Temat: 4cykl

co mam wziąć na4 cykl?tak zeby dużo dało i zbyt dużo nie spadlo!i ile to by kosztowalo?

2

Odp: 4cykl

MOze bys coś napisał o sobie staż wiek wymiaty itp

3

Odp: 4cykl

wiek, staz, wymiary, waga, wzrost, jak wygaldaly poprzednie cykle, cel cyklu

4

Odp: 4cykl

ćwiczę 2 lata waze 72 kg, wzrostą72cm , bic 37cm

5

Odp: 4cykl

a ile amsz lat ? I ile pieniędzy możesz przezmaczyc na ten cykl lol

6

Odp: 4cykl

ćwiczę 2 lata waze 72 kg, wzrostą72cm , bic 37cm

i przy takim starzu i wymiarach miales 4 cykle ? lol

wiek, staz, wymiary, waga, wzrost, jak wygaldaly poprzednie cykle, cel cyklu

7

Odp: 4cykl

moze był strasznie chudy albo zainkasował pare wa3kow nigdy nie widomo a ja bym brał dużo prolongatum z 15 strza3ow i ze 1 tabsow mety i z 1 strza3ow sustanonu 250.
I chyba tyle nie zadrogi wydaje mi sie że efektywny powinien daa spore przyrosty masy i siły.
Pozdrawiam niech moc bedzie z nami pakerami :-)

8

Odp: 4cykl

mmmm :-)

9

Odp: 4cykl

to bedzie dopiero 4 cykl!mam 18 lat a kasy maks.
600zl!YAlfred moze coś bardziej.....???chodzi mi o to zeby powaznie przypierdolic:::)))))tak w ciągu 1 tygodni!!!dzieki wam z gory z fachowe porady!!!!!!!!!!!!!!!!!!size 1Wyslany Sro Cze 23, 2004 5:26 pm:aha i jeszcze jedno!!!jak ktoś ma zamiar pisać wez sie za suple i dietę to niech wogole nie pisze bo nie musi odpowiadac!!a tym co mi doradza wielkie dzieki!!!

10

Odp: 4cykl

ale ten co ja proponuje jest za slaby ?size 1Wyslany Sro Cze 23, 2004 7:17 pm:no jeśli jest zaslaby to proponuje ci tak 15 strza3ow prolongatum 1 strza3ow testoviron 25 , 2 tabsow bionabolu , i 1 strza3ow primabolanu ten cykl w zupelnooci ci wystarczy powinien ostro zmasowaa tylko przy tym cyklu nie zapomnij sie odblokować i pamiętaj o w1trobie... pozdrawiam cie ... :-)

11

Odp: 4cykl

a ile to mi wyjdzie tak ok?

12

Odp: 4cykl

Ja myśle, że cykl deca 1-1 tyg 200mg + 2 bionabolu starczy w zupelnooci, zw3ascza, że masz tylko 600zł to potrzeba jeszcze kasy na bialko.
Można sie dowiedziea jakie miałeo poprzednie cykle?

Co do ceny zestawu to myśle że o cenach nie powino sie rozmawiaa na forum lol bo to tak nie ładnie, zapraszam na priv, bądź na gg

13

Odp: 4cykl

kurwa! kurwa! kurwa!

co z was za ^$*@^(%#@

jak omzecie coś rozpisywać jak koleś nie podal o sobie zadnych danych

14

Odp: 4cykl

xXxdeebikxXx odbież prywatn1 to sie dowiesz
:-)

15

Odp: 4cykl

i co tu takiemu napisać 17lat 4 cykle slabe efekty :!:
prawda jest taka ze nie powinien nic brac big_smile ale juz ma 4 cykle za soba!!!!

jak tak chcesz wyjebać to zjedz około 15 bio w 6 tyg i 300mg prolongatum przez 1 tyg!!
zdrowiej by było 1 tyg po 300mg deki i teski ale na to nie masz $$$$

Normalnie nic bym nie napisał ale jak widze pomysły w stylu testoviron, prolongatum i 15 primo to juz wole wtrącić swoje 5 groszy