1

Temat: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Witam

Trizer Fitlabs jakie są wasze opinie? Zapisałem  się na silownie i chce teraz znacznie wiecej. Zastanawiam się nad zmiana diety i nad sposobami, które pomoga mi nieco szybciej Spalic tkanke tluszczowa. Chodze już Pol roku, a nie widze wiekszych efektiw, ostatnio głośnio jest w internecie o spalaczu trizer ( www.trizer.pl ) może ktoś z was korzysta i podzielił by się opinią na jego temat, na innych forach ma dużo pozytywnych opinii skład to same naturalne składniki.

Jeśli ktoś używa niech napisze czy warto.

koks to koks każdy dobry

2

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Czytam opinie na forum i wygląda zachęcająco najwięcej konkretnych jest
http://bit.ly/1Xq9Uar  tu i tu http://bit.ly/1qD1X7j   sporo ludzi z tamtych wątków kupiło Trizera napisz może do nich z konkretnymi pytaniami

3

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Skusiłem się na jedno opakowanie i biorę od 3 tygodni, straciłem jakieś 4 kilogramy ale u mnie to idzie szybciej bo przy 170 cm ważę 90 kilo  więc jest z czego tracić

4

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Beny a budujesz też mięśnie, czy tylko chcesz się odchudzić?

5

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Jak na razie to chcę się pozbyć tłuszczu na mięśnie jeszcze przyjdzie czas.

6

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

A masz dietę czy tylko siłownia i spalacz ?

7

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Eli napisał/a:

A masz dietę czy tylko siłownia i spalacz ?


Stosuję dietę jaką dostałem razem z trizerem. Przy zakupie dają indywidualna dietę na 30 dni. wypełniasz ankietę i dostosowują wszystko pod Ciebie

8

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

jamówiłem trizer, plusem jest na pewno to, ze otrzymuje się od razu menu. Chyba rzeczywiście układają  specjaliści, bo wyglada calkiem niezle. Dopiero zaczynam, wiec nie wiem, jakie będą efekty, ale dam znac.

Czesc wracam z efektami: Trizer i ich dieta to prawdziwy KOT!

Zgubilem w 8 tygodni 14 kilogramów:D

http://images.tinypic.pl/i/00798/vd6wmy3xbusf.png

Pozdrowienia,
JQ

9

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Benny dobrze robi, jeśli chcesz zbudowac miesnie, to musisz najpierw pozbyc się tluszczu, a wiadomo, ze nie jest to latwe. Można naturalnie, sama dieta, ale wtedy będziesz czekal może rok, może dwa albo dłużej. Trizer jako spalacz tluszczu daje duzo wieksze możliwości, wiec rzeczywiście warto spróbować.

Ps.
Nie znacie jakiegos forum z innymi opiniami?

10

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Zacząłem brac, dopiero 10 dni minal. Co mogę zaobserwować, to mniejszy apetyt i wieksza energia, wiec wykorzystuje ten czas, żeby jak najwięcej na Silce siedziec i wyciskac. Mój trener zauważył już roznice. Jak na razie spadło mi około 2 kilogramów

11

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

No chyba też zamowie i sprobuje, bo nie chce mi się czekac zbyt dlugo na efekty.

12

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Ja dodalem do tego jeszcze odzywki białkowe, no i dieta na co dzien tez jest wazna. Jak wszystko polaczysz, to na pewno można liczyc na cos wiecej.

13

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

To na bank, mam nadzieje, ze uda mi się z tym trizerem, mam do zrzucenia 7 kg, wiec calkiem sporo. Czekam na kolejne opinie!

14

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

a szybko wam dostarczyli Trizera?

15

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Sebek napisał/a:

a szybko wam dostarczyli trizera?

U mnie poszło migusiem. Stosuję pierwsze opakowanie, zamówiłam dwa tygodnie temu w niedzielę - późnym wieczorem - w poniedziałek wysyłka a we wtorek paczka była już u mnie. Dieta też w sumie w środę z tego co pamiętam dotarła więc baaaardzo pozytywnie.

A co do samej diety, to ja nie mam wątpliwości, że układali profesjonaliści. Jest mega fajnie rozpisana. Podoba mi się najbardziej to, że oprócz wagi produktów jest też napisane ile to łyżek np - ja nie mam takiej wagi kuchennej i wszystko musiałabym robić na oko - noo.. ale wagę też pora wreszcie kupić i polubić się z nią na dłużej, bo przede mną jakieś pół roku odchudzania zapewne smile

16

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Ja już jakiś czas temu zaopatrzyłam się w wagę. Specjalnie właśnie by odmierzać określone ilości do posiłków podczas diety. Ale przyznam szczerze, że rzadko korzystam z wagi. Skoro jest takie ułatwienie jak właśnie przy diecie od Trizera i mogę przygotowywać posiłki z miarką, jaką jest łyżka to wolę to rozwiązanie. Jednak mam nadzieję, że waga mi jeszcze posłuży kiedyś i nie są to pieniądze wydane w błoto. Macie jakieś swoje ulubione przepisy z diety?

17

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

U mnie poszło migusiem. Stosuję pierwsze opakowanie, zamówiłam dwa tygodnie temu w niedzielę - późnym wieczorem - w poniedziałek wysyłka a we wtorek paczka była już u mnie. Dieta też w sumie w środę z tego co pamiętam dotarła więc baaaardzo pozytywnie.

A co do samej diety, to ja nie mam wątpliwości, że układali profesjonaliści. Jest mega fajnie rozpisana. Podoba mi się najbardziej to, że oprócz wagi produktów jest też napisane ile to łyżek np - ja nie mam takiej wagi kuchennej i wszystko musiałabym robić na oko - noo.. ale wagę też pora wreszcie kupić i polubić się z nią na dłużej, bo przede mną jakieś pół roku odchudzania zapewne smile

Mi się podoba w diecie od  to, że jest krótka instrukcja jak przygotować posiłek. Może to nie jest wiele, ale dla osób, które nie potrafią dobrze gotować każda taka porada jest cenna. Wiadomo, że można by szukać w sieci szczegółowych informacji, ale, po co. Skoro można mieć wszystko w jednym miejscu to tylko lepiej dla nas. Takie małe szczegóły, ale sprawiają, że o wiele łatwiej wprowadzić daną dietę w życie. Im więcej takich udogodnień tym większe prawdopodobieństwo, że dieta zostanie z nami na dłużej.

18

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Zamówiłam właśnie chociaż nigdy nie wierzyłam w cudowne działanie takich specyfików. Ćwiczę od początku marca codziennie oprócz niedzieli, sama w domu.  Zaczęłam się też racjonalnie odżywiać bo z tym było u mnie kiepsko, śniadanie obiad i na tym się kończyło. Teraz jem częściej i w zasadzie nie jem.chleb chyba że razowy ale też rzadko, ziemniaków ryżu generalnie to same warzywka i mięsko. Spadło niby 4 kg aczkolwiek ja tego nie widzę, chciałabym jeszcze minimum 5 chociaż w sumie nie o wagę tu chodzi. W talii według moich pomiarów ubyło mi sporo nawet z bioder spadło ale uda ani drgna a właśnie na tym mi Najbardziej zależało. Help!!!  Zamówiłam trizer Zobaczymy czy pomoże ale co mogę Jeszcze robić?  Pewnie robię coś źle. Coś wyczytałam kiedyś o piciu białka na noc ale kompletnie się na tym nir znam. Jakie to białko trzeba kupić czy to zamiast kolacji się pije czy tuż przed snem czy to w ogóle ma sens w moim przypadku?

19

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Chciałbym się podłączyć do tematu bo stosuję dietę bezwęglowodanową, w 2 miesiące zeszło 6kg i myślę nad tym aby wspomóc się o takim spalaczem tłuszczu:
Czytałem pozytywne opinie na ten temat ale nie wiem jak to się ma do diety bezwęglowodanowej.

20 (edytowany przez ja-matka 2016-08-18 19:28)

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

I ja skusiłam się na , jestem już po. Efektu jojo brak. Suplement spoko, bo łyka się kapsułki. Indywidualna dieta, to mistrzostwo, bo mogłam np.wyrzucić z niej rzeczy, których nie jem, bo nie lubię. Nie wierzyłam w ten specyfik, ale jestem żywym przykładem na to, że warto. Co prawda dużo do zrzucenia nie miałam, ale waga od dłuższego czasu stała. Spalacz mi pomógł, bo ruszył metabolizm, nauczyłam się dobrze jeść. Skład tabletek jest fajny i naprawdę warty uwagi.

21

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Ja też zdecydowałam się na ten spalacz. I nie żałuję! smile od internetowego zamówienia po 3 dniach był już u mnie. Jestem wzrokowcem i przyznam, że już na początku byłam zachwycona samym opakowaniem smile tabletki łatwe do łykania. Opakowanie zgrabne, zmieści się wszędzie. Dietę też szybko otrzymałam i tu kolejny mega plus bo dieta jest rewelacyjna. Nie dość, że wszystko opisane (jak przygotować posiłek) to jeszcze jest gramatura dokładna podana. Posiłki nie dośc, że bardzo smaczne to jeszcze kolorowe, bardzo zróżnicowane. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że nie znam jeszcze tylu potraw smile
Ja z Trizerem schudłam aż 10 kg i to w dwa miesiące!!!! Bez jakiejkolwiek większej aktywności fizycznej smile  Jestem bardzo, bardzo zadowolona. Zdecydowanie spełnił moje oczekiwania. Obwody spadły też o 4-6 cm więc sporo. Efekt jak dla mnie piorunujący bo nie spodziewałam się aż 10 kg mniej smile Mój organizm tak przyzwyczaił się do zdrowego odżywiania, że już nie wyobrażam sobie powrotu do starych nawyków. Przede wszystkim jem regularnie i zdrowo.
Jeśli ktoś się zastanawia nad zamówieniem to naprawdę szczerze polecam!!!!!! Na mnie podziałał super. Moja skóra w ogóle po nim jest ładniejsza, włosy są mocniejsze, a paznokcie są twardsze ( a miałam wcześniej z tym problem).

22

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Ja stosuje ten produkt od miesiąca. Spadek wagi to 6 kg.  Jestem zadowolony. Wcześniej żadnych spalaczy nie stosowalem.  Na trizer natknąłem się w necie. Poczytałem opinie i zdecydowałem się na zakup. Zainteresowała mnie dieta,  która jest serio bardzo ciekawa.  Korzysta z niej nawet moja dziewczyna,  która ostatnio też chce być fit smile  dieta na każdą kieszeń,  prosta i smaczna.  Nawet ja jako facet nie mam problemu  z przygotowaniem tych posiłków.  Tabletki łatwe do potknięcia.  Na początku musiałem pisać sobie przypomnienia w tel żeby pół godziny przed posiłkiem zażyć a teraz. Juz bez problemu pamiętam. Zacząłem reż trochę ćwiczyć i w ogóle jakoś lepiej się czuje. Zadowala mnie ten wynik 6 kg w dół.  Myśle że jeszcze. Miesiąc i będzie idealnie. Wiem,  że na temat tego spalaczy różne są opinie ale ja jestem ogólnie bardzo zadowolony. Dodatkowo otrzymałem płytkę z ćwiczeniami. Polecam!

23

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Początkowo podchodziłam do niego bardzo sceptycznie, ale zdecydowałam się wypróbować za namową koleżanek. Byłam mile zaskoczona, kiedy waga wreszcie zaczęła spadać. W połączeniu z dietą można osiągnąć naprawdę świetne rezultaty, nie ryzykując przy tym problemów zdrowotnych, które mogą spowodować bardzo restrykcyjne diety i preparaty reklamowane jako cudowne środki na nadwagę.

24

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

ja też byłem zaskoczony, że to naprawdę działa, ponieważ w ciągu dwóch lat walki z nadwagą wypróbowałem już sporo różnych produktów, co oceniam teraz jako wyrzucenie pieniędzy w błoto. Ogromny podziw dla dietetyków, którzy potrafią tak ułożyć dietę, że nie trzeba głodować i można jeść smaczne posiłki co bezdyskusyjnie sprawia, że odchudzanie jest przyjemniejsze.

25

Odp: Trizer - opinie i działanie. UWAGA!

Dzięki moim genom sama nigdy nie musiałam stosować diet redukcyjnych i tego typu suplementów, jednak Trizer od pewnego czasu stosuje mój chłopak. W przeciwieństwie do mnie zawsze miała problemy z utrzymaniem wagi, a jakiś rok temu przybyło mu kilkanaście nadmiernych kilogramów. Próbował się ich pozbyć, ale przez długi czas nie przynosiło to efektów. Z tym suplementem walka z nadwagą idzie mu znacznie lepiej. Jestem bardzo zadowolona, bo wygląda i czuje się coraz lepiej.