Temat: rowerek wystarczy ?

Z moja budowa jest tak: mam wyzezbione barki i bicki i ogólnie niemam dużo tluszcu ale tylko w okreslonych partiah
Bo na przykład na nogah ( gorne uda ) i na tylku mam tlluszc i wyglada to tak:
koleś wyrzeźbiony od pasa w gore a od pasa w dol otluszcony
Lipa bo kiedyś byłem grubas
Mam pytanie...czy wystarczy rowerek 1 godzina dziennie + dieta niskoweglowa do pozbycia sie tluszcu z nóg i tylka tak aby sylwetka byla proporcjonalnie zbudowana ??? jest to dlamnie ważne wiec prosze o pomoc

Zgory thX^^

2

Odp: rowerek wystarczy ?

chyba nie ja bym pobiegał i dodał skakankę

3

Odp: rowerek wystarczy ?

aha i niemam mozliwosci cwiczenia nóg na maszynach a tylko na nih hyba da sie rzeźbić nogi
ćwiczę w warunkah piwnicznyh wiec czy starczy ten rower i dieta ?+ silka oczywiście
Ale chodzi o to ze chce zajac sie okreslonymi partiami a nie całym cialem bo jak juz powiedziałem nie wszędzie zalega mi tluszc

Chce byc zbudowany rownomiernia a nie w jednym miejscu tak a wdrugim srak
bo to niszcy cala moja sylwetkę

4

Odp: rowerek wystarczy ?

ok ile tej skakanki ? biegi odpadają ^^ moje płuca są do wymiany

5

Odp: rowerek wystarczy ?

skakanka tez dobija al jest zajebista jak chodziłem na boks to było zero tluszczu aha i dodaj do tego bieg bokserski w miejscu a skakanka 1,5 minuty i przerwa i potem znowu

6

Odp: rowerek wystarczy ?

okok ale ile czasu mam skakać i w jakim tępię ?_?

7

Odp: rowerek wystarczy ?

szybkim tak zeby minutę wytrzymać do oporu

8

Odp: rowerek wystarczy ?

heh do oporu ? ale jaki czas 2 minut ? godzinę ? 2 godzinu ?

hodzi o to ze roverek godzinę a skakanka ile ?

9

Odp: rowerek wystarczy ?

0,5 gódź

10

Odp: rowerek wystarczy ?

okis dziekowka jak znasz sie na dietkach i jak masz czas to prosiłbym cie co mam jeść by niespadla mi masa miesniowa ale tluszc z tylka i ud

(mam tedencje do tycia niezapominaj)

Pozatym jeszce jedno...niemam mozliwosci cwiczenia nóg na maszynach(oiwnica) mogę robić jedynie przysiady a naprawdę zalezy mi na pozbyciu sie tluszcu z ud (gora i wewnetrzne)
i oczywiście z dupy

Jak masz jakieś ćwiczonka spalania to msgme plz -_- i napisz jak możesz jak i ile powtórzeń je ykonywac
aha i ile razy w tygodniu ta sesja aeorobowa i po jakim czasie spodziewać mogę sie jakiś efektow ^^

z gory thX-_-

11

Odp: rowerek wystarczy ?

ja osobiście bardzo polecam rowerek.
zwłaszcza jak ta godzinę poswiecisz,zeby naprawdę sie zmachac, czyli non stop jazda z prędkością z jaka możesz wydolic.
MOJA RADA: jedz zawsze na najwyższej przerzutce, nawet jak ruszasz, to bardzo dobrze robi na sile nog, od razu przybędzie ci miesa, oprócz spalenia tluszczu.
spalaj zdrowo ! big_smile

12

Odp: rowerek wystarczy ?

Chodzi mi o rowerek stacjonarny , mam go w domu ...wczoraj jeździłem ale juz po 15 minutach myślałem ze jebne...to jest strasznie monotonne i denerwujace...niemam motywacji

pomóżcie plz;