1

Temat: Marihuana alkohol a trening

Witam mam pytanie czy palenie marihuany ma jakiś wpływ na trening?? tzn.
chodzi mi o przyrosty sily i masy trenuje pon wt cz pt jeśli bym sobie palił tylko w soboty to bedzie to miało zły wpływ na trening?? A jak jest z alko?? np raz w miesiącu bym coś wypił ?? jeśli juz to lepiej bro czy wodke??

2

Odp: Marihuana alkohol a trening

takich topicow było juz w od cholery i wyszlo na to, ze lepiej zajarać niz sie napić a jak sie napić to piwa nie wodki.
Z tym jaraniem nie popieram ale cóż jak większość woli marusie ;d

3

Odp: Marihuana alkohol a trening

Ja ogólnie nie pije ani nie pale nawet nie probowałem //:-D :-D wszystkie koleżanki mnie za to chwala ze jestem pozadny tylko jedyne co im przeszkadza to to ze mam miescnie :blink: tyle ze dla mnie to małoa dla nich za dużo wracając do tematu bobel wybież w zyciu co cchesz robić czy jarać czy ćwiczyć //:-D :-D /

4

Odp: Marihuana alkohol a trening

Nie pale ale słyszałem ze zielsko mocno wysusza po jakimś czasie .... ? A po piciu masz kaca na drugi dzien wiec tez nie fajnie... No chyba ze z umiarem pijesz wtedy raz w miesiącu nie zaszkodzi za bardzo.
kj mówisz ze koleżanki mówią ze jesteś przepakowany???? 62kg... nie słuchaj ich a co do babek i miesni to powiedziałbym ze z 90% kobiet powie ze nie lubia jak facet jest przypakowany :blink: nie rozumiem tego /

5

Odp: Marihuana alkohol a trening

107288:date wto, 13 lut 2007 - 00:37:name IgrafikI) ''(IgrafikI @ wto, 13 lut 2007 - 00:37) snapback107288/snapback ''! jedyne co im przeszkadza to to ze mam miescnie :blink: tyle ze dla mnie to maloa dla nich za dużo wow po twoim profilu i fotce w avatorze to rzeczywiście musze stwierdzić ze na pewno kazda napotkana dziewczyna zwraca uwagę na twoja muskularna sylwetkę <rotfl>

6

Odp: Marihuana alkohol a trening

ale jak w końcu jest jak se bede jarał w soboty i raz na miecha sie napije spadków chyba miec nie bede ale trudniej mi bedzie robić postepy??

7

Odp: Marihuana alkohol a trening

Pewnie paliłeś juz nieraz to wiesz jak sie wtedy czujesz-slaby,znuzony z usmiechnietym pyskiem.Czujesz napewno jak mięśnie ci sie robią lekkie ze masz wrazenie ze są zwaty...No napweno odrazu nic ci sie niestanie jednak co sobote jak będziesz palił to ślad w organizmie bedzie zostawla i wkoncu w jakimś tam stopniu wpłynie to na twoja sylwetke.1 w miesiącu pal i pij a najlepiej rzuć to w cholere!!Jak będziesz palił to będziesz łaził zamulony taki suchy cpunek,stracisz ochote do treningu.

8

Odp: Marihuana alkohol a trening

a co do babek i mięśni to powiedziałbym że z 90% kobiet powie że nie lubią jak facet jest przypakowany :blink: nie rozumiem tego /jak tak mówi to nie znaczy ze tak mysli...kobity są pokręcone w takich rzeczachtak samo jak mówi ze nie chce to chce i tak w kolo macieju..taki ten gatunek popaprany na tym swiecieale bez nich ani rusz /

9

Odp: Marihuana alkohol a trening

Napakowanych chcą do lozka, chudych do zycia.
Kwestia po czesci gustu, po czesci tego, ze niektóre kobiety unikają facetów zbyt atrakcyjnych do zwiazkow ponieważ boja sie, ze ciagle ktoś ich bedzie podrywal.
ogólnie jest wiele czynnikow kobiecej innosci.
"Rozpuszczam gainera w piwie" %)

10

Odp: Marihuana alkohol a trening

107353:date wto, 13 lut 2007 - 15:07:name Barnum) ''(Barnum @ wto, 13 lut 2007 - 15:07) snapback107353/snapback ''!wow po twoim profilu i fotce w avatorze to rzeczywiście musze stwierdzić ze na pewno kazda napotkana dziewczyna zwraca uwagę na twoja muskularna sylwetkę <rotfl>Mowie tak jak jest ale zdaje sobie sprawę z tego ze jestem chudy //:-D :-D prosze sie ni smiac ćwiczę nin stop wiec coś ze mnie jeszcze bedzie /

11

Odp: Marihuana alkohol a trening

przyznam sie:1.
Nie wiem jak wyglada piwo i jaki ma smak //laugh.gif lol laugh.gif 2.
Nie wiem co to jest papieros i marycha

12

Odp: Marihuana alkohol a trening

dodałeś mi odwagi, ja tez nie wiem co to alkohol /

13

Odp: Marihuana alkohol a trening

ja tam wiem sie było mlodym sie szalało nie to co teraz jak ide na impreze to przez cala sacze jeden browar ale papierosów nigdy! w zyciu nie kupiłem nawet paczki

14

Odp: Marihuana alkohol a trening

czasem tam mozna sie ostro zapruć np na sylwka ale na codzien pic to nie ;p

15

Odp: Marihuana alkohol a trening

107400:date wto, 13 lut 2007 - 20:41:name Grandd) ''(Grandd @ wto, 13 lut 2007 - 20:41) snapback107400/snapback ''!dodałeś mi odwagi, ja też nie wiem co to alkohol /Grandd ty alkoholiku napisałeś w którymś z tematów ze popijasz piwo i nie wiesz jak smakuje !! oszukaniec ,wołac Czesia niech mu wyda wyrok /

16

Odp: Marihuana alkohol a trening

Za karę napiszesz 1 razy - Nie będę po pijaku twierdził, że jestem trzeźwy.I nie waż się dawać kopiuj-wklej.

17

Odp: Marihuana alkohol a trening

Nie bede po pijaku twierdzil, ze jestem trzezwy.Nie bede po pijaku twierdzil, ze jestem trzezwy.Nie bede po pijaku twierdzil, ze jestem trzezwy.Nie bede po pijaku twierdzil, ze jestem trzezwy.Nie bede po pijaku twierdzil, ze jestem trzezwy.Nie bede po pijaku twierdzil, ze jestem trzezwy.Nie bede po pijaku twierdzil, ze jestem trzezwy.Nie bede po pijaku twierdzil, ze jestem trzezwy.Nie bede po pijaku twierdzil, ze jestem trzezwy.Nie bede po pijaku twierdzil, ze jestem trzezwy.Przepraszam, wybaczcie mi za ściemy /

18

Odp: Marihuana alkohol a trening

co do tego ze nie bede mial ochoty do treningu to sie akurat nie martwię bo jestem zbyt uzalezniony od siłki :-) nie bede jarał przd silka ani po tylko w soboty lub niedziele a to nieprawda ze zielsko zatrzymuje rozwój masy??

19

Odp: Marihuana alkohol a trening

alkohol napewno szkodzi chociaż czasem jak wejdą mi zakwasy i walne piwko to schodzą nazajutrz powaga a z jaraniem to nie wiem co niszczy prócz tego, ze ryje mozg

20

Odp: Marihuana alkohol a trening

palenie zielska nie wpływa wcale na masę //:-D :-D to pewne /