1

Temat: Skakanka

W tym temacie piszcie jakie macie doowiadczenia ze skakank1. Czy wogole trenujecie z tym przyrządem i dla kogo najbardziej sie przydaje trening na skakance. na pewno bokserzy na niej trenują, ale czy kulturyoci również ???

Otwieram dyskusje na ten temat big_smile

2

Odp: Skakanka

ja dotychczas nie miałem ze skakank1 stycznooci, ale słyszałem, że bardzo poprawia kondyche...jednak dla tych co robi1 masę nie zalecane

3

Odp: Skakanka

Podobno dobre jest na rzeźbę 3ydek.

4

Odp: Skakanka

Skakanka jest bardzo dobra na rozgrzewkę :!:
Aby jednak miała pomoc w rzeYbienieu 3ydek i poprawiaa ogolną wydolność organizmu musiała by na sta3e zagoocia w waszych planach aerobowych big_smile W moim planiku ten przyrząd ma swoje sta3e wysokie miejsce
Jest to troche zapomniana a jednak pardzo praktyczna i moim skromnym zdaniem potrzebana rzecz. Na poczatku Ci którzy wogole nie mieli stycznooci ze skakank1 mogą mieć troche problemów big_smile Ale naprawdę polecam bo warto
Sobie nieraz poskakaa big_smile
Powodzenia

5

Odp: Skakanka

ja nigdy nie skaka3em i nie skacze i nie bede skaka3 - nigdy nie było mi to potrzebne i wogole jak kiedyś na w-f babka kaza3a nam skakaa to mi nie szło.
osobiocie wole sobie pobiegaa (grając w pi3ke najlepiej)

6

Odp: Skakanka

ja bardzo lubie ćwiczenia na skakance i przez 1 minut podczas trenigu 3aonie se skikam

7

Odp: Skakanka

etyl każdy z nas ma inne upodobania

8

Odp: Skakanka

No ja to ze skakanki wogole nie ko?ystam.

9

Odp: Skakanka

etyl każdy z nas ma inne upodobania
no wiem i właśniej je tu wypowiadamy Ty i IprestigeriumI skaczecie ja, Yankes i ChassidyCl nie. no a co do rozgrzewki i 3ydek to napewno jest dobra.

10

Odp: Skakanka

Ja kiedyś dużo skaka3em, przez po3 roku to co WeronikPoli dzien po 2 min.
Po przeczytaniu tego postu se o niej przypomnia3em, chyba znowu bede kica3 dodatkowo oprócz biegania.

11

Odp: Skakanka

dragonz1994 big_smile

12

Odp: Skakanka

No no nie wiedziałem, że ten post bedzie cieszy3 sie taka popularnooci1, szczerze to myola3em, że nikt w nim nic nie napisze, ale myli3em sie jak widaa .... big_smile

Maly skacz, skacz ..... !!

13

Odp: Skakanka

Skacz, skacz jak Adam dragonz1994sz lol lol

14

Odp: Skakanka

go baby, go baby :-)
jak widaa skakanka to nie taka zwyk3a rzecz Lamb__ big_smile

15

Odp: Skakanka

No wiadomo Campa1980, że nie taka zwyk3a hehehe :-)

Maly jak tam przygoda ze skakank1 sie miewa ???

16

Odp: Skakanka

A no przez ostatni tydzień s3abiutko bo zacząłem pracowaa (ale tylko do paYdziernika bo później studia). No i zabardzo teraz nie mam czasu.
Nie chce za dużo tracia energii bo pracuje po 1 do 12 godzin od pononiedziałku do soboty a jeszcze musze znaleźć czas i energie na trening z ciężarami.

17

Odp: Skakanka

Skakanka jest pro : Nie wyobrażam sobie rozgrzewki bez skakanki

18

Odp: Skakanka

Polecam skakankę dla wszystkich tych którzy chcą zgubić oponkę regularne skakanie rano i wieczorem 5 seri po 25 skokow daje fajne rezultaty pod warunkiem ze nie jecie po tym zaraz i nie opijacie sie najlepiej na czczo i przed snem no i prze myju myju bo wątpię zeby ktoś po kapieli chciał jeszcze walić , naprawdę daje efekty nie tylko jako rozgrzewaka ale dodatek dla poczatkujacych i skoncentrowanych na zrzucaniu zbędnego co nieco

19

Odp: Skakanka

umiemi skakaa na skakance
ale jakoś nie mam zbytnio potrzeby zeby to robić :

20

Odp: Skakanka

dobra rozgrzewka ale często jakoś zapominam...moze dlatego ze robie od razu rozgrzewkę z malymi ciężarami lol

21

Odp: Skakanka

Skakanka dobra rzecz.
Proste, zwyk3e, codzienne, nieskomplikowane, banalne niczym cep, urzadzenie treningowe dające przy za3ożeniu umiejetnego, w3asciwego, systematycznego ćwiczenia w pierwszych tygodniach stosowania widoczne postępy kondycyjne, a także spalenie nadmiaru sade3ka tym wieksze im gorszy był stan poczatkowy.....ech jednym tchem lol

22

Odp: Skakanka

a ja mam pytanie czy skakanie z wirtualna skakanka tez coś daje, bo zawsze mialem problem z koordynacja ruchow przy skakance a wogole to szoda mi tych paru zlotych na skakankce co potem bedzie wkocie lezala...

23

Odp: Skakanka

naprawdę dobra rozgrzewka.

24

Odp: Skakanka

Polecam skakanie na skakance podczas treningu na rzeźbę szczególnie

25

Odp: Skakanka

Skakanka jest bardzo dobrza na rozgrzewkę tak poskakać z 1 min, ale kumpel co boks trenuje skacze po godzinie dziennie 2x po 3 min ten to musi miec kondycje