1

Temat: Xpand (nitric oxide reactor) +.............?

Co proponujecie brac z tym Xpandem nitric oxide reactor(w tabletkach)? chodzi mi glownie o przyrost tkanki miesniowej.
bo waze 69kg przy 182cm wzrostu ; wziolem juz 12 tabletek, miesiadz przerwy i znowu mam zamiar brac reszte(120tabletek) a jak narazie nie widze efektow..... Prosze o podpowiedz

2

Odp: Xpand (nitric oxide reactor) +.............?

taki staż a ty sie juz za takie zabawki lapiesz?? założę sie ze nie wiesz nawet co to dieta i dlatego nie widzisz efektow

3

Odp: Xpand (nitric oxide reactor) +.............?

po pierwsze popełniłeś najwiekszy błąd w czasie przygody na siłowni masz staż 3 miesiące to nawet jeszcze nie powinnes zacząć brac kreatyny a ty juz z xp wywalaszpo drugie jak jesteś ekto to kreatyna nawet moze spowodować spadek wagi z przyczyny, ze przy braku diety i bardzo intensywnych treningach na które pozawala właśnie xp zaczyna działać silny katabolizm.Najpierw sie utycz czyms, jakiś gainer.

4

Odp: Xpand (nitric oxide reactor) +.............?

skończ z silownia, to nie dla takich jak Ty...

5

Odp: Xpand (nitric oxide reactor) +.............?

gainer i to taki z przewaga duza wegli 3\1 nie bulk - napisz ile masz kasy to coś mozna wymyślić moje zdanie jest takie ze z taka waga i stażem to szkoda było brac kreatyne, ale zastanawia mnie jeden fakt wogule nic ci nie poszło na sile, napisz gdzie kupiłeś tego XPanda, moze to jakiś bubel, albo przeterminowany, zbrylony, albo to niebylo to, a z drugiej strony to wydaje mi sie ze dzisiejsze XP to nie to samo co napoczatku.

6

Odp: Xpand (nitric oxide reactor) +.............?

skoro juz jakoś tam pokrewnie nawiązaliście do kolejności brania odzywek, to mam pytanie: czy nie sadzicie ze ta kolejność wymyslona przez producenta to pewnego rodzaju marketing ? No bo przeciez jakby każdy zaczynał od stackow to mono w pewnym momencie by poszło w odstawkę i przestało przynosić zyski.
A takto producent sobie wymyślił 'progresje' i każdy zaczyna od mono potem idzie wyzej i stopniowo producent ma zyski2 pytanie dajmy na to 2 osoby ze stażem z 2 lata, ta sama dieta, trening itdosoba A- xpand, monoosoba B- mono, xpandCzy po upływie jakiegoś tam czasu rezultaty nie beda te same ?To jest bzdura ze po silniejszych kreatynach mono juz nie dziala, czytałem komenty roznych mono (m.in universal) i użytkownicy byli mile zaskoczeni jej dzialaniem mimo ze wczesniej juz brali rozne stacki

7

Odp: Xpand (nitric oxide reactor) +.............?

'' ''!skoncz z silownia, to nie dla takich jak Ty...Troche przesadzasz.
Brak wiedzy... brak ochoty do nabierania wiedzy + często głupi koledzy są przyczyna takich właśnie pomylek.

8

Odp: Xpand (nitric oxide reactor) +.............?

Nawet jak biorą sterydy to robią progresje, nie wala na poczatek ogromnych dawek silnie blokujących tylko coraz to mocniejsze, z odzywkami jakby każdy zaczynał na XP to mono nie robiłoby na nim zbytniej różnicy pewnie wiec coś w tym jest...SS kolega internet ma, nie mógł poszukać na necie? Jak ja mam sie za coś zabierać to lubie dużo o tym wiedzieć zanim coś zacznę chociaż koledzy tez czasem są tacy... u mnie w klasie wala KnockOuty na drugi cykl po Cell Pumpie ale tez nie wytłumaczysz /

9

Odp: Xpand (nitric oxide reactor) +.............?

Nie no super Antwan_ ze juz wszystko tak super wiesz i jesteś takim specem....jest internet wiec szuka info na forum i ty sie dowalasz, a założę sie ze ty tez jak wielu z nas popelnia bledy

10

Odp: Xpand (nitric oxide reactor) +.............?

tzn zle to ujolem.......... mój staż jest wiekszy ale byly duze przerwy np pol roku, ćwiczę z przerwami ok 8-9 miesiecy, jakpierw brałem bialko sojowe to ważyłem 75kg i jakas krete(nie pamiętam jaka)(olimpu cos) później spadło ni wagi przez wakacje i ćwiczyłem na sucho to wzoiolem gainera 737, po tygodniu xp i teraz po miesiącu znowu zaczolem i biorę narazie tydzen

11

Odp: Xpand (nitric oxide reactor) +.............?

ja spotkałem sie jeszcze z czymś takim ze, niektórzy trenerzy dają chłopakom ze od razu staki typu XPand, ale w mniejszych dawkach, zamiast 2 porcji dziennie czyli 2 miarek, 1 porcje dziennie czyli jedna miarke w 2 porcjach czyli jedna porcja 0.5 miarki.
rozne są metody dawkowania, zależne od stażu i tego co brało sie poprzednio, słyszałem tez ze mono jest dobre tylko na 1 rok treningow, potem juz niedziala tak jak powinno i szkoda zachodu, to wszystko znaczy ze rozne są sposoby i każdy powinien znalesc coś dla siebie, poprostu trzeba sie uczyć metoda prob i bledow, innego wyjscia niema.
Ja osobiście uważam ze niema co zabardzo bawić sie w mono, uważam ze po 1 roku cwiczen powinno sie wchodzić odrazu na staki, zaczynając od tych najslabszych.
Pozdro

12

Odp: Xpand (nitric oxide reactor) +.............?

111639:date wto, 2 mar 2007 - 20:20:name xXxGrzesxXx) ''(xXxGrzesxXx @ wto, 2 mar 2007 - 20:20) snapback111639/snapback ''!Nie no super Antwan_ że już wszystko tak super wiesz i jesteś takim specem....jest internet więc szuka info na forum i ty sie dowalasz, a założe sie że ty też jak wielu z nas popełnia błędyWacek ja ćwiczę z porządną dietą 8 miechow i narazie jedyne co brałem/biorę to bcaa, glutaminę i thermo speeda + tussipect ( efedrynka ). Nie mowię, że wszystko super wiem ale nie dałem się zwieść kumplom, którzy nie raz doradzali jakieś KO, CP czy XP i teraz mam się z czego cieszyćW sumie za ostro zareagowałem ale taki już jestem, sory Gacek

13

Odp: Xpand (nitric oxide reactor) +.............?

Dlatego właśnie powtórzę sie juz któryś raz, we wrzesniu sproboje sil na mono, jeśli pójdzie coś to powtórzę cykl.
jeśli zobaczę ze nic nie daje nast cykl bedzie juz np z cell pumpem

14

Odp: Xpand (nitric oxide reactor) +.............?

to co mi w tej sytuacji proponujecie zazywac??? brac dalej jak juz zaczolem tego xp i dokupić coś do tego??? jeśli tak to co............ ; prosze o pomoc

15

Odp: Xpand (nitric oxide reactor) +.............?

jak juz zacząłeś to jedz, nie dokupuj nic a po cyklu zrob dluga przerwe zanim weźmiesz coś znowu ( 3-4 miesiące ) i przed kupnem odzywki zapytaj nas co o tym sadzimy