Temat: twarz

W sumie dziwne pytanie, ale zawsze warto sie spytać . Czy wraz z treningiem powieksza sie w jakiś sposob twarz lub staje sie pulcha, nabita itd.? W końcu jak wyciskamy duze ciezary, to dużo krwi jest pompowanej do glowy.

2

Odp: twarz

nie

3

Odp: twarz

ja odkąd zaczolem ćwiczyć zmieniła mi sie jednak twarz moze to kwestia czasu i dojrzewania ale teraz jest bardziej hmmm jakby szersza ... ;-P

4

Odp: twarz

jak będziesz za dużo pakowal, to będziesz mial taka twarz -

5

Odp: twarz

na pewno troszke puchnie,duzo wody napompowana twarz ;p
zalezy od soli i wody le sporzywasz , ale twarz jak twarz hyba sie niezmieia,hyba ze wizualnie inaczej z karkiem i szyja sie sklada;p

6

Odp: twarz

Wiadomo ze jak przytyjesz kilka kilo to i na twarzy przytyjesz , podczas treningu wątpię zeby twarz puchła .

7

Odp: twarz

jak będziesz tescia zapodwal to ci sie szczena powiększy big_smile

8

Odp: twarz

ale twarz jak twarz hyba sie niezmieia,hyba ze wizualnie inaczej z karkiem i szyja sie sklada;p

jak rozumiesz, ze wizualnie?

9

Odp: twarz

bojowi, chodzi pewnie o to ze jak kapury i kark robi sie gruby, to wizualnie skaraca szyje a co za tym idzie twarz wydaje sie byc wieksza

zazwyczaj robiąc mase, twarz robi sie pelna tzw. sloneczko w pelni, ale nie wszyscy tak maja

10

Odp: twarz

Mi puchnie szczegolbie po sparingach boxerskich

11

Odp: twarz

Wiadomo.
Kiedy sie człowiek masuje, dostarcza dużo wegli, to sie geba robi nalana.
Kiedy wskakuje na redukcje i obcina wegle... geba sie robi szaczurkowata a kwadratowe szczeny robią sie od czegoś innego big_smile

12

Odp: twarz

tak samo jak szpara miedzy gornymi jedynkami

13

Odp: twarz

wlanie;p chodzi mi o kaptury! i szyje ogólnie
a pozatym jest logiczne ze jak przez załóżmy 2 lata cwiczenia zbijesz 1 kg masy to pysk tez ci utyje

14

Odp: twarz

JAK będziesz jechał NA HGH TO WSZYSTKO CI urośnie

15

Odp: twarz

oprócz Big Bena, wiec nie szarżuj big_smile

16

Odp: twarz

Wiecie, mi chodzi o normalny trening.
Wiec jak to jest z tymi, którzy trenowali normalnie? Zmiany na plus czy na minus?

17

Odp: twarz

normalnie to znaczy co ? albo jedziesz masę , albo sile , albo rzeźbę
jak walisz rzeźbę to ci sie jeszce wklęśnie twarz,jak masę jedziesz to będziesz paczek ,ale bez masy niema klasy xD

18

Odp: twarz

Normalnie to znaczy bez sterydów . Hmmm, nie chce byc jak paczek, czy inni tez tak mieli?

19

Odp: twarz

nie, ten temat jest bez sensu.
zmiany na twarzy są niewidoczne .

20

Odp: twarz

Mi wychodzi zyla na czole big_smile Na pewno zarysowuje sie bardziej mimika twarzy... Raz jak spojrzalem na kumpla nie mógł juz zrobić powtorzenia to taka mordę zrobił ze padnolem ze śmiechu i juz mu nie pomoglem....

21

Odp: twarz

zmany są widoczne , ale to normalne...ja mam bardzo dziwny dym...na treningu pije ze 2 litry wody,poczym twarz puchcnie mi jakbym omke zarl i na 2 dzien mam tez spuchnieta gębę

a inna sprawa jest taka ze jak robisz masę co za tym idzie tyjesz to wiadomo ze twarz robi sie troszke inna...bo kto widział zmasowanego typa z wciagnieta morda