Temat: surowe mieso

Jak bardzo barbarzyńsko by to nie zabrzmialo: co sadzicie o zarciu surowego miesaż ja osobiście jeszcze sie nie pokusilem, ale w surowym mięsie podobno jest kreatyna! wiec moze ktoś z Was mial juz z tym stycznosc?

2

Odp: surowe mieso

ja osobiście jeszcze sie nie pokusilem, ale w surowym mięsie podobno jest kreatyna! ?

o ile mnie pamięć nie myli to ok 5g kreatyny jest w ok 1000g czerwonego mięsa
powodzenia

3

Odp: surowe mieso

heh, racja kreatyna chyba jest(a przy gotowaniu większość sie ulatnia ), jacyś ruscy ciężarowcy w zamierzchlkych czasach objadali sie surowym miechem(cos takiego mi gedzies na necei wpadło w rece), wyniki musialy byc skoro to jedli, ja bym sie nie skusił jednak.. zresztą jeszcze sie czymś zatruc perwnie mozna, to mięso z supermarketow... ehh..

no co etyl, jak ktoś jest wytrzymaly to zje to w 5 porcjach po 200g lol
no i ma daemowa, naturalan kreatyne.. a ze kilo mięsa kosztuje pewniz 2 zl.. razy 3 dni... eh szkoda se głowę zawracać :roll:

4

Odp: surowe mieso

No kretke mialbym za darmo ale chyba jakieś psychotropy bym musial brac ze by miec motywacje to jeść jeźli 1g kretki na 1 kg wagi to musiałbym zjeść codziennie ok 2kg surowego misa heheheheh a moze jeszcze wiecej MOze za niedugo ruscy wymysla ze dzdzownice maja dużo glutaminy i będziemy jeść dzdzownice co??? lol

5

Odp: surowe mieso

A ja tam lubie surowe mieso...Jak jest pzryprawione, to surowy filet z kurczaka, czy mielone, czy wolowine... Tylko, ze wiele sie tego nie zje, bo surowe jest bardziej syte...Wiec jak ktoś chce jeść nawet to kg dziennie surowego to powodzonka...

6

Odp: surowe mieso

Ja tam nie lubie surowego miecha - typu tatar itp.
pierś kurczaka z mikrofali rulezzz !

7

Odp: surowe mieso

Kwestia smaku, ale nie o smakach tu mowa

8

Odp: surowe mieso

Kwestia smaku, ale nie o smakach tu mowa  
Nie o smakach ale bez smaku nie zjesz kilograma mięsa w dodatku surowego

9

Odp: surowe mieso

No ja nie zjem tyle nawet ze smakiem... ;-)

10

Odp: surowe mieso

surowe całkiem całkiem ; hmm tatar dobry big_smile a tak to hmm lepeij zjeść coś pieczonego z rozna

11

Odp: surowe mieso

Ale o ile dobrze wiem to przez gotowanie pieczeia smażenie na grillu i inne rzeczy wszystkie składniki uciekają

12

Odp: surowe mieso

Hah, mniej tluszczu

13

Odp: surowe mieso

nie wszystykie tylko czesc coś za coś ale wole zjeść ze smakiem big_smile

14

Odp: surowe mieso

Hah, mniej tluszczu  
POza tym witamini i kreatyna