Temat: BICEPS!!!

Mam male pytanie które dotyczy właśnie bicepsa czy mozna go trenować co dzien?? czy nie?? Jak mowicie??

2

Odp: BICEPS!!!

poczytaj o regeneracji ;-)

3

Odp: BICEPS!!!

hehehe big_smile identyczne pytanie zadalem na poczatku mojej kariery z silownia biceps ćwicz RAZ W TYGODNIU 3 cwiczenia po 3 serie w każdym 12,10,8

4

Odp: BICEPS!!!

hehehe big_smile identyczne pytanie zadalem na poczatku mojej kariery z silownia biceps ćwicz raz dziennie 3 cwiczenia po 3 serie w każdym 12,10,8 Biceps ćwicz raz dziennie... rozumiem Wojtas1928, ze to poprostu pomylka ':trening:' 'cosl'Jesli zaczynasz to 3 cwiczenia po 3 serie.
RAZ W TYGODNIU.

5

Odp: BICEPS!!!

a tak przepraszam :* TO WIELKA POMYLKA

6

Odp: BICEPS!!!

A dlaczego nie mogę co dzien, lub chociaż co drugi??

7

Odp: BICEPS!!!

bo miesien sie nie regeneruje, mięśnie rosna kiedy odpoczywajaa ćwiczysz jakas inna partie czy tylko biceps walisz?

8

Odp: BICEPS!!!

Cwicze: klatka,biceps, triceps i barki

9

Odp: BICEPS!!!

i pewnie jeździsz na dyskoteki xD

10

Odp: BICEPS!!!

niezle IWilsonI dojechawszy mu .... big_smile  To adanekadco59 bedzie ci reszta odstawać i co wtedy zrobisz jak laska ci jakas powie czemu jesteś niesymetryczny(baby są szczegolowe-bynajmniej z moich okolic).

11

Odp: BICEPS!!!

oprócz dyskotek zel na glowie, kajdan na szyi jak łańcuch którym krowy sie paluje.
"TeChnO JjJaZZZZZZdA!!" <lol>zart... nie oceniam ludzi których nie znam...

12

Odp: BICEPS!!!

masz coś do tęchną i zelu na glowie? big_smile

13

Odp: BICEPS!!!

no właśnie 'cosl'IWilsonI Ty masz wlosy na zelu ja pamiętam ostatnie foty to lysy byłeś big_smile

14

Odp: BICEPS!!!

Musze miec wlosy w czasie roku szkolnego bo mama mi kaze 'ludek' ale w wakacje jak najbardziej " na kolano "

15

Odp: BICEPS!!!

Zgadza sie, chodze na dyskoteki . A co do dziewczyn to juz mi na tym nie zalezy co beda mówić bo juz ta jedyna swoja mam hehe.
dzieki za wszystko ;D

16

Odp: BICEPS!!!

masz coś do tęchną i zelu na glowie? :DCzyli tez jesteś dyskotekowiec mimo, ze ćwiczysz wszystkie partie :DA co mam do zelu i tęchną to bym napisał ale jesteś moderatorem... big_smile

17

Odp: BICEPS!!!

Ee nie masz co sie obawiac, przykładem jest to, ze nie zbanowałem bobka po jego wypowiedzi Ja jestem z natury spokojny, opanowany, stawiam wlosy na zel, ćwiczę wszystkie partie, słucham tęchną ale nie jeżdżę na dyskoteki ;

18

Odp: BICEPS!!!

ja niejezdze na dyskoteki ale co wy macie do ludzi ze ejzdza na dyskoteki i stawiają wlosy na zel??jakies porycie na tym forum na ten temat panuje...

19

Odp: BICEPS!!!

Bo są ; TECHN*** I METAL*** ewentualnie **** big_smile/editwyrazaj sie

20

Odp: BICEPS!!!

co to za slownictwo... to nie dzial bez cenzury/warn a Ty uważaj bo ta kwestia należy do modow  ':trening:'':-Dha' po " ':trening:' " wnioskuje ze SS sie uniósł moim żartem 'ludek'ps.
jak sie daje warna to w wiadomosci tego kto na niego zasłużył a ja dalem w swojej wiec o co kaman ? nie zauważyłeś napisu " post był edytowany przez Giere " ? czy coś takiego

21

Odp: BICEPS!!!

ja niejezdze na dyskoteki ale co wy macie do ludzi ze ejzdza na dyskoteki i stawiają wlosy na zel??jakies porycie na tym forum na ten temat panuje...Powiem szczerze, ze gdybym mial wybrać najbardziej nietolerancyjna osobę na forum to wybrałbym bobka... a potem adamsa.
A ty mi tu teraz wyjeżdżasz z takimi hasłami o tolerancji... 'cosl'

22

Odp: BICEPS!!!

widze ze dzieki mojemu postowi rozwinęła sie wzawa w tym temacie...a szeryf czemu niby ja jestem mało tolerancyjny??podasz jakiś przykład bo niepamietam zebym coś tam pisał takiego kiedys...

23

Odp: BICEPS!!!

co to za slownictwo... to nie dzial bez cenzury/warn a Ty uważaj bo ta kwestia należy do modow  ':trening:'':-Dha' po " ':trening:' " wnioskuje ze SS sie uniósł moim żartem 'ludek'ps.
jak sie daje warna to w wiadomosci tego kto na niego zasłużył a ja dalem w swojej wiec o co kaman ? A co ja mam do tego wszystkiego ? Bobek, kurde, dobrze wiesz, ze nic teraz na Ciebie nie znajde, ale przypomnę Ci to 'cosl'

24

Odp: BICEPS!!!

Proponuje przenieść temat do dzialu "bez cenzury", bo to co tu piszecie to nie jest juz trening ;p

25

Odp: BICEPS!!!

Cykor74 gdzie widzisz coś nie związanego z treningiem ? lol SS jeśli to nie Ty to zwracam honor 'buzki'