1

Temat: Poczatki z odzywkami!doradzcie!

TREC Kreatyna Mikro 28 g + Tauryna + 5 g Dextrozy,
AMINOSTAR Whey Gainer Action 1000g.y0!mam 17 lat i mam zamiar zacząć brac odzywki.te które napisałem na poczatku to jest to co zamierzem brac czy to jest dobry zestaw?jak macie coś lepszego to napiszcie!z gory dzia

2

Odp: Poczatki z odzywkami!doradzcie!

jak zaczynasz to bym polecil:
- odzywka bialkowa
- odz. weglowodanowo-bialkowa

dodatkowo ewentualnie:
- aminokwasy - rozgalezione/krystaliczne/tauryna

3

Odp: Poczatki z odzywkami!doradzcie!

ej foobarsDraw ale przeciez kretka jest na msae i jest dobra chyba na poczatek + dextroza to uzypelnienie dla miesni a geinerek na budowanie masy miesniowej!ej no ja nie wiem tyle juz chodze po sklepach na megapower i na waszym forum i każdy gada co innego!na poczatku mialem zrobiony zestaw taki:
AMINOSTAR Whey Gainer Action 1000g,hi tec creatine poweder 500g + vanadyl 180tabl,HGH Nutrition Isolate Protein 95 1000g-ale odradzili mi go bo vanadyl powoduje raka wiec tez zmieniłem kretke.mialem jeszcze jeden ale ni epamietam.ten co teraz mam mi sie wydaje ze jest ok!no ale jeszcze raz prosze wypowiedz sie na ten temat!dzia

4

Odp: Poczatki z odzywkami!doradzcie!

Twoja wiedza na temat suplementacji jest tragiczna :!: S3uchaj dobrych rad, a nie że ktoś coś us3ysza3 od kogoś na jakiś temat.
Jeśli jesteś początkujący to pamiętaj o diecie gdzy? ona jest Yrod3em sukcesu.
dietę można wspomagać odżywkami, ale teraz pytanie czy jest taka potrzebaż Z tego co widze nie znasz sie na tym, czyli jeszcze nic nie brałeo i jesteś początkujący dlatego narazie dieta+ewentualni gainer, który pomoże ją uzupe3nia.
Na kreatynę jest jeszcze czas, gdy zacznie sie stagnacja - gdy dieta już nie bedzie wystarcza3a wtedy przyda sie kreatyna

5

Odp: Poczatki z odzywkami!doradzcie!

masz racej kretka jest na masę i sile, ale na poczatku wchodzi zajebiście i nie ma sensu jej brac.

6

Odp: Poczatki z odzywkami!doradzcie!

Kretka bardziej na sile niz na masę + fajna pompa

A co do poczatku to tak jak wyzej... DIETA :!: Uzupelniona bialkeim i gainerem.
Potem dopiero jak będziesz mial zastoje - kretka + inne specyfiki.

7

Odp: Poczatki z odzywkami!doradzcie!

na poczatku trzeba sie skupić na diecie-to podstawa przyrostow!
na razie odradzam odżywki dopiero za kilka miesięcy jak masa bedzie wolniej szła bo na poczatku ćwiczenia roonie sie stosunkowo szybko

8

Odp: Poczatki z odzywkami!doradzcie!

z tego co piszesz to widać ze jesteś poczatkujacy i napalony na suple i odzywki jak jez na jablka, pewnie myslisz ze jak weźmiesz to bedzie fajnie wszyscy na siłce zobaczą jakie to ja mam przyrosty itp, ale tak naprawdę to bedzie DUPA BLADA to wszystko co uzyszkasz na poczatku możesz uzyskać stosując odpowiednia dietę i TRENING, a jak na dzien dobry zarzucisz kretke to coś ci tam przyjdzie ale tak naprawdę to zmarnujesz sobie pierwszy cykl kreatynowy, a jak wiadomo pierwszy cykl jest najmocniejszy, jeśli tak bardzo chcesz coś brac to wez to co poleca foobarsDraw czyli: odzywke bialkowa lub odzywke weglowodanowo-bialkowa I jeszcze jedno chlopie wyluzuj i zastanów sie nad tym co ci tu wszyscy radza, kasę ktora chcesz wydac na te wszystkie specyfiki możesz zainwestować np.
w bardzo dobra dietke, albo sprzęt na siłkę taki jak pas, rekcwiczki, pas pićnkowy a jak cierpisz na nadmiar kasy to sie podziel ze mna :-)

9

Odp: Poczatki z odzywkami!doradzcie!

co do waszej k3utni czy kretka jest na siłe czy na masę to wam powiem

żeby mieć wiecej siły trzeba zwiększyć mięśnie czyli kretka jest i na to i na to
czyli po3 na po3

np.
gooa mający w lapie 32 podnosi na biceps przykładowo 4 kg w szczytowej formie( jedno powtorzenie ) jak nie zwiększy masy to nawet najlepsze odżywki na siłe mu nie pomogą chyba że koksy na samym poczatku cyklu

wynik jest prosty czym wiekszy miesien tym wiecej może chyba że zjeban1 genetykę i jego w3ukna idą nie tak jak trzeba no to ma wtedy pecha to już nawet mu sterydy nie pomogą

pozdro

10

Odp: Poczatki z odzywkami!doradzcie!

Wcale ze nie.Jak młody organizm ludzki bierze żmą to zbytnio masa nie nie idzie mu natopmiast siła tak.

11

Odp: Poczatki z odzywkami!doradzcie!

Wcale ze nie.Jak młody organizm ludzki bierze żmą to zbytnio masa nidz nie idze natopmiast siła tak.

goociu zbytnio to nie wogole czyli ja mam racje

12

Odp: Poczatki z odzywkami!doradzcie!

TY napisałes ze miesni maja wieksza siłe jak rosna-o to CI chodzi.
A jak bierze młody organizm żmą to mu nic nie przychodzi w masie a w sile tak.
TO jaka Ty masz racje??

13

Odp: Poczatki z odzywkami!doradzcie!

ziomek napisałeo że
Wcale ze nie.Jak młody organizm ludzki bierze żmą to zbytnio masa nie nie idzie mu natopmiast siła tak.

napisałeo że zbytnio a zbytnio nie znaczy wcale a po za tym wzrost tej siły bedzie okresowy i na krutko

powiedz mi np M.Pudzianowski cwicz1cy na siłe z racji sportu który uprawia i podczas treningu stosuje metody atletyczne nie kulturystyczne jest chudy i malutki

weY nie pierdziel g3upot jak sie nie znasz poczytaj sobie o kulturystyce ze strony anatomi człowieka

ma jakieś 6 stron mi3ego czytania

pozdro dla niedowiarków ( i ja mam racje ) :evil: :trening: size 1Wyslany Czw Lip 15, 2004 9:37 am:a jeszcze jedno niezależnie jak ćwiczysz na siłe czy na masę uszkadzasz w3ukna mięśni które sie regenerują i dodatkowo powstają nowe czyli miesien roonie---tyle że przy ćwiczeniu na siłem w mniejszym stopniu ale roonie i sie nie k3ua tylko pos3uchaj m1drzejszego

i polecam ta ksi1zke madre rzeczy pisząsize 1Wyslany Czw Lip 15, 2004 9:38 am:a jeszcze jedno niezależnie jak ćwiczysz na siłe czy na masę uszkadzasz w3ukna mięśni które sie regenerują i dodatkowo powstają nowe czyli miesien roonie---tyle że przy ćwiczeniu na siłem w mniejszym stopniu ale roonie i sie nie k3ua tylko pos3uchaj m1drzejszego--------chyba że zerwiesz to ci zmaleją
hehehe

i polecam ta ksi1zke madre rzeczy piszą