1

Temat: POMOCY!!!

Nie Mam Pojecia w Jakim To Dziale Napisac! Ale ostatnio tracee sily; Co jest grane!!?? skończyła sie kreatyna prawie miesiąc temu a ja od pon.
trace sile;/Moze to Tylko jakiś okres? Macie tez tak? ;(

2

Odp: POMOCY!!!

moze juz czas na przerwe

3

Odp: POMOCY!!!

po kreatynie dość często jest tam jakiś maly spadek, pozatym musisz zrobić przerwe pewnie sie przetrenowałeś /

4

Odp: POMOCY!!!

po kreatynie musi nastąpić jak po koksie z 2 tygodnie oslabienia objętości treningu w przeciwnym razie sie przetrenujesz

5

Odp: POMOCY!!!

HMMMMMZ siłowni nie zrezygnuje... ale mysle ze 2tygodnie LAJTOWYCH cwiczen dadzaa chyba jakiś efekt /A dobrze sie bedzie składa bo bedee właśnie za 2tygodnie zaczynał cykl cp+mono+transporter /odpoczynek!

6

Odp: POMOCY!!!

po pierwsze tak na dzien dobry po drugie cykl z cp i mono zacznij za jakieś miesiac, zbyt częste ladownie oslabia jej dzialanie

7

Odp: POMOCY!!!

Aha co do tematów typu POMOC to nie wiedzialem... soryy!!!A Kraetyne skończyłem Pod Koniec Stycznia... wiec jakby nie było juz 1,5miechol jak nic /

8

Odp: POMOCY!!!

Poczekaj z tym cp jak najdluzej! Bo teraz efekt bedzie nie zbyt wielki.
Ja przerwy miedzy cyklami staram sie robić ok pol roku.
Wtedy za każdym cyklem sporo wejdzie, A spadek mocy po ktreatynie to norma.
Za dobrze by było /

9

Odp: POMOCY!!!

energia CP powstajaca z kreatyny o której pisał kiedyś Marijo znika i zostaje tak jak wczesniej sam Adenozynotrifosforan ( ATP ) co wiaze sie ze spadkiem sily