1

Temat: Czy Anabol jest dobry??

Co daje anabol??(mase.sile,rzezbe)bo s3yszalem ze całkiem dobry jest w budowaniu masy czy to prawdaż?dzieki z gory

2

Odp: Czy Anabol jest dobry??

No to fakt ze jest wypasiony do robienia masy ale niewiem czy wiesz także jakie skutki uboczne posiada ? tez wypasione tak szczerze to to jest jak dla mnie steryd dla zawodowcow... Strasznie duze przyrosty w bardzo malym czasie i do tego duze skutki uboczne.

3

Odp: Czy Anabol jest dobry??

Hm....mam 100tabl.
Anabolu ile wagi przyjdzie mi ok.??

4

Odp: Czy Anabol jest dobry??

No to fakt ze jest wypasiony do robienia masy ale niewiem czy wiesz także jakie skutki uboczne posiada ? tez wypasione tak szczerze to to jest jak dla mnie steryd dla zawodowcow... Strasznie duze przyrosty w bardzo malym czasie i do tego duze skutki uboczne.

hooligan pisze ze ma anabol a nie anapolon czyli chyba jakas tajska metka po 5mg!
to metanablo wiec złapiesz masę z woda z 5kg w sumie

5

Odp: Czy Anabol jest dobry??

ale z 5kg na bank przyjdzie?bo ja jeszcze kupiłem sobie do tego Gainera XXLmass i kretke Olimpu 1.3kg POWDER monohydrate.
lol

6

Odp: Czy Anabol jest dobry??

po co kretka do anabolikow!!!??? Jedz gainera caly czas a po cyklu dodaj kreatynę aby zmiejszyc spadek!!

7

Odp: Czy Anabol jest dobry??

aha sory za pomy3ke jak tak.. Dzieki za sporstowanie FoxallPL.

8

Odp: Czy Anabol jest dobry??

aha...dzieks spoxik....a w jeśli bede brał anabol z gainerem to niebedzie lepszych efektow

9

Odp: Czy Anabol jest dobry??

z gainerem, proteina jak najbardziej ale kretke po cyklu

10

Odp: Czy Anabol jest dobry??

a co bys mi doradzał jeszcze do Anabolu(z koxow) 8)

11

Odp: Czy Anabol jest dobry??

uważam ze przy Twoim stażu i stanie wiedzy anabol to juz i tak za dużo z koksow

12

Odp: Czy Anabol jest dobry??

czemu uważasz ze kreta nie potrzebna do cyklu moze bardziej potrzebna po cyklu ale w czasie tez napewno pomoże szczegulnie z hmb suchy miesien idzie sam tak robie odkąd sprubowalem jak zawsze szlo mi po cyklu z 4 cm w pasie na hmb i kreatynie schudłem jeszcze

13

Odp: Czy Anabol jest dobry??

lepiej po......weznie razem z anabolem to bedzie niesamowicie nawodniony.......lepiej po...

14

Odp: Czy Anabol jest dobry??

odżywki inne jak bialko, gainer, czy wszelkiego rodzaju amonikowasy na cyklu sie zmarnuja...strata kasy, takie jak kreatyna, hmb czy glutamina powinno sie brać po cyklu w celu jak najmniejszych spadkow, anabol to jest nic innego jak meta tajlandzka firmy British Dispensary, wcale nie jest taka dobra

15

Odp: Czy Anabol jest dobry??

megakoxie musze sie z tobą nie zgodzić tak jak pisałem wyzej naprawdę jak dodałem do cyklu hmb z kreatynka nie poszło mi wiecej ale dużo ladniej czysty miesien oczko tluszczu jeszcze udało mi sie spalić sporo jak wczesniej szlo mi pare cm w pasie tak z hmb i kreatyna jeszcze zrzuciłem 2 cm w pasie

16

Odp: Czy Anabol jest dobry??

Czyli dobrze jest brac z kretka :roll:

17

Odp: Czy Anabol jest dobry??

odżywki inne jak bialko, gainer, czy wszelkiego rodzaju amonikowasy na cyklu sie zmarnuja...strata kasy, takie jak kreatyna, hmb czy glutamina powinno sie brać po cyklu w celu jak najmniejszych spadków