Temat: Stworzylem DIETE-prosze o wasze opinie

Mam 2 lat 19 cm wzrostu i waze 85 kg. Poprzez http://www.exrx.net/Calculators/CalRequire.html http://www.exrx.net/Calculators/CalRequire.html obliczyłem ze (razem z treningiem) potrzeba mi na dobę około 335 kcal. stosując sie do rad z forum postarałem sie i stworzyłem diete. Nie ma w niej konkretnych potraw lecz jedynie ilość Bialka węglowodanów i Tluszczow jakie planuje sporzywac w czasie każdego posilku. Abym bilans kaloryczny mial na plus do 335 dodałem 55 kcal. razem 3900.

I 7. 32g BIALKA 130g WEGLOWOD. 25 g TLUSZCZOW - razem 873 kcal

II 10. 25g B. 110g WW 17g T. -razem 693 kcal

III 13. 25g B. 140g WW 17g T - razem 813 kcal

14. -trening od 1,5 h do 2 h

IV 16. 32g B. 140g WW. 15g T - razem 823 kcal

V 19. 35g B. 100g WW. 11 g T. - razem 54 kcal

VI 22. 40g - razem 16 kcal

liczę na jakas konstruktywna krytyke. Nie wiem czy dieta na masę jest dobra dlatego zanim zaczną ja stosować chciałbym znac wasza opinie- czego jest za dużo czego za mało itp. Zastanawiam sie czy przy stosowaniu tego typu diety mój przyrost masy nie bedzie sie objawiał wzrostem tkanki tluszczowej? Poza tym mam właśnie pytanie, ponieważ ogólnie to jestem szczupły jednakże chciałbym sie pozbyć tluszczu z okolic brzucha (mam lekki brzuszek- zapuściłem sie )- czy mozna to osiągnąć jedynie poprzez rutynowe cwiczenie miesni brzucha czy moze sięgnąć po jakieś suplementy (L-karnityna) Na silownie tak uczciwie bez opierdalania sie chodze od 3 miechow.

Czekam na komentarze do moich wypocin

2

Odp: Stworzylem DIETE-prosze o wasze opinie

coś mi sie wydaje ze za dużo wegla masz na posilki
rozpisz dokladna dietę

3

Odp: Stworzylem DIETE-prosze o wasze opinie

Bialko 2,25g na kg masy ciała (85kg)
WW 7g na kg.
tluszcze 1g na kg

Po podliczeniu wszystkiego wyszlo mi 39 zmniejszając WW mój dodatni bilans znacznie sie zmniejszy : Prosze o rady to moja pierwsza dieta uwzględniłem w niej to ze WW trzeba jeść wiecej rano a bialka wieczorem i na noc.

4

Odp: Stworzylem DIETE-prosze o wasze opinie

Nie jestem znawca ale skoro mówisz ze sie troche zapuściłeś z brzuszkeim to chyba nie możesz jeść ponad 6 W które widze w twojej diecie.
Mysle ze wystarczajace bedzie spożywanie maks 4 W a bailka tak jak do tej pory.

5

Odp: Stworzylem DIETE-prosze o wasze opinie

ja bym zmniejszył ta ilość wegli do 5 g/kmc