26

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

nie boicie sie stosować takich spalaczy? co prawda wiem, że ten trizer to polska firma i polski produkt. I musi być dobrze przebadany a co z innymi produktami?

27

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Spokojnie, zanim go wypróbowałam przeczytałam wszelkie dostępne informacje na jego temat. Tutaj mamy dobrze przebadane, legalnie dostępne składniki. Waga naprawdę spada, o czym przekonałam się ja i kilka moich znajomych. Jak widać nie trzeba ryzykować swojego zdrowia, żeby schudnąć.

28

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

O tak, szkodliwych wspomagaczy nie brakuje.  Ale Trizer został opracowany przez doświadczonych specjalistów, można im zaufać. Rzeczywiście nie ma co porównywać z innymi produktami.

29

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Nie stresuj się tak, bo stres w odchudzaniu nie pomaga smile Mój chłopak to rozsądny facet i regularnie wykonuje badania kontrolne. Żadnych niekorzystnych zmian po wprowadzeniu suplementu nie było, a lekarz nawet go pochwalił, że zdecydował się pozbyć nadwagi, która także jest bardzo szkodliwa dla zdrowia.

30

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Właśnie zaczynam stosować, chociaż mam jeszcze pewne obawy. A jak mi nie pomoże? Czy ja wytrwam na tej diecie? Już tak długo próbuje pozbyć się swoich fałdek i nic. Najgorsze jest to, że sama jestem sobie winna bo tak trudno jest mi wytrwać na diecie, gdy nie można pozwolić sobie na nic dobrego i chodzi się głodnym.

31

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Z diet na których chodzi się głodnym to ty od razu zrezygnuj, bo to droga donikąd. Tutaj masz zdrową dietę, opracowaną przez ekspertów. Sama z trudem odmawiam sobie ulubionych potraw, ale w tym przypadku naprawdę da się wytrzymać i nie tracić dobrego nastroju. Suplement znacznie ułatwia sprawę, bo spadek wagi jest znacznie szybszy, a to najlepsza nagroda za wszelkie wyrzeczenia.

32

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Pomóc na pewno pomoże, jak tylko będziesz go brała regularnie i przestrzegała zasad diety. Na hamburgerach i słodyczach schudnąć się nie da, chociaż wiele osób myśli że wystarczy łyknąć magiczną pigułkę. Można za to ułatwić sobie odchudzanie, przyśpieszyć je. Z Trizerem jest dużo łatwiej, bo opracowali go luzie, którzy naprawdę znają się na odchudzaniu.

33

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Dobra, uspokoiliście mnie. Zdecydowałam się go wypróbować po tym jak zobaczyłam zmianę, jaką spowodował u mojej siostry. Wyjechałam na trzy miesiące za granicę, a po powrocie ledwie ją poznałam. Wygląda super! Pomyślałam, że ja też tak chcę. Wiem że ona nie stosowałaby czegoś szkodliwego dla zdrowia, dlatego pod tym względem czuje się bezpiecznie.

34

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

To bardzo dobrze, że siostra dba o zdrowie. W tym przypadku mamy jasną sytuację, ponieważ wszystkie informacje na temat składu oraz opinie ekspertów są łatwo dostępne i można się z nimi zapoznać. Ja chciałam mieć całkowitą pewność, dlatego podsunęłam opakowanie znanemu farmaceucie i suplement przeszedł został oceniony pozytywnie.

35

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

mnie przekonał szwagier. Znam go bardzo dobrze więc wiem, że pozbycie się choćby kilku kilogramów to dla niego ogromny wyczyn, więc musiał mieć solidną pomoc. W ciągu dwóch miesięcy zgubił ponad 10 kg, imponujący wynik. Bardzo chwali sobie tą dietę, co też jest ogromnym zaskoczeniem, bo to straszny łasuch i lubi się najeść.

36

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

A kto nie lubi. Między innymi dlatego pisałam, że nie warto stosować diet zmuszających do głodowania. To tylko nerwy, osłabienie i gwarantowany efekt jojo. Tutaj dieta jest ułożona w taki sposób, żeby organizm otrzymał właściwą dawką potrzebnych mu składników odżywczych i żebyśmy nadal mogli czerpać radość z jedzenia. Oczywiście, jednocześnie chudniemy. Trizer idealnie komponuje się z tą dietą, wspomagając spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej.

37

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

A stosował ktoś z was ten zestaw ćwiczeń dostępnych na płycie? Siostra nie stosowała, ale zaczęła regularnie chodzić na basen i fitness, bo bardzo lubi te formy aktywności. Ja pływać nie umiem, a poza tym nie mam taką prace, że na regularne wizyty na pływalni czy w klubie fitness nie mogę sobie pozwolić. Przydałoby mi się właśnie coś takiego, co można trenować samodzielnie w domu, w dowolnie wybranych momentach.

38

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Ja zaczęłam niedawno wykonywać te ćwiczenia i jak na razie mogę powiedzieć, że to całkiem przyjemny trening. Nie chodzi mi o to, że jest mało intensywny, tylko o to że się podczas niego nie nudzę, jak podczas ćwiczeń wykonywanych wcześniej. Myślę, że bez tego treningu też można uzyskać dobre rezultaty, jeżeli sami zapewnimy sobie odpowiednią dawkę ruchu, ale płyta z ćwiczeniami jest dobrą propozycją dla tych, którzy nie uprawiają regularnie żadnego sportu.

39

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Znam osobę, która wykonywała te ćwiczenia i muszę przyznać, że naprawdę fajnie kształtują sylwetkę. Ja wolę inne aktywności (chodzę na siłownię i gram w siatkę), dlatego zdecydowałem się tylko na suplement. Jestem bardzo zadowolony ze spadku wagi. Jeżeli zależy ci na wymodelowaniu ciała, to naprawdę warto wypróbować ten trening.

40

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

wróćmy na chwilę do samego Trizera. Czy on zadziała bez względu na rodzaj otyłości. Szwagier podobnie jak większość mężczyzn miał dość duży brzuch, a u mnie tkanka tłuszczowa gromadzi się na udach i pośladkach. czy w moim przypadku także przyniesie takie dobre efekty czy na te części ciała trzeba stosować coś specjalnego?

41

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

To jesteś jedną z osób, które powinny nabyć płytę z ćwiczeniami. Nie oznacza to wcale że sam suplement i dieta nie pozwolą ci zgubić nadmiernych kilogramów. To nie jest tak, że waga spadnie, ale uda i pośladki pozostaną takie jakie były. Ich obwód się zmniejsza i to bardzo szybko. A ćwiczenia to idealny dodatek, który pozwoli na uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów.

42

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Ja też mam skłonność do tycia w tych partiach ciała, co jest chyba bardzo częste w przypadku kobiet. Z radością wymieniłam spódnice i spodnie na takie w mniejszych rozmiarach. Twórcy Trizera zadbali o to, żeby był dostosowany do potrzeb różnych użytkowników. Jestem pełna podziwu dla efektów ich pracy.

43

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

czytam..czytam o tych Waszych obawach. Też je  miałam. No ale padło na Trizer akurat.
Odchudzam się z tym suplementem od kilku tygodni i noszę teraz ubrania o 4 rozmiary  mniejsze. Zawsze kryłam swoją figurę pod workowatymi ubraniami, w tej chwili śmigam w sukienkach i naprawdę lubię patrzeć na siebie w lustrze.
Warto jednak pamiętać, że chociaż Trizer to świetny produkt to jednak musimy  " z nim współracować" .
Jeżeli będziemy jeść tabletki i objadać się pizzą, to raczej efektu nie osiągniemy.

Za to stosując się do Trizerowej diety nie dość, że będziemy mogli zapomnieć o burczeniu w brzuchu, to już w pierwszym tygodniu poczujemy się lżej. Dla mnie to był prawdziwy przełom. Buzia stała się szczuplejsza, a wylewający się ze spodni brzuch zaczął prezentować się całkiem nieźle, i to już po pierwszym tygodniu.

Dobrze mi z trizerem. Uważam, że jest w pełni bezpieczny i mogłabym tak naprawdę nazwać go lekarstwem. Nie tylko na otyłość. Ja jestem teraz zachwycona kondycją swoich włosów na przykład, gdzie zawsze po myciu wypadały mi one garścia mi.

Trizer, zrobił mi też dobrze w głowie - pośrednio. Bo to dzięki niemu nauczyłam się co wolno jeść, a czego powinnam unikać. Wiem jak liczyć kalorię, co z czym łączyć i do której najlepiej jeść owoce. Jestem teraz zupełnie inną osobą, chociaż oczywiście cisnę dalej. Zadowolona ( JUŻ ) ze swojego wyglądu i samopoczucia.

I choćbym przeczytała milion złuch opinii na temat Trizera to w żadną nie uwierzę. Bo dla mnie jest NAJLEPSZYM spalaczem na jaki trafiłam

44

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Trizer dostałam niecały tydzień temu, po wpłacie kapsułki przyszły po 2 dniach, dieta po 4, jestem pod wrażeniem bo dieta jest naprawdę rzetelnie przygotowana, nie ma wymyślonych przepisów tylko zwykłe, proste- dla każdego, w dodatku składniki się powtarzają, co nie powoduje wydawania dużej ilości kasy. W dodatku ekspert jak miałam problem, odpowiedział w 30min, dając satysfakcjonującą mi odpowiedź, także jak na początek i ogólny zarys mega polecam!

45

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Troche mnie zachęciłeś.

46 (edytowany przez Kisuke 2017-08-09 18:10)

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Spalacze tłuszczu powinny przede wszystkim posiadać jedną cechę - wspomagać mobilizowanie i spalanie tłuszczu. Pracuję w sklepie z suplementami i widzę wiele spalaczy które tak naprawdę pomagają jedynie pozbyć się wody podskórnej i podnieść tempo metabolizmu. To są rzeczy korzystne, ale dla trwałej utraty tkanki tłuszczowej potrzeba znacznie więcej. Tłuszcz musi być mobilizowany i spalany, tylko w ten sposób mamy pewność że tkanka tłuszczowa rzeczywiście jest redukowana.

Dlatego też uważam że Trizer to jeden z lepszych spalaczy tłuszczu dostępnych na rynku. Pomaga on w szybkiej utracie nagromadzonej wody podskórnej, przyspiesza metabolizm oraz atakuje bezpośrednio tkankę tłuszczową. Można być tego pewnym, ponieważ zawiera składniki takie jak EGCG, kapsaicyna, synefryna i piperyna. Te elementy pobudzają wyrzut hormonów które reagują z receptorami adrenergicznymi na komórkach tłuszczowych i prowadzą do trwałej utraty tej właśnie tkanki.

47

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Jestem wdzięczny przyjacielowi za to że polecił mi Trizer. Ten produkt pomógł mi nie tylko schudnąć ale także poprawić relacje z samym sobą. Wcześniej byłam zakompleksionym chłopakiem, byłem gruby i niewysportowany. Swoją przemianę zacząłem z Trizerem 8 miesięcy temu. Po 3 miesiącach regularnego stosowania suplementu i diety straciłem łącznie 16 kilogramów. To dopiero był impuls dla mojej motywacji. Dzięki temu zacząłem trenować i interesować się odżywianiem. Mam nadzieję w przyszłości zostać trenerem, chociaż do tego droga długa.

Trizer śmiało polecam każdemu kto chce schudnąć, osobom początkującym oraz bardziej zaawansowanym. Jest to moim zdaniem najlepszy produkt na odchudzanie.

48 (edytowany przez Adex 2017-08-29 16:23)

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Z trizerem schudlem i odsłoniłem mięśnie. - 5 kilogramów i + 2 centymetry w bicepsie. Dużo zawdzięczam dietetykom i ich poradom. Troche ich pomeczylem ale było warto dla tych efektów, a nigdy też nie narzekali.

49

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Tak właśnie działa Trizer - pomaga spalić nie tylko tłuszcz ale prowadzi do ogólnej poprawy całej sylwetki. Takie efekty możliwe są tylko dzięki wykorzystaniu dodanej do produktu diety. Wraz z pokarmem dostarczamy białko i inne składniki potrzebne do sprawnego funkcjonowania organizmu i stymulowania rozwoju mięśni. Spalacz natomiast pomaga pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

50

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

No właśnie nad masą mięśniową muszę teraz popracować ponieważ tłuszczu już trochę zgubiłem. Odstawiłem już Trizera ponieważ zauważyłem że tempo utraty tłuszczu jest zbyt szybkie i dalszy progres prowadzi po prostu do powstawania fałdy skóry. Muszę chyba po prostu skupić się teraz na utrzymaniu wagi przez jakiś czas i powrocie do odpowiedniej elastyczności skóry. Z trizerem utrzymanie tej wagi byłoby trudne.

Narazie stosuję  samą dietę i wprowadzam ćwiczenia. Co robić na przyrost mięśni, miałem nadzieję może napiąć tą skórę rozbudowując sylwetkę.