Temat: poradnik pakera LOL

Najwazniejsza rzeczą jest prezentacja. Im lepiej wypadniesz w oczach innych tym wieksze uznanie będziesz budzil. A wiec zaczynamy: Zanim gdziekolwiek wyjdziesz, powinieneś troche pocwiczyc. Najlepiej 2 serie pompek i ze 3 na biceps. Dzieki temu mięśnie napuchną i znacznie powieksza swoja objetosc. druga rzeczą jest koszulka. Im ciasniejsza, tym lepiej. Kup wiec nowa koszulkę z krótkim rękawem (jakas zwykla) i wypierz ja ze 3 razy pod rzad. Powinna sie nieco obkurczyc. później możesz obciąć rekawy. Teraz klata. Najlepiej nabrać powietrza w płuca i przy oddychaniu całego nie wypuszczac. Na poczatku moze to troche sprawiać klopot, ale jaki efekt... klata 2x wieksza!!! Noszenie toreb, plecakow, itp. - wszystkie te rzeczy nosimy w jednej rece. ręce rozstawiamy szeroko dla podkreslenia efektu. wzrok - to podstawa; przechodząc obok panienki nawet nie smiej spojrzec na nia. chłodnym wzrokiem patrz w dal i nawet nie mrugnij. Dla polepszenia efektu powinieneś byc nieogolony - taki twardziel. jeśli jednak chcesz patrzeć na panienki załóż ciemne okulary (styl Rambo) i włóż zapałkę lub wykałaczkę do buzi. Wykonywanie czynnosci - obojętnie co będziesz robił (podnoszenie czegos, podpieranie sie, itp) napinaj miesnie. Im wiecej będziesz to robił tym szybciej wejdzie ci to do krwi. później zapomnisz o tym i będziesz robił to odruchowo. Polepszacze: Solarium - to mówi samo za siebie - lepszy paker opalony niz blady jak sciana. Przed planowanym wyjsciem na plaze nie pij wody (najlepiej dzien wczesniej). Skora sie obkurczy i uwypukli miesnie. Naucz sie slow: glutamina , testosteron , androstadion , metanabol , koks , jusukira , odzywka , itp. oraz koniecznie witamina C . Tego ostatniego używaj jak najczesciej. Powiedz wszystkim swoim znajomym, ze dostana w pipke, ale nigdy nie doprowadzaj do konfrontacji. Nos opuszczone barki - to poszerza i podnosi klatke. jeśli wychodzisz na plaze, od razu wskocz do zimnej wody. Skora sie napręży i lepiej widać miesnie. Jak mowisz, ile wyciskasz, popodnosisz, itp. zawsze dodawaj z 10-15% do rzeczywistych wartosci. Zanim ktoś to sprawdzi, to będziesz silniejszy, a nawet jeśli nie, to wytłumaczysz sie, ze masz akurat zły dzien albo nie wziąłeś witaminki C
_____________________________________________
zrodlo: inne forum

2

Odp: poradnik pakera LOL

:-D niezły teksik:D

3

Odp: poradnik pakera LOL

no ;p ale niestety w 90% przypadków choć polowa tego textu to PRAWDA
sam lubiłem kiedyś pompki przed wyjsciem robić :LOL

4

Odp: poradnik pakera LOL

jeszcze jest popularny tzw trening dyskotekowy kilka minut przed wyjsciem do klubu:D
klatka+biceps lol

5

Odp: poradnik pakera LOL

no LOL mój kumpel tak robi ! ! ! BEKA

6

Odp: poradnik pakera LOL

sporo w tym jest prawda, niestety takie z nas chore typy :

7

Odp: poradnik pakera LOL

no ;p trz sie serio za siebe wziąć i przestać pajacować , jak w tym gornym poscie ;p

8

Odp: poradnik pakera LOL

Bua:-Dh... dobry tekst

druga rzeczą jest koszulka. Im ciasniejsza, tym lepiej. Kup wiec nowa koszulkę z krótkim rękawem (jakas zwykla) i wypierz ja ze 3 razy pod rzad. Powinna sie nieco obkurczyc.

po co prac ?? Nie lepiej od razu kupić rozmiar lub dwa mniejsza ?? Przynajmniej koloru nie straci....

A trening dyskotekowy czasami praktykuje... ale bez ciężarów (tylko typu ze 4 pompek) ....wogole dobra sprawa mięśnie sie troche napompują i czuc duży przypływ sily

9

Odp: poradnik pakera LOL

heh taki mój znajomy na palże jak idzie to pier idzieza most i robi 3x5 pompek :-D:-Dhaahahhaah nie no pajac

10

Odp: poradnik pakera LOL

No nie zły koles:p

11

Odp: poradnik pakera LOL

Super tekścik hehe

12

Odp: poradnik pakera LOL

no ;p ale niestety w 90% przypadków choć polowa tego textu to PRAWDA
sam lubiłem kiedyś pompki przed wyjsciem robić :LOL

Taa masz racje ze tak jest lol lol lol
czytając tekst ciagle pićlem bo robiłem kiedyś czesc z tych rzeczy lol lol
Wychodzimy gdzies?? to pompeczki a co big_smile
Beka lol lol
Tylko z koszulkami mnie to nie tyczy bo nie kupuje takich obcisłych

13

Odp: poradnik pakera LOL

każdy ma jakieś jazdy ^^

14

Odp: poradnik pakera LOL

no kurde niezle a moze zacząć wkładać watę pod bluzę

15

Odp: poradnik pakera LOL

ostatnio zauważyłem taka tendecje u siebie ze lubie dziabnąć kilka pompeczek zanim sie w lustrze przeglądam

16

Odp: poradnik pakera LOL

IsynekI JA TEZ MAM TAKA TENDENCJE ^^

17

Odp: poradnik pakera LOL

kurde normalnie nam ta silka zwichruje psyche

18

Odp: poradnik pakera LOL

hah i to ostro;

19

Odp: poradnik pakera LOL

Fajny tekst, trzba sie prezentować