Temat: Bylem chory, mam wracac do formy czy zastosowac juz Kreatyne

Mam pytanie ale zacznijmy od poczatku.Byłem chory na grypę 2 tyg. jeden tydzień lerza3em w 3o?ku z temperatura a w drugim miałem remonta na siłowni wiea ćwiczyć nie mogłem :crushcomp:
Co za tym idzie spad3em z siła (dobrze że nie z masa) nie wiem o ile mniej wyciskam ale zawsze robiłem 4 s. po 8 p. na klatę z obciażeniem 56 kg. i pod koniec ostatniej seri miałem z tym ciężarem problemy a teraz pod koniec pierwszej seryjki miałem problem i tak po d3ugich na maxa przerwach po miedzy seriami zrobiłem 3 po 8 i jedna serie po 6-wiecej z siebie nie mogłem daa.Aha to wszystko działo sie wczoraj.A we wtorek miałem zamiar zaczaa brać kreatynę :!: :!: :!: :!:
Co o tym sadzicie mam wrocia do pe3nej sprawności siłowej i wtedy zaczaa ja brać czy tak jak chce czyli od wtorku.Bo ogulnie to jestem wybity z rytmu bo na wszystkie partie mięśnie jestem w plecy i nie mam wyczucia ile mam sobie na3o?ya.Wczoar to ja miałem ogolno rozwojowke bo jechałem tak żeby mięśnie przyzwyczaia do cieżaru.

size 3PROSZE POMO—CIE TO JEST DLA MNIE BARDZO WA—NE!!!!

2

Odp: Bylem chory, mam wracac do formy czy zastosowac juz Kreatyne

Ja akurat po grypie przybrałem w sile, ale spad3o mi 0,5 w kablu.
Ja bym poczekał z kreta.
2 tygodnie poćwicz bez i obczaj co i jak z ciezarami.

3

Odp: Bylem chory, mam wracac do formy czy zastosowac juz Kreatyne

ale spad3o mi 0,5 w kablu

To wsp3oczuje lol
Ale czym później tym gorzej bo trace motwacje wiedząc że w szawce le?y moja upragniona kretka :cry:

4

Odp: Bylem chory, mam wracac do formy czy zastosowac juz Kreatyne

Juz odrobilem..; Co sie odwlecze to nie uciecze.
Po przerwie przyda sie lekka rozgrzewka przed suplami.

5

Odp: Bylem chory, mam wracac do formy czy zastosowac juz Kreatyne

wróć do formy potem we? kreatynę szkoda sie dublowa .

6

Odp: Bylem chory, mam wracac do formy czy zastosowac juz Kreatyne

baoridehi__Mam pytanie ale zacznijmy od poczatku.Byłem chory na grypę 2 tyg. jeden tydzień lerza3em w 3o?ku z temperatura a w drugim miałem remonta na siłowni wiea ćwiczyć nie mogłem :crushcomp:
Co za tym idzie spad3em z siła (dobrze że nie z masa) nie wiem o ile mniej wyciskam ale zawsze robiłem 4 s. po 8 p. na klatę z obciażeniem 56 kg. i pod koniec ostatniej seri miałem z tym ciężarem problemy a teraz pod koniec pierwszej seryjki miałem problem i tak po d3ugich na maxa przerwach po miedzy seriami zrobiłem 3 po 8 i jedna serie po 6-wiecej z siebie nie mogłem daa.Aha to wszystko działo sie wczoraj.A we wtorek miałem zamiar zaczaa brać kreatynę :!: :!: :!: :!:
Co o tym sadzicie mam wrocia do pe3nej sprawności siłowej i wtedy zaczaa ja brać czy tak jak chce czyli od wtorku.Bo ogulnie to jestem wybity z rytmu bo na wszystkie partie mięśnie jestem w plecy i nie mam wyczucia ile mam sobie na3o?ya.Wczoar to ja miałem ogolno rozwojowke bo jechałem tak żeby mięśnie przyzwyczaia do cieżaru.

size 3PROSZE POMO—CIE TO JEST DLA MNIE BARDZO WA—NE!!!!
witaj przyjacielu

najpierw wejdź na normalne obroty, a potem zapodaj sobie ta krete
branie jest teraz to bedzie totalny fall-start i marnotrastwo tej pięknej substancji

7

Odp: Bylem chory, mam wracac do formy czy zastosowac juz Kreatyne

Rownierz witam PRZYJACIELU!!!! big_smile
Tak też sobie myślałem ale strasznie mi sie spiszy.
Od kiedy jesteś MODERATOREM i jakiego działu i ska masz raptem tyle postów jak ostatnio potrzy3em to miałes nieco wieaej odemnie
KUrcze musze sie podlizaa troche lol

8

Odp: Bylem chory, mam wracac do formy czy zastosowac juz Kreatyne

baoridehi__ja bym proponowa3 troszke jeszcze dojsa do siebie po tej chorobie a potem dopiero cykl zstyosowaa.
Widzisz kulturystyka to taki sport że tu nic nie ma szybko nie spiesz sie tak.

9

Odp: Bylem chory, mam wracac do formy czy zastosowac juz Kreatyne

2 tygodnie na sucho a później działaj z kretka ja tak niestety nie zrobiłem i zaluje

10

Odp: Bylem chory, mam wracac do formy czy zastosowac juz Kreatyne

ja tam był wola3 zrobią fall-start
CO do zdrowia to mam pytanie:
mój bark chba sie przeciaży3 bo nie mogę podnosia reka dużych ciężarów nawet jak ćwiczę na klatę czy powinienem zrezygnowaa na jakiś czas z treningu a może poprostu wziasa jakiś lek przeciwbólowy bo przerwa3em na tydzień ale i tak mnie dalej boli :evil: :evil:

11

Odp: Bylem chory, mam wracac do formy czy zastosowac juz Kreatyne

Czyli mam rozumieć że mam zaczaa ćwiczyć dopiero po tym jak poproce do poprzednich ciężarów i bede znowu wyciska3 tyle co przedtem.

We1 lepiej wystopuj z ty barkiem.Zainwestuj w masci lub w ostateczności idą do lekarza :cry:

12

Odp: Bylem chory, mam wracac do formy czy zastosowac juz Kreatyne

Najpirw idą do lekarza, potem zainwestuj w masci.
Z barkiem to nie przelewki, bo jak rypnie to zostanie ci tylko brzuch i nogi do ćwiczen.

13

Odp: Bylem chory, mam wracac do formy czy zastosowac juz Kreatyne

burgi, najpierw dojdź do naromanych si3 a potem krete wykorzystaj do zrobienia kroku w przod,

a odnośnie barku, to proponuje tydzień przerwy, tez mi ostatnio nawala3o w braku, zrobiłem tydzień przerwy i masc na moc i przyszło

14

Odp: Bylem chory, mam wracac do formy czy zastosowac juz Kreatyne

już miałem przerwe no i nic ale od 3 dni smaruje sie maścią i zaczyna powoli pomagać :-)