1

Temat: DOMINATOR

ostatnio mozna obejrzeć film z Mariuszem Pudzianowskim w roli glownej... napiszcie swoje opinie na temat tego filmu i samej osoby Dominatora

2

Odp: DOMINATOR

ja tam widziałem tylko urywek który jednak robi wrazenie chętnie bym sciagn1l caly ale nie wiem skąd

3

Odp: DOMINATOR

Gdzie mozna ociągn1a Dominatora

4

Odp: DOMINATOR

gdzieś na torencie urywek 2 mb 29 minut juz mi sie dociąga jutro powinienem miec to zdam relacje

5

Odp: DOMINATOR

to jest chyba calos bo jako dodatek to są zawody ale filmik spoko chociaż mogło by byc wiecej treningu a mniej gadania...

6

Odp: DOMINATOR

Film widziałem, trwa prawie 29 minut, zgadzam sie z conanem, że wiecej jest na nim gadania niż treningu, ale za to bardzo przyjemny jest koniec filmu, gdy Pudzian zdobywa mistrza owiata w Kualalaumpur .... !

7

Odp: DOMINATOR

ja usiluje sciagnac, ale idzie jakby chciało a nie mogło :-(

8

Odp: DOMINATOR

to jest urywek na torrent.org.pl przeczytajcie sobie w komentach ze typ pisał ze to urywek a jak beda chętni to da calosc.

9

Odp: DOMINATOR

Ja odinstalowa3em torrenta bo miałem takie potworne lagi na kompie, że to szok !!! Wydaje mi sie, że wiara ode mnie ciągne3a filmy coś na styk kaaazy - MASAKRA !!!

10

Odp: DOMINATOR

torrent jest good....a to zalezzy jakiego clienta uzywales....

11

Odp: DOMINATOR

Ja u?ywa3em PTC, prosty w miarę w obs3udze, ale tak jak mowie zrazi3em sie i to mocno, nawet myslalem, że mam jakiegoo wirusa w komputerze...

12

Odp: DOMINATOR

to widział ktoś w końcu ca3ooa (nie tylko ten urywek) ??
czy ca3ooa ukazuje w wiekszym stopniu trening i zawody czy niestety gadanie ??

13

Odp: DOMINATOR

ja mam film z dominatorem jego tytuł to dekalog wiec nie wiem czy o niego chodzi(29min) tam wiecej gada niz pokazuje :-) AJEDNAKTOURYWEK
a pozatym widzalem dzisiaj jak w tv wygrał superseries zaledwie 0.5 punktem ale mu sie piclo gdyby nie mial mistrzostw polski dzien wczesniej to by mu lepiej poszło :