1

Temat: Spalacz tluszczu

Siema jaki jest najlepszy spalacz tłuszczu ? 8) Ala tak zeby szybko było widza efekty.... lol

2

Odp: Spalacz tluszczu

dieta i aeroby

3

Odp: Spalacz tluszczu

dieta, aeroby i od tego może np. l-karnitynka, albo coś innego o podobnych w3aociwoociach-tego typu produktów jest kilka tak, że można wybrać coś dla siebie, no ale podstawa to
dieta i aeroby
pozdro

4

Odp: Spalacz tluszczu

Czeoa big_smile
Hydroxycut lol
, podobno (nie sprawdzalem) Therma Pro coś daje
to są te najlepsze spalacze...
ale wiadomo bez diety spalacze niewiele dadz1.
Narazie

5

Odp: Spalacz tluszczu

Pollecam dwa produkty l-karnityne i CLA, oba produkty działały na mnie rewelacyjnie.
Jak brałem cla to po trzech tygodniach zmniejszyłem obwód pasa o cztery centymetry.O tym produkcie jeszcze wspomne innym razem.
L-karnityna tez jest dobra jest to substancja ktora transportuje kwasy tłuszczowe do mitochondrium w komurce i tam jest zamieniany na energie, wiec oprucz tego ze spala tłuszczyk dodaje nam enrgii.
powinno sie ja przyjmować po przebudzeniu na czczo i przed treningiem aerobowym.
ALE PAMIENTAJCIE O DIECIE.

6

Odp: Spalacz tluszczu

problem polega na tym, że tylko niewielka grupa tabletek na odchudzanie czy jak kto woli spalacze tłuszczue ma realny potencjał jeśli chodzi o faktyczne redukowanie tłuszczu
l-karnityna czy cla nie mają w niezależnych badaniach potwierdzonej skuteczności w tym zakresie, niestety taka prawda

7

Odp: Spalacz tluszczu

Jeżeli chodzi o spalacze tłuszczu, ostatnio trafiłem na stronę http://glutamina-odzywki.pl/spalacze-tluszczu.html. Zaczynam się zastanawiać nad zakupem jednego z suplementów diety, które pomagają przy spalaniu tłuszczu. Nie wiem jeszcze do końca na który suplement się zdecydować. Może podpowiecie mi trochę? Od razu dodam, że jestem w tej kwestii absolutnie początkujący, dlatego przyda mi się wsparcie w tej materii.

8

Odp: Spalacz tluszczu

Każdy chciałby, aby efekty były jak najszybciej. Ale to nie zawsze jest możliwe, zależy od naszego organizmu, przemiany materii etc. Dlatego lepiej nie nastawiać się na szybko, ale żeby było zdrowo i na stałe, to będzie zdecydowanie efektywniejsze. A sporo fajnych wskazówek odnośnie diety i ćwiczeń znajdziecie chociażby na blogu https://kcalmar.com/blog/ smile