1

Temat: arek13

rekordy:na klatę 45kgocenicie mnie nie biorę nic!!!

2

Odp: arek13

podaj tez swoje inne wymiaryzamiesc tez zdjecia z innych ujeca jeśli mam oceniać to zdjecie to powiem ci ze niejest zle jak na 13 lat,buduj masę i jeszce raz buduj masę i wstaw wtedy zdjecia to bezie mozna porównać czy przypakowałeś

3

Odp: arek13

prosze cie...Mozesz powiedzieć co cie skłoniło do umieszczenia tutaj tego zdjeciażMoja ocena: chuderlak, moja siostra wiecej wazy, kręgosłup ci wystaje heh, po dwóch miesiącach rekordy mierzysz? i na twoim miejscu zaczął bym coś brac np OPOSWIECHie sniadanie do szkolymam nadzieje ze nie obrazisz sie za to co napisałem ale naprawdę zostaw te zdjecia sobie a wklej za rok jak juz bedzie co oceniac.

4

Odp: arek13

masz 13 lat wiec wiadomo ze nic wielkigo nie bedzie ale moim zdaniem to za wcześnie zaczoles poczekaj jeszcze dwa lata z silownia a narazie ćwicz w domu albo na malych ciężarach

5

Odp: arek13

To nie jest wiek zeby zaczynać przygode z kulturystyka na serio jest bardzo sucho : dlatego tak cie wyrzeźbiło zarysy są zaczekaj na odpowiedni wiek i zacznij trenować

6

Odp: arek13

Takie posty to śmiech na sali.
Po co wklejasz zdjecia skoro ćwiczysz 2 miechy??!! Poza tym jak juz zostało tu powiedziane możesz sobie w tym wieku zrobić wiecej krzywdy niz pozytku.
jeżeli chcesz ćwiczyć to biegaj, choć na basen, siadaj na rower i rob cwiczenia rozciagajace.
To bedzie ci profitować za 2-3 lata bo dopiero wtedy możesz zacząć brac sie za ciezary.

7

Odp: arek13

zgadzam sie z befutibeab-Wangten wiek to nie odpowiedznie wiek na silke.
ok.
16 lat możesz zaczynacw wieku 14 to popisy przed kumplami, brak rozgrzewki i kontuzja gotowa itppoczekaj jeszcze do 16 lat

8

Odp: arek13

zazdrościcie mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!na kręgosłup nie ćwiczę bo bym nie rosnal a na mojej płaskiej ławce rosne jeszcze szybciej wiem bo sie pytałem lekarza.

9

Odp: arek13

'' ''!zazdroscicie mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!na kręgosłup nie ćwiczę bo bym nie rosnal a na mojej płaskiej ławce rosne jeszcze szybciej wiem bo sie pytałem lekarza.No fakt, zazdrościmy Ci.
A co do kręgosłupa to poczytaj w moim podpisie.
oczywiście jeśli uważasz lekarza za wyrocznie to nie czytaj.

10

Odp: arek13

no ja to Ci najbardziej zazdroszczę rekordu na klatę /

11

Odp: arek13

wg mnie ewidentnie chcesz sie popisac/popisywac nawet po twoim podpisie w profilu to widac, pierwszy raz widze aby ktoś pisał swoje wymiary"...a l0g1n zazdrościmy rekordu na klate..."

12

Odp: arek13

z ta zazdroscia przesadziles... posłuchaj jesteś jescze mlody, wiec trening na siłowni moze jescze poczekac.
są inne sporty/sposoby na zbudowanie sylwetki //:-D :-D Proponuje Ci kajakarstwo, popatrz na kajakarzy, wszyscy super sbudowani, nawę Ci 15 letni! a jak juz tam zbudujesz bazę i będziesz chciał byc jescze wiekszy to od odpowiedniego wieku na silownie i masa, masa jescze raz masa //:-D :-D /

13

Odp: arek13

napisałem ponieważ Fmatbra chciał zebym napisał wiec napisałem

14

Odp: arek13

spoko rozumiemnarazie odpuść siłkę

15

Odp: arek13

Mlodziencze śmieszny jestes, my tu wszyscy jesteśmy zeby ci pomoc a nie wyśmiać ,ale takim jak ty nie da sie przetłumaczyć : narka bosie /

16

Odp: arek13

Kj nie smiej sie, ważne zeby vhlopak zaczął coś robic! A teraz widać jest na dobrej drodze!

17

Odp: arek13

Qubus spoko ,juz nie bede ale robić to on moze to co mu napisali wczesniej //:-D :-D /....

18

Odp: arek13

ciakawe ile bede wyciskał w waszych wiekach ?? mysle ze jak bede mial 16lat to około 180kg!!!!!!!!!!!!!! 102140:date czw, 11 sty 2007 - 12:57:name l0g1n) ''(l0g1n @ czw, 11 sty 2007 - 12:57) snapback102140/snapback ''!rekordy:na klatę 45kgocenicie mnie nie biorę nic!!!a ile wy napiszcie!!!!!!!!!kazdy niech napisze ile wyciska ile ma lat itp oki!

19

Odp: arek13

Arek ja mam lat prawie 2 staż taki jak widzisz i przy wadze 60kg bo schudłem po szpitalu cisne na płaskiej 85kg.
:

20

Odp: arek13

arek masz bledne rozumowanie, po pierwsze zdjecie jak juz pisałem wyzej bez sensu, za krotko ćwiczysz zeby cokolwiek oceniac, po OPOSWIECHie nie ma takiej zasady ze im starszy tym wiecej wyciskapoza tym jak w wieku 16 lat dojdziesz do 180kg to mow do mnie indyjska ksiezniczko, jeżeli wogole dojdziesz do 18 to bedzie dobrze

21

Odp: arek13

slabi jestescie!!!!!!!

22

Odp: arek13

'' ''!slabi jestescie!!!!!!!A z Ciebie taki boss jak z koziej dupy trabka.
Jak nie będziesz mial w sobie choć odrobiny samokrytyki, to nie zdziałasz nie tylko nic w tym sporcie, ale i w zyciu.

23

Odp: arek13

102884:date sro, 17 sty 2007 - 22:07:name l0g1n) ''(l0g1n @ sro, 17 sty 2007 - 22:07) snapback102884/snapback ''!ciakawe ile bede wyciskał w waszych wiekach ?? mysle ze jak bede mial 16lat to około 180kg!!!!!!!!!!!!!!a ile wy napiszcie!!!!!!!!!kazdy niech napisze ile wyciska ile ma lat itp oki!czlowieku jeśli sie nie mylę to jesteś teraz w pierwszej klasie gimnazjum to twój rekord na klatę to nic szczególnego ja pamiętam ze w tym wieku wycisnolem 42kg a to byla moja pierwsza wizyta na silownie w zyciu troche wczesniej w domu ćwiczyłem bez sprzętu i czasem basen ja ze szkoly jeździliśmy

24

Odp: arek13

I po co sie tak kłócicie o te rekordy?? Wg mnie to bez sensu kto ile wyciska.
Liczy sie bardziej to jaki progres ma a nie rekord.
mój rekord jest bardzo marny na klatę bo kolo 75kg ale jeszcze we wrzesniu mój max to było 3 kg i to progres powinien byc punktem odniesienia bo to pokazuje czy ktoś daje z siebie maxa czy sie opierdala.....

25

Odp: arek13

no masz racje befutibeab-Wang ale chciałem mu pokazać ze skoro dziś wyciska 45 kg to nie znaczy ze za dwa lata bedzie wyciskał 180kg tyle to nawet pudzian w tym wieku nie dźwigał