1

Temat: Trening bez treningu

Wiam mam pytanko mam maly problem ze swoim brzuszkiem niby widać tam jakieś mięśnie ale są mało widoczne poprzez to ze mam z 19% tluszczu prubowalem 6 weidera dużo dala ale tłuszczyk tez zostal. Co do diety to wielki problem bo mało zarabiam mam rodzinę i mię poprostu nie stac. Co myslicie o treningu na brzuch i Pasie sauna solution lub sauna blet czy naprawdę wypacają tkankę tluszczowa. Czy to wogule dziala czy to taki poprostu pic

Ps pytam typowo teoretycznie wiec prosze bez docinek

2

Odp: Trening bez treningu

Wg nie pasy tego typu tylko wspomagja trening i diete, natomiast chilowe chudniecie po nich to efekt utraty wody z tkanek.
Ja osobiście robiłem 6W i fat na bzuchu prawie całkiem stracilem ale od wczoraj robie 6w po raz 2

3

Odp: Trening bez treningu

mam dokładnie taki sam problem, zrobiłem 6 weidera i dala naprawdę duzo, ale troche tluszczu pozostało od 2 tygodni robie ABS 2 i naprawdę widze rezultaty i to duze.. tluszczu w gornych partiach brzucha mam juz naprawdę malutko, chyle chyba co powinno byc, a co do dolnych to zmniejsza sie to z tygodnia na tydzien, polecam ABS 2 mysle ze po 2 miesiacach, moze krucej, brzuch bedzie taki jaki bym chciał zeby był

4

Odp: Trening bez treningu

Pisze rano zaraz bujam sie do pracy a wiec nie mam czasu szukać w wyszukiwarce.
A wiec pujde na łatwiznę co to jest ABS 2?

5

Odp: Trening bez treningu

to trening porzygpotowany przez specjalistow, gdzie Ań forum jest plik z dokaldnym opisam, poszukaj (tez poszedłem na latwizne, bo nie chce mi sie szukac, musze coś zjeść po silowni)