Temat: KLATECZKA 2X

Pytanko mam czy mozan by zrobią tak, ze klatke 2 razy w tygodniu ćwiczyć ?? Tak 3/4 dniami przerwy pomiędzy tymi treningami ??
Ale chodzi mi o specyficzne ćwiczenie.... i nie wiem czy to jest dobry pomysł czy nie, a mianowicie jeden dzien z dużymi ciężarami np. po 5/6 powtórzeń a ten drugi to 15/2 powtórzeń w ćwiczenaich... co o tym sądzicie ??

2

Odp: KLATECZKA 2X

...można...

3

Odp: KLATECZKA 2X

ja bym propoponwal w pierwszym dniu piramidkę czyli schoidzisz w dol z ilością powtozen ciężar idzie w gore,, a wten inny dzien 8 powtozen ze stalym (minimlanie rosnacym)ciezarem

4

Odp: KLATECZKA 2X

... podstaw1 jest to aby wywołać fazę superkompensacji ... wiec tak jak wspomnia3 Refugio__ i ja w poocie powyżej można 8)

5

Odp: KLATECZKA 2X

Ja to sam ćwiczę klatę 2 razy w tygodniu ale robie tylko 3 ciczenia na nia.

6

Odp: KLATECZKA 2X

zapoznaj sie z treningiem hst

7

Odp: KLATECZKA 2X

Tylko z tego treningu HSt niewiadmo zbytnio o co chodzi :roll:

8

Odp: KLATECZKA 2X

chodzi o to, zeby ros3o a nie żeby sie przetrenować

9

Odp: KLATECZKA 2X

a co to jest ten wasz trening HST ??

10

Odp: KLATECZKA 2X

Tutaj masz wszystko o treningu HST:
http://hades.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 671 http://hades.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 671

11

Odp: KLATECZKA 2X

rzezywiocie nie wiadomo o co chodzi z tym treningiem jest tak zakreconyze koniec

12

Odp: KLATECZKA 2X

Ja zawsze ćwiczę pierwszego dnia mocno bardzo intesywnie z kazd1 seria zwiększam ciężar i staram sie utrzymywać taką sama liczbę powtórzeń jak w poprzedniej seri . A drugiego dnia cicze sta3ym obci1zeniem przeważnie 9 kg (ale zależy od mozliwości) i liczbę powtórzeń w seri utrzymują tą samą.
Pozdrawiam cie........niech moc i siła beda z nami pakerami.
:-)size 1Wyslany Pon Cze 21, 2004 8: am:Ja zawsze ćwiczę pierwszego dnia mocno bardzo intesywnie z kazd1 seria zwiększam ciężar i staram sie utrzymywać taką sama liczbę powtórzeń jak w poprzedniej seri . A drugiego dnia ćwiczę sta3ym obci1zeniem przeważnie 9 kg (ale zależy od mozliwości) i liczbę powtórzeń w seri utrzymuje tą samą.
Pozdrawiam cie........niech moc i siła beda z nami pakerami.
:-)size 1Wyslany Pon Cze 21, 2004 8:03 am:no nie znów mi siem dwa razy wys3a3o :motylanoga:

Odp: KLATECZKA 2X

oczywiście ze możesz 2 razy, tylko musisz odpowiedzieć sobie na jedno zaj******* ważne pytanie :-) :
czy robisz wszystko co w Twojej mocy aby odpowiednio zregenerować organizm

14

Odp: KLATECZKA 2X

jeżeli robisz dwa azy w tygodniu klatę to warto tz chwycić wsztange dwoma roznymi rozstawami
1 dnia szerogo 2 wezej:D moze ielu uwaza ze to nic niepomaga ale takie urozmaicenie naprawdę jest efektywne

15

Odp: KLATECZKA 2X

Ja zaczł1em robią klatę 3 razy w tygodniu.
Ale ten rodzaj treningów jest w pewnym sensie nowosci1 i odbiega od tych standardwych treningow, w których dzielimy poszczególne partie miesni na konkretne dni.
Metoda ta nazywa sie dog crap i podobno daje spektakularne efekty.
Na jednym z forow została dokładnie opisana.
Zobaczymy, czy na mnie podział.
Fakt faktem, po pierwszym treningu ze mnie lecia3o, pompa niesamowita.
Wreszcie poczu3em zmeczenie miesni

16

Odp: KLATECZKA 2X

To moze bys zdradzi3 sekret tego treningu

17

Odp: KLATECZKA 2X

On nie jest dla początkujących.
Odbierz PW i sobei poczytaj.