Temat: Pomocy ! Jeszcze tylko 5 tygodni.

Do urlopu zostało mi tylko 5 tygodni :motylanoga: , a ja nadal niemoge pozbyć sie tego przekletego tlustego brzucha . Potrzebuje rewelacyjnej i niezawodnej diety, ale tez niechcialbym stracic moich z takim trodem wychodowanych mizernych miesni big_smile Ma ktoś jakiś pomysl jak to zrobic?

2

Odp: Pomocy ! Jeszcze tylko 5 tygodni.

http://hades.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 498 http://hades.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 498

3

Odp: Pomocy ! Jeszcze tylko 5 tygodni.

Przy redukcji zawsze licz sie ze spadkami.

4

Odp: Pomocy ! Jeszcze tylko 5 tygodni.

Jak mam obliczyć ile wegli znajduje sie w posilku? Moze mi ktoś napisać konkretnie co mam jeść i ile sniadanie obiad kolacjaż Mam bialko i keratynę , ile mam tego jesc? A tak wogole co to jest ten Clen i ECA? .Pozatym mieszkam w niemczech i niewiem czy znajde tu coś takiego.size 1Wyslany Czw Maj 27, 2004 7:03 pm:A tak wogole to po urlopie chce sie wziasc bardziej za siebie , wiec bede mial wiele pytań , do kogo mam sie zwrucic?size 1Wyslany Czw Maj 27, 2004 7:07 pm:Aha jeszcze jedno pytanko.
W lipcu jadę do polski na urlop i bede mial okazje kupiuc pare zeczy pomocnych w kulturystyce ( chodzi mi tu o rozne odrzywki i wspomagacze ) Moze mi ktoś poradzić co mialbym kupić i ile?

5

Odp: Pomocy ! Jeszcze tylko 5 tygodni.

Jak mam obliczyć ile wegli znajduje sie w posilku?
ściągnij sobei jakiś dobry kalkulator- tam wpisujesz pordukt, jego wage i wyswietla ci sie ilość wegli, bialka i tluszczu
zavchowaj ogólne broporcje- dużo bialka- ok. 3 g na k.m.c- wtedy mozna uniknąć spadku taknkimisniowej. dodtakowow wspomagaj sie HMB albo BCAA- chronią mięśnie przed katabolizmem
wegli tyle samo co bialka- czyli malo- tez ok. 3 g kg m.c.
tłuśćże tez ogranicz do minimum (0.5 g na kg m.c)
do tego wysiłek areobowy- bo bez niego długo będziesz zcekal na efekty.
najlepiej 3-5 razy w tygosniu po 45-6 minut
A tak wogole co to jest ten Clen i ECA? .Pozatym mieszkam w niemczech i niewiem czy znajde tu coś takiego.
clen- a sciaslej clenbuterol- to lek używany do leczenia m.on, astmy, ale używany przez kultrystow i innych sportowców jako subs spalajaca tluszcz podobnie jak ECA- a ona jest mieszanka termogenna skaldajaca sie z Efedryny, Aspiryny i Kofeiny, podnosci temerature ciała i wzmaga rprocesy termogenezy, co ulatwia spalanie tluszczu

Aha jeszcze jedno pytanko. W lipcu jadę do polski na urlop i bede mial okazje kupiuc pare zeczy pomocnych w kulturystyce ( chodzi mi tu o rozne odrzywki i wspomagacze ) Moze mi ktoś poradzić co mialbym kupić i ile?
zalezy co chcesz osiagnac, ale tak odrazu za wspomagacze :!: :!:

6

Odp: Pomocy ! Jeszcze tylko 5 tygodni.

Dzieki zabójco big_smile Mozna ten clenbuterol dostać bez recepty?

7

Odp: Pomocy ! Jeszcze tylko 5 tygodni.

Oczywiście, że można bez recepty.
Trzeba tylko wiedziea kogo zapytać :-)

8

Odp: Pomocy ! Jeszcze tylko 5 tygodni.

To dajcie mi jakiś plan tej diety . Ale zebym mógł jakoś normalnie funkcjonować big_smile A nie chodzić jak narkoman na glodzie.
big_smile Mam mało czasu.
Czy 5 tygodni wystarczy do zrzucenia tego całego tluszczu?? POMOCY :!:size 1Wyslany Sob Maj 29, 2004 4:14 pm:A kogo najlepiej pytac? Moze mam poderwać jakas panią doktor?? big_smile Czy moze panią magister z apteki?? :? Niewidzialem zadnej ładnej :motylanoga: , same stare . Ale mogę sprubowac na litość he he he :-)

9

Odp: Pomocy ! Jeszcze tylko 5 tygodni.

Powiem Tobie ze zrzucenie brzuszka to nie taka łatwa sprawa nie mozna se wyznaczać czasu tak jak Ty 5 tyg.
a co potem??Nawet jak uzuskasz zmiany w budowie brzucha po tych 5 tyg i potem będziesz znowu sie obijać to ten brzuch wróci do stanu w jakim był :?

10

Odp: Pomocy ! Jeszcze tylko 5 tygodni.

Dzieki za rade, wierze ci ze to nie taka prosta sprawa Po urlopie chce zacząć ćwiczyć na mase.
Ale na ten urlop musze jakoś wygladac.
big_smile

11

Odp: Pomocy ! Jeszcze tylko 5 tygodni.

Teraz kiedy zbliżają sie wakacje każdy chce pokazać to co ma pod ubraniem big_smile

12

Odp: Pomocy ! Jeszcze tylko 5 tygodni.

Najpierw trzeba miec to coś Ale z wasza pomocą , na nastepnym urlopie , czyli za rok bede wyglądał nieco inaczej :-) Chyba pomożecie big_smile

13

Odp: Pomocy ! Jeszcze tylko 5 tygodni.

...pomożemy :-)

14

Odp: Pomocy ! Jeszcze tylko 5 tygodni.

hehehe z tym tekstem Pomożecie- Pomożemy to dziwnie mi sie komuna kojarzy :-) hehe

15

Odp: Pomocy ! Jeszcze tylko 5 tygodni.

ZENONSQS... dobrze ci sie kojarzy :-)

16

Odp: Pomocy ! Jeszcze tylko 5 tygodni.

To weżniemy sie i zrobicie :-)