1

Temat: Jak często ćwiczycie?

Głównie chodzi mi o osoby, które odchudzają się i przyjmują spalacze tłuszczu. Byłabym wdzięczna też o napisanie tego co ćwiczycie, ile powtórzeń, jaka pora dnia, jaki spalacz tłuszczu, czy macie dietę oraz jakie efekty już są u Was.
Jak często? Co drugi dzień
Co? Zajęcia w klubie fitness, siłownia, treningi przed laptopem
Ile? W zależności od trenera
Jaka pora dnia? Najczęściej wieczorem, ale zdarza się rano
Jaki spalacz tłuszczu? TRIZER
Dieta? Tak
Efekty? Mniej o 9kilogramów.

2

Odp: Jak często ćwiczycie?

No to może ja zacznę i opowiem coś o sobie. Zgodnie z pytaniami po kolei odpowiedzi będą brzmiały następująco:
Jak często? Staram się ćwiczyć minimum 5 razy w tygodniu. Zależy, w jaki dzień masz czas.
Co? Zajęcia w klubie fitness albo przed telewizorem w domu
Ile? Godzina dziennie wraz z rozciąganiem i rozgrzewką
Jaka pora dnia? Najczęściej po południu
Jaki spalacz tłuszczu? Tak jak Ty wspomagam się Trizerem
Dieta? Stosuję tą dietę, która jest dołączona do spalacza
Efekty? Mniej o 5 kilogramów.

3

Odp: Jak często ćwiczycie?

Chciałabym ćwiczyć codziennie jednak niestety przez obowiązki związane z pracą nie ma na to czasu. W związku z tym ograniczam sie do ćwiczeń, co drugi dzień. Tak samo z czasem, zależy czy mam na pierwszą czy na drugą zmianę.  Staram sie wykonywać różne zestawy, które albo podpatrzę na zajęciach albo w sieci. Stosuję spalacz Trizer bo trafiłam na niego w sieci z opinią, jako jeden z najlepszych.

4

Odp: Jak często ćwiczycie?

To ile powinno się ćwiczyć zależy od tego, jaki jest twój cel. Jeżeli chcesz zrzucić zbędne kilogramy to optymalna dawka to właśnie 4 a nawet 5 razy w tygodniu. Jeżeli chcesz tylko trochę dopracować sylwetkę i wyrzeźbić ciało to 3 razy wystarczą. Jeśli pojawia się ból mięśni to są dwa wyjścia.  Można ćwiczyć, aby rozgrzać mięsień i zwiększyć wytrzymałość, a drugie wyjście to dłuższe np. 3dniowe przerwy mające dać odpoczynek. Skoro jesteście fankami Trizer i opinie to zapewne zależy wam na spaleniu tłuszczyku, więc ćwiczenia powinny być intensywne.