Temat: Nowy cykl, dawkowanie

Witam, chciałem uzyskać porady co do dawkowania w moim cyklu.
Suple, które mam w posiadaniu to: Nitrobolon 2,Night Protein, Protein 80, Gainer( nie wiem jaka proporcja, bo jest to gainer z Holandi), ZMA.
Jak najlepiej to dawkowac?

2

Odp: Nowy cykl, dawkowanie

Z przemytu masz tego gainera ? dostałeś go w worku na smieci ?

3

Odp: Nowy cykl, dawkowanie

Night Protein to jest tak na drugie sniadanie

4

Odp: Nowy cykl, dawkowanie

tu nie masz zadnych polczen bialka wg brakow, żmą i nitro jak na opakowaniugainer tez wg brakow w diecie i po treningu

5

Odp: Nowy cykl, dawkowanie

A jeśli chodzi o żmą to możesz brac po treningu i przed snem, oczywiście inne pory nie są zle Nie wiemy jakiej firmy masz to wszystko, jakie są ilosci substancji no i nie mamy zapotrzebowania i ew brakow, wiec nie powiemy ile i jak masz spozywac.
I wsio.

6

Odp: Nowy cykl, dawkowanie

Z przemytu masz tego gainera ? dostałeś go w worku na smieci ? prawdopodobnie tak bo niema nazwy a teraz modne jest oszczędne pakowanie, wiesz ochrona przyrody i te sprawygraber-lks nie martw sie opis tego gainera jet po niderlandzku ale wierz mi jeśli chodzi o liczby to oni maja taka sama Trzcionkę jak my - da sie skumać pozdro

7

Odp: Nowy cykl, dawkowanie

Hm... podziwiam za wspaniale poczucie humoru, lecz ten gainer kupiłem w kartonie, który niestety nie zmieścił sie do torby, wiec musialem zabrać sama jego zawartosc, czyli gainer w torebce foliowej.
Jak zdarzyłem zauwazyc, na forum zadaje sie pytania i powinno sie na nie o trzymywac odpowiedzi... no coz.
No tak, zapomnialem, na ulotce jest wszystko opisane, niestety ja zjadłem i nie pamietam... Ludzie, jest wiele sposobów dawkowan.
Skoro zadaje wam pytanie, to oczekuje na nie odpowiedzi.
Nitrobolon niekoniecznie trzeba stosować po treningu.

8

Odp: Nowy cykl, dawkowanie

A i Protein 8 jest z hiteca.
także to nie jest bialko na noc.

9

Odp: Nowy cykl, dawkowanie

garber nie ma sie o co nerowowac, my nie jetesmy jasnowidzami zeby wiedzieć jakie składniki i w jakich ilosciach ma "gainer z holandii w kartonie" bialka wg brakow, żmą i nitro jak na opakowaniugainer tez wg brakow w diecie i po treningu i tyle w kwestii dawkowania, dieta to podstawa, dfzieki niej będziesz wiedzialczego ci brakuje i co musisz uzupełnić

10

Odp: Nowy cykl, dawkowanie

A to my juz spytać nie mozemy... Ci ludzie teraz tacy powazni jacys...