

Odp: Najtansze weglowodany

Ja jem ryz na to i pod to ser i sie rozpuszcza oczywiście trzeba to wszystko szybko zrobić do tego pieprz.

13

Odp: Najtansze weglowodany

każdy je to co lubi, ważne zeby sie od tego roslo.
nieważne czy ryz z dzemem, czy z cukrem i cynamonem, czy w deserem Danona...

14

Odp: Najtansze weglowodany

JIMMY mam dla ciebie propzycje zmiksuj bialy ser z herbata i wywal po treningu zajebista odzywka pol na pol poprostu Rewelacja!!!!!

15

Odp: Najtansze weglowodany

JIMMY mam dla ciebie propzycje zmiksuj bialy ser z herbata i wywal po treningu zajebista odzywka pol na pol poprostu Rewelacja!!!!!

lol :motylanoga: :?

16

Odp: Najtansze weglowodany

Hieh... chlopcy, jak chcecie mega wyrzutu insuliny po treningu, to palnijcie sobie malego ZYWCA bezalkoholowego (0,33l). Wyrzuci was dalej niz glukoza