1

Temat: Aerobiczna 6 Weidera

siema moze ten temat kiedyś był ale nie wiem wiec pisze mam oto pytanie na widzek.info przeczytałem coś takiego 3.
Seria to wszystkie cykle przeznaczone na dany dzien, nie musimy ich wykonywać wszystkich bezpośrednio po sobie.
powinniśmy odpocząć minimum 3 minuty.
Nic sie nie stanie jak do cwiczen wrócimy nawet za godzine.nie rozumiem tego rozumiem to tak ze zrobie jedna serie po wszystkie cwiczenia odpocznę godzinę i znowu jedna serie i za godziene nSEmiletepnaż????? heh nie wiem

2

Odp: Aerobiczna 6 Weidera

w 6-weiderze należy unikać przerw tak aby mięśnie brzucha byly spięte maksymalnie

3

Odp: Aerobiczna 6 Weidera

w a6w chodzi oto by robić wszystko jedno po drugim

4

Odp: Aerobiczna 6 Weidera

huja prawda robiłem ten cylk, właśnie na waiderze, i musze powiedzieć ze jest calekim niezły , ale jeśli chodzi o te przerwy to postaraj sie robić troche krutsze niz 1 h , i miedzy czSEmileie wszamać . Pozdrawiam 

5

Odp: Aerobiczna 6 Weidera

Temekaaa  niesluchaj xXxLatSEmilehaxXx bo głupoty gada lepiej rob wszystko bezprzerwy

6

Odp: Aerobiczna 6 Weidera

to sie bez zadnych przerw robi...jak juz chcesz robić przerwy to gora 30s ..bo tak jak ty mówisz ze co godzinę no to chuja warte tak ci to ujme..

7

Odp: Aerobiczna 6 Weidera

przerwy godzinne? sam trening nie powinien trwać dluzej niz 30min, a Ty chcesz jeszcze pomiędzy seriami zrobić godzinę przerwy? no cóż

8

Odp: Aerobiczna 6 Weidera

ale są ludzie tacy co mrau i mówią ze mozna...poco taki sie wogole wypowiada jak niema otym zadnego pojecia

Odp: Aerobiczna 6 Weidera

Mam pytanie czy jak robi sie ten a6w to czy mozna jeść po godzinie 18 czy lepiej nie bo wpłynie to szkodliwie na mięśnie brzucha i jeszcze jedno pytanie czy lepiej robić cwiczenia rano czy wieczorem?Pozdro 

10

Odp: Aerobiczna 6 Weidera

Mozna jeść po godzinie 18 najlepiej samo bialko jak zarcie moze tak bardzo wpływać na to jak ćwiczysz O_O

11

Odp: Aerobiczna 6 Weidera

a ja mam pytanie ,czy po skończeniu całego cyklu 42 dni,mam ćwiczyć dalej od nowa a6w czy moze tylko dzien 42?Czy moze robić zupełnie inne cwiczenia na brzuch?

12

Odp: Aerobiczna 6 Weidera

proponowałbym przejsc później na jakiś lekki trening np:- unoszenie nóg lezac 4x 20- spiecia lezac 4x 25i pozostać przy tym minimum 3-4 tygodnie, wykonując trening tylko 3-4 razy w tygodniu, zeby dac sie mięśniom dobrze zregenerowac