1

Temat: Jakie cwiczenia?

Mam pytanie jakie ćwiczenia aerobowe powinienem wykonywaa rano po przebudzeniu.
Prosze o ewentualna rozpiskę ile czego mam robia.
Z gory THX

2

Odp: Jakie cwiczenia?

najpierw powinienies sie porozciagnaa, a potem mysle że skakanka bedzie dobra :-)

3

Odp: Jakie cwiczenia?

rowerek stacjonarny byłby idealnym rozwiazaniem, ale skakanka też bedzie dobra big_smile
poza tym jak lubisz możesz biegaa, po aerobach rozciaganiem,
rozpisywaa nie ma co, pamiętaj tylko, żeby aeroby coś CI dały musza być wykonywanie przez co najmniej 3 - 4 minut :zmeczony:
Czesa fistaszek dawno do nas nie zagladałas big_smile

4

Odp: Jakie cwiczenia?

najlepsze cwiczenie poranne to podobno sex :-)

5

Odp: Jakie cwiczenia?

hehehe no to jestem :-)

6

Odp: Jakie cwiczenia?

taniec na rurze lol lol lol dzolk :-)

7

Odp: Jakie cwiczenia?

xXxachunntuxXx i reactor: Panowie zamiast pisać pierdo3y lepiej nie pisać wogole :evil:
Kilka tych postów macie napisanych ale własnie je przegladna3em i stwierdzam, że niczego madrego w nich nie zawarliście :?
Jeżeli bedzie system ostrzeżeń bankowo macie ode mnie po ?o3tej kartce :evil:
Pozdrawiam :evil:

8

Odp: Jakie cwiczenia?

A aeroby powinno wykonywaa sie rano? Czy moze tez nic sie nie stanie jak bede sobie robił wieczorkiem ??

9

Odp: Jakie cwiczenia?

zalezy od Ciebie...warzne zebys sie zaraz po cwiczeniach nie opycha3 bo lipa :cry:

10

Odp: Jakie cwiczenia?

Aeroby najlepiej robić 3 razy w tygodniu na czczo, albo po treningu silowym.np.
bieganie, skakanka, rower stacjonarny, szybki chod.

11

Odp: Jakie cwiczenia?

na czczo najlepiej robić aeroby ale wieczorem tez mozna pod warunkiem ze conajmnije 2h nie jedliśmy nic gdy glikogen ejst najniższy !!!!
aeroby poranne alo wieczorne to steper, skakanka, bieganie, basen, nawet taniec rower!!!!!!

dobry jest tak zwany hitt tylko spalamy i mięśnie i tłuszczyk przy tym , wiec pewnie panowie nie chcieliby tego stosować

12

Odp: Jakie cwiczenia?

Lala nie wymieniłaś tych najlepszych aerobów

13

Odp: Jakie cwiczenia?

ja wiem wiem big_smile big_smile big_smile najprzyjemniejsze i wogole big_smile big_smile big_smile big_smile haaaaaaa kzdy wie ocb

14

Odp: Jakie cwiczenia?

no i jakie kaloryczne

15

Odp: Jakie cwiczenia?

hehe no napewno lol ;-)

16

Odp: Jakie cwiczenia?

Na pewno musisz zacząć od rozgrzewki, żeby następnego dnia nie zwijać się z bólu. Nie podano informacji w pierwszym poście czy dopiero zaczynasz przygodę z ćwiczeniem czy masz już jakieś doświadczenie. To, jakie ćwiczenia wykonywać też w dużej części zależy, na co chcesz by działały. Ja na redukcję tkanki tłuszczowej chodziłam na fitness, co drugi dzień. Wybierałam zajęcia przeznaczone do wysmuklania sylwetki i naprawdę po godzinie zajęć lało się ze mnie. Później mój metabolizm zwolnił, więc zaczęłam stosować Trizer www.trizer.pl. Od zeszłego miesiąca znowu zaczęło ubywać kilogramów. Póki, co na wadze jest dwa kilogramy mniej. Nie poddałam się mimo, że waga stała i nie planuję się poddawać do lata.

17

Odp: Jakie cwiczenia?

wegemarta napisał/a:

Na pewno musisz zacząć od rozgrzewki, żeby następnego dnia nie zwijać się z bólu. Nie podano informacji w pierwszym poście czy dopiero zaczynasz przygodę z ćwiczeniem czy masz już jakieś doświadczenie. To, jakie ćwiczenia wykonywać też w dużej części zależy, na co chcesz by działały. Ja na redukcję tkanki tłuszczowej chodziłam na fitness, co drugi dzień. Wybierałam zajęcia przeznaczone do wysmuklania sylwetki i naprawdę po godzinie zajęć lało się ze mnie. Później mój metabolizm zwolnił, więc zaczęłam stosować Trizer www.trizer.pl. Od zeszłego miesiąca znowu zaczęło ubywać kilogramów. Póki, co na wadze jest dwa kilogramy mniej. Nie poddałam się mimo, że waga stała i nie planuję się poddawać do lata.


Jak Ci idzie? Nadal bierzesz Trizer? Nie poddałaś się? Ostatnio słyszałam, że na czczo powinno się biegać maksymalnie 20 minut, ale nie do końca wiem, czemu. Wiem, że biegając na czczo szybciej inicjujemy proces spalania tłuszczu. W czasie treningu wieczornego zapasy spalane są po około 40 minutach wysiłku. Natomiast o poranku proces spalania może się zacząć nawet o 20 minut szybciej. Wychodzi na to, że lepiej biegać rano, bo mamy większą szansę na większą ilość spalonego tłuszczu, ale nie wiem, czemu nie więcej niż 20 minut. Chyba, że to była błędna informacja, jaką otrzymałam.

18

Odp: Jakie cwiczenia?

anna89 napisał/a:
wegemarta napisał/a:

Na pewno musisz zacząć od rozgrzewki, żeby następnego dnia nie zwijać się z bólu. Nie podano informacji w pierwszym poście czy dopiero zaczynasz przygodę z ćwiczeniem czy masz już jakieś doświadczenie. To, jakie ćwiczenia wykonywać też w dużej części zależy, na co chcesz by działały. Ja na redukcję tkanki tłuszczowej chodziłam na fitness, co drugi dzień. Wybierałam zajęcia przeznaczone do wysmuklania sylwetki i naprawdę po godzinie zajęć lało się ze mnie. Później mój metabolizm zwolnił, więc zaczęłam stosować Trizer www.trizer.pl. Od zeszłego miesiąca znowu zaczęło ubywać kilogramów. Póki, co na wadze jest dwa kilogramy mniej. Nie poddałam się mimo, że waga stała i nie planuję się poddawać do lata.


Jak Ci idzie? Nadal bierzesz Trizer? Nie poddałaś się? Ostatnio słyszałam, że na czczo powinno się biegać maksymalnie 20 minut, ale nie do końca wiem, czemu. Wiem, że biegając na czczo szybciej inicjujemy proces spalania tłuszczu. W czasie treningu wieczornego zapasy spalane są po około 40 minutach wysiłku. Natomiast o poranku proces spalania może się zacząć nawet o 20 minut szybciej. Wychodzi na to, że lepiej biegać rano, bo mamy większą szansę na większą ilość spalonego tłuszczu, ale nie wiem, czemu nie więcej niż 20 minut. Chyba, że to była błędna informacja, jaką otrzymałam.

Ja też biorę Trizer. trzymam się dość dobrze. Moje ćwiczenia dzisiaj trwały 40 minut na początku były wymachy na wyciągu na nogę. Następnie zakroki i unoszenie nóg na piłce. Oprócz tego zrobiłam trening wyłącznie na wystające boczki. Zakończyłam wszystko wejściami na skrzynie i z kettlami. Czuję, że jutro będę miała zakwasy na rękach.