51

Odp: arek13

wlanie wycisklem 52kg

52

Odp: arek13

to zajeswietnie! to teraz marsz do lekcji i studiowania słownika

53

Odp: arek13

Mysle, ze smialo możesz atakować juz wolne miejsce koksa w banerze na gorze /

54

Odp: arek13

jasnekto jest z bydgoszczy ?? (z zadupić) ja jestem.a kto wie czy są jakieś ciężary zawody na miedzyniu??z zadupić

55

Odp: arek13

koleś ja Ci dobrze radze odłóż ta sztangę i wez abecadlo... bo ja wogole nie rozumiem co Ty piszesz o jakichś zadupićch zawodach, ze jestes.. panie , ludzie a potem sie śmiejecie z kononowicza!

56

Odp: arek13

'' ''!Wzrost: 163Waga: 50Staz: 4Wiek: 14Nawet jakby tam był jakieś zawody to by Cie nie wpuścili i prosze przestań juz pisać pierdoly nie na temat i rzucać glupimi hasłami bo sie doigrasz ... ostatnie ostrzezenie //:-D :-D /

57

Odp: arek13

Jak mialem 14 lat to chyba nie mialem takiej wyobrazni //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif /

58

Odp: arek13

Co wy od niego chcecie.
Przeciez on jest ozdoba tego forum /

59

Odp: arek13

To niech bedzie jego foro obok tych panow na gorze //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif /

60

Odp: arek13

Zaraz sie zleje ze śmiechu - 'wycisKlem' //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif omg, to nie jest dzial humor i rozrywka...

61

Odp: arek13

111712:date sro, 21 mar 2007 - 14:40:name l0g1n) ''(l0g1n @ sro, 21 mar 2007 - 14:40) snapback111712/snapback ''!ch uj wa m w du pe pe dały dziw ki kur wy i slabe usze itp.
deb ile z wasKolego uważaj na slowa <_< głupoty piszesz do sie nie dziw ze w taki sposub cie traktują !

62

Odp: arek13

Gromek bedzie i oficjalnie juz wlepi mu bana ...

63

Odp: arek13

cieszy mnie to //:-D :-D kolega mial poczucie humoru //:-D :-D będziemy tesknic hhe