Temat: dlaczego nie mam zakwasow na bicu?????

daje sobie naprawdę duuzzzy wycisk i nic dalej nic!! czsami troszeczke coś
poboli na 2 dzien inni stękają ze jakie oni maja zakwasy a ja nic???
co jest ze mnaż?
moze coś zle robie?

2

Odp: dlaczego nie mam zakwasow na bicu?????

tez mialem kiedyś taki problem, tzn. nie wiem czy to problem
masz dlugi biceps, czy raczej kulisty ?

3

Odp: dlaczego nie mam zakwasow na bicu?????

tez mi ciezko o porządne zakwasy na bicku, ale nie martwiłbym sie tym dopoki są przyrosty big_smile

4

Odp: dlaczego nie mam zakwasow na bicu?????

Ja tez nie mam zakwasów , kiedyś mialem tylko troche,ale przyrosty są , moi znajomi tez nie maja zakwasów na bicku a również są przyrosty,wiec to ze nie ma zakwasów na bicku to nie ejst powód do obaw Biceps mam dlugi; i dlatego ćwiczę o kolano i na modlitewniku...

5

Odp: dlaczego nie mam zakwasow na bicu?????

A ja nie mam zakwasów ani przyrostow......0wn3d!!!!!

6

Odp: dlaczego nie mam zakwasow na bicu?????

U mnie tez ciezko o zakwasy na bicu ; Biceps mam kulisty

7

Odp: dlaczego nie mam zakwasow na bicu?????

A ja nie mam zakwasów ani przyrostow......0wn3d!!!!!

tak jak ja

8

Odp: dlaczego nie mam zakwasow na bicu?????

Ja tak samo pod koniec treningu niemoge reki podnieść tak bica katuje i tez na drugi dzien niemam zakwasów ale przyrosty są lecz wolal bym jakby tez byly zakwasy

9

Odp: dlaczego nie mam zakwasow na bicu?????

lubie zakwasy bo to mi daje gwarancje ze sie nie obijałem na trenigu
jednak zakwasy na bicku to raczej rzadko spotykana sprawa

10

Odp: dlaczego nie mam zakwasow na bicu?????

ja sie przyłożyłem na ostanim treningu i tez nie mialem zakwasów na bicku , tak samo nie mam nigdy zakwasów na barkach naeet gdbym z 2-3 godziny katował ...za to lapić plecy , kaptury , klatka , triceps i brzuch

11

Odp: dlaczego nie mam zakwasow na bicu?????

Ja tez w sumie zakwasów na bicu następnego dnia po cwiczeniu nie mam, ale przyrosty zawsze jakieś tam sa... No to nie wiem co jest z niektorymi.

12

Odp: dlaczego nie mam zakwasow na bicu?????

hmmm ciekawe ja tez bardzo rzadko mam zakwasy na bicku ale nie ćwiczcie z dwa tyg. na biceps i zróbcie trening po tym czasie - nie ma opcji ze nie bedzie zakwasów
pozdro

13

Odp: dlaczego nie mam zakwasow na bicu?????

no po dłuższym odpoczynku napewno każdy bedzie mial zakwasy:D a czy ja wiem czy warto sie przejmować gdy sie nie ma zakwasow:zrobcie tak- cięższy trening bicepsa poprzedzonym lżejszym zakwasy powinny byc.

14

Odp: dlaczego nie mam zakwasow na bicu?????

no tak ale zakwasy to jedno a przyrost to drugie niestety nie zawsze to idzie w parze ja juz nie pamiętam nawet kiedy mi ostatnio bic coś urosl

15

Odp: dlaczego nie mam zakwasow na bicu?????

mnie biceps po treningu (nastepnego dnia) sporadycznie boli.
Ale kiedy jush boli, wtedy wiem ze go przemęczyłem bo np zrobiłem 4 cwiczenia 3x12 no to moze sie zdarzyć bol.
Zawsze bic mnie boli przy wew.
zgieciu, około łokcia

16

Odp: dlaczego nie mam zakwasow na bicu?????

ludzie ale wy macie problemy, faktycznie zakwasy są dosyc przyjemne, ale nie jest to az tak wazne.brak zakwasów wcale nie oznacza, ze mało treniujecie, zresztą lepiej mniej a dobrze, niz dużo i byle jak. najwazniejsza jest stala progresja (taka jak w HST).
A teraz male wytlumaczenie dlaczego na barkach, bicepsach i plecach np (nie mowie tu o najszerszych) zadko występują zakwasy.Przyczyna jest bardzo prosta - są to te grupy miesni, które pracują niemal caly czas w ciągu dnia. sprobojcie poruszyć reka nie używając barkow, albo podnieść coś bez udziału bicepsu w naturalny sposob. Z zakwasami tak jest, ze jeśli sie rozrusza mięśnie to sie rozchodzą (przechodza). Dlatego najwiekszym bledem poczatkujacych jak po pierwszym treningu maja mega zakwasy to czekaja az przejda, gdyby poszli zrobić lekki trening to by szybciej znikly (ostatnio widziałem na forum nawet takiego posta czy mogę juz trenować skoro mam jeszcze zakwasy - no koment. widać ze nowicjusz)