26

Odp: Skakanka

Cwiczenia ze skakanka wyrabiają kondycje, koordynacje i lekkość ruchow.
Trening ze skakanka to nie tylko zwykle skakanie.
Istnieje wiele rodzajów cwiczen z tym przyrzadem.
Trzeba jednak pamietac, ze cwiczenia ze skakanka to intensywny trening, który dodatkowo obciaza stawy.

27

Odp: Skakanka

powtórzę raz jeszcze moje pytanie, bo nie uzyskałem jednoznacznej odpowidzi.

Czy takie podskakiwanie na wyimaginowanej skakance ma taki sam wplyw? wydaje mi sie, ze tak, ale czy ktoś z was to testowal??

28

Odp: Skakanka

no co do skakanki to mysle ze Leopoldo1978 sie troche myli... 5 x 25 skokow??!!! co to niby ma byc trening przedszkolakaż?!! :-D śmiechu warte ... no na piersze trzy dni to moze byc ale tylko dla leniwych... patrzcie post powyżej 2 x 3 min to jest coś ...ja skacze jednorazowo 4 podskoków to mi zajmuje około 35 -4 min.. rzezba łydek chyba bardzo ciekawa(moje są na forum temat : oceńcie plecy) super sposob na redukcje tluszczu (tylko ja skacze w 4 warstwach ubrania w tym dwa razy ortalion) ale wart !!! skakać skakać skakać a kondycja bedzie super pozdrawiam i powodzenia

PS xXxSantoxXx takie skakanie jest ok ale często wtedy sobie tak mozna pooszukiwać i nie bedzie takiego efektu, poza tym warto probowac koordynacja ruchow jest bardzo istotna, ale skoro tak wolisz ...tylko rob dokładnie i bedzie good

29

Odp: Skakanka

chodzi o to ze w domu mam za dużo do stluczenia, na siłowni w piwnicy jest za nisko, a pogoda jeszcze nie sprzyja ani skakaniu na dworze ani bieganiu, normalnie wybrałbym skakankę bo koordynacja ruchow tez jest dla mnie wazna i tak czy siak mam zamiar sie jej nauczyć - to teraz tylko rozwiazanie czasowe

30

Odp: Skakanka

no racja w domu potrzeba troche miejsca ja na sczescie mam troche przestrzeni i jaoos sobie z tym radze..ale namawiam jeszce raz zeby sie uczyć i skakac...jak będziesz skakał bardzo intensywie to odpuść trening łydek bo zal miesni...efekty i tak beda super..powodzenia życzę xXxSantoxXx!!!

31

Odp: Skakanka

po kiego grzyba dajesz te powalone linki?? zaśmiecasz tym forum, jak niemasz co robić to se konia zwal, albo poodsniezaj!!!! //mad.gif :angry: mad.gif /

32

Odp: Skakanka

a wiec warto dołączyć skakankę do aerobow?  Spali sie tłuszczyk szczególnie na czczo?

33

Odp: Skakanka

skakanka super rzezbi, sam na redukcji byłem jej częstym uzytkownikiem, teraz naukowcy dowiedli, ze nie powinno sie wysilać za mocno rano przed zjedzeniem czegoś wiec po siłowni albo coś możesz skakać

34

Odp: Skakanka

Ile minutek z rana sobie poskakac? ile polecacie?

35

Odp: Skakanka

30-45 minut.

36

Odp: Skakanka

o boze 30-45 minut na skaknce? Nie wiem jak inni ale ja bym za nic nie dal rady.
Ja skakałem podobnie jak robi sie z bieganiem dla polepszenia kondycji np 10sec na maxa później 30sec powoli i petla.
Cale skakanie nie przekraczało zazwyczaj 10-ciu minut

37

Odp: Skakanka

Le kur** powaliły mi sie tematy.
Myslalem, ze odpowiadam w temacie co założyła wububunuuf-M :DSkakanka w zależności od intensywności 10-2 minut ;p ;p ;p

38

Odp: Skakanka

A czy skakanka pomaga zrzucić tłuszczyk z całego ciala( czy glownie nogi i uda) W końcu podobno nie ma czegoś takiego jak miejscowe spalanie tluszczu

39

Odp: Skakanka

To jak to w końcu jest z ta skakankaż niektórzy odradzają ja i twierdza ze nie mozna schudnąć dzieki niej, ale znowu są osoby które polecają i twierdza ze znacząco stracily z wagi.
Jak to w końcu jest? 

40

Odp: Skakanka

Sam sprobuj.
Ja wierze w moc skakanki.
Co jest zresztą logiczne bo to moze byc takie aerobowe cwiczenie jak bieganie.

41

Odp: Skakanka

przy każdym ruchu spalasz kcal, fet a skaanka angazuje wiele partii miesni a jeżeli wiele partii miesni wykonuje pracy to wiele energii trzeba wiec tluszcz lepiej jest spalany niz przy bieganiu czy rowerku

42

Odp: Skakanka

fajnie tylko jeszcze takie pytanko.
Aeroby powinny trwać tak z 3 minut ale troche ciezko wyobrazić sobie skakanie  przez tyle czasu.
A wiec ile powinno to trwać minumun zeby przyniosło jakieś efekty (przed sniadaniem) moze jakieś serie po odpowiednia ilość skokow? 

43

Odp: Skakanka

10-15 minut

44

Odp: Skakanka

No ok mam nadzieje ze tyle wystarczy.
właściwie dlaczego na skakance skacze sie krócej niz np biega (wszyscy zalecają około 3 minut) boje sie ze 15 minut to za malo; i jeszcze lepiej skakać po czy przed robieniem 6 Weideraż

45

Odp: Skakanka

pomysl ile energii zużyjesz biegając a ile skacząc na skakance

46

Odp: Skakanka

1)A jak skakać zeby najefektywniej spalić fat? Czy sposob skakania ma jakieś znaczenie? (nie chodzi mi o intensywnosc) JA ćwiczę tak:Stan w malym rozkroku, ujmij w dłonie raczki skakanki, łokci trzymaj przy tułowiu i unosząc nisko stopy, niewysoko skacz.
Przy jednym skoku zrob tylko jeden obrót linka.
Moze byc?2)Jak myslicie czy skacząc codziennie po 15 minut na skakance zrzucę z 2-3kg w ciągu 2-3 miesiecy? oczywiście dieta

47

Odp: Skakanka

najlepiej skakać na czczo 15 minut?

48

Odp: Skakanka

najlepiej to biegać Skakanie na czczo jest dobrym pomysłem tylko wysiłek powinien byc dłuższy niz tylko 15 min a skakanka do tego sie nie nadaje.