1

Temat: tluszcz

zakładam nówkę temat, bzeby w tamtym moim drugim nie pokręciło sie wszystko.. wiedząc wiec ze tluszcz blokuje wchlanianie i wydzielanie insuliny itp itd... wiec nie mozna go brac po treningu... wiec, zaraz po treningu szamie sobie te platki kuk.+miod+glukoza+woda+owoc a później dosc.. bo tak niecala godzinę później musze wszamać coś pozadnego... no i.. u mnie zwykle byly to 3 jajka , kanapeczki, salatka... no ale w jajkach jest tluszcz.. i niby to wchlanianie ma blokowac.. wiec jak to sie ma... bo jednak w dietach by Lee tak z ciekawości tam zerkknalem czy dobrze pamietam, wiele posilkow potreningowych zawiera dodatek oliwy.. i to normalna porcyjkę 18 gram... wiec jak to wkoncu... mozna godzinę po treningu włączyć juz te tluszcze czy lepiej wogole juz ich nie włączać meczy mnie to naprawde... bo logika podpowiada zeby nie, zeby juz do końca dnia odstawić tluszcze (trening mam 17. - 18. ) ale znowoz w dietach te tluszcze są rozpisane w podwieszonych ludzie, co to wkoncu, bo mię sie wszystko kiełbasi i mam tluszcz juz zamiast mozgu, bo za dużo o tym mysle lezac na łóżku bezpośrednio po treningu, kumam, wegle proste, jak najwiekrzy indeks glikemiczny, to wiem od dawna, i od dawna coś tak szamie(wlasnie na przykładzie platkow kukurydzianych) ale tym posiłkiem po godzinie to nie przejmowałem sie tluszczami.... a tu bach dylemat

2

Odp: tluszcz

hmmjak by to ująć w slowa.powinnes przyjąć wegle o niskim igduza ilość bialkai troche tluszczuwiec w dietach danie oliwy do twarogu nie jest bledem lecz z tymi jajkami całymi to przegiecietak wiec wywal kilka zoltek z jajektak skomponowany posiłek pozwoli na szybsza regeneracje

3

Odp: tluszcz

hehe... czyli ok takie coś mi sie podoba, konkretna odpowiedz, a nie piepszenie op dupie maryni jak to ostatnio bywa na forum... czyli dobrze robiłem jak sądze.. dzięki Stegall77, widze jak bede miał znów jakieś chore dylematy, to bede czekał na twoją odp konkrety widzę dajesz pzdr aha.... jeszcze szybko edit, podaj kilka produktów o niskim ig :> bo troche zapomniałem juz co ma jakie ig sora za lamienie ale coż...czasem trzeba /

4

Odp: tluszcz

cebula czosnekpomidorysojaa tak co mozna zjeść toryz brazowykasza gryczana